Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudnátok ajánlani Kecskeméten egy igazán jó gyermekorvost? fórum

Tudnátok ajánlani Kecskeméten egy igazán jó gyermekorvost? (tudásbázis kérdés)


8. mizujsag (válaszként erre: 7. - Hedi13)
2010. jan. 14. 21:31
És ezt hogyan jelzi az orvos. Ennyire vastag a bőr ott neki?
7. Hedi13 (válaszként erre: 6. - Mizujsag)
2010. jan. 14. 08:54
Kisgyerekes barátnőm gyerekorvosa elvárja, hogy adjanak neki pénzt, mikor házhoz megy....:(
2010. jan. 13. 23:41
Ja, és pénz nekem még eszembe se jutott gyerekorvosnál. Őszintén? még a sajátomnál se. De lehet, hogy van benne vmi.
2010. jan. 13. 23:39

Szervusz!

Sztem Dr. Kánitz Edit-et keresed. Ő Katonatelepen rendel, házhoz jött a születés utáni időkben, még a nagyokat is megvizsgálta, antibigyót csak végszükség esetén ad, akkor is csak felírja, és eldöntöm, hogy ki kell-e váltani.

Bogyókat szokik ajánlani. Jól beválnak.

2010. jan. 11. 10:55

Ehhez a doktornőhöz nemrég járunk. Így házhoz még nem kellett hívni (szerencsére). Antibiotikumot pedig csak akkor kaptunk, ha muszáj volt. Pénzt pedig eszembe sem jutott adni neki.

Amúgy szülés után az első babalátogatás minden dokinak kötelező. Ingyen.

3. Hedi13 (válaszként erre: 2. - Juca80)
2010. jan. 11. 10:49

Köszi!

Olyan orvost keresek, aki, ha kell házhoz jön (főleg az elején), nem csak antibiotikummal gyógyít és nem várja el, hogy pénzt dugj a zsebébe. Remélem van ilyen!

2010. jan. 11. 10:29

Szia! Én sokat váltogattam a gyerekorvosokat, mert nem voltam megelégedve velük.

Mi most a hetényi gyerekorvoshoz járunk és ő végre nagyon jó.

Őt szívesen ajánlom. Bár, kicsit többet kell utazni hozzá Kecskemétről.

2010. jan. 11. 10:23
Tudnátok ajánlani Kecskeméten egy igazán jó gyermekorvost?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook