Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudnátok nekem abban segíteni, hogy Kecskeméten hol tudnék a 6 hónapos kislányomnak fülbevalót belövetni biztonságosan? fórum

Tudnátok nekem abban segíteni, hogy Kecskeméten hol tudnék a 6 hónapos kislányomnak fülbevalót belövetni biztonságosan? (tudásbázis kérdés)


10. Suny81
2012. aug. 30. 09:55
Köszi a segítséget mindenkinek, remélem sikerül olyat találnom és választanom, ami szép is, és nem gyullad be tőle a kismanó füle sem. :)
2012. aug. 30. 08:51
Szia! Nekünk nagyon bejött a Blomdahl, nagyon sok helyen elérhető az orzágban, Kecskeméten is. Rengeteg előnye van, a fülbevalóik gyönyörűek, babáknak való pici belövőpisztollyal dolgoznak, minden steril, és házhoz mennek. Kislányom már egy éve hordja a fülijét, nem muszáj pár hét után kicserélni. És mindenki dicséri, milyen szép. Mozgatni sem kell, mint a hagyományos füliket. Nem volt gyulladás sem. Egyetlen hátrány a magasabb ár... Nekünk 6000 volt. Nem bántuk meg, mert nem volt rossz élmény a belövés sem és van egy szép ékszere is a kiscsajnak. Guggliban keress rá: blomdahl fülbelövés.
8. kata0104 (válaszként erre: 6. - Suny81)
2012. aug. 28. 22:18

A Luther udvarban a Chicken foodal szembeni kozmetikában régen volt fülbelövés,de most van-e nem tudom!!

Ez biztos! [link]

7. beatav (válaszként erre: 4. - Suny81)
2012. aug. 28. 21:39
A lakóhely szerinti gyermekorvos.
2012. aug. 28. 21:14
Melyik kozmetikában pl.?
2012. aug. 28. 21:04
Kozmetikába is megcsinálják.
2012. aug. 28. 19:55
Ki a háziorvosotok?
2012. aug. 28. 16:49
Nekünk a háziorvos megcsinálta 3 hónapos korában.Karikát kapott amit lehet mozgatni, pont úgy mint én régen.Semmi baj nem volt és ma sincs vele.
2012. aug. 28. 16:27

Szia!


Igaz, nem Kecskeméten, de kb. ennyi idős volt a lányom, mikor visszavittük a kórház újszülött osztályára és ott lőtték be neki.

2012. aug. 28. 15:04

Sziasztok!


Tudnátok nekem abban segíteni, Kecskeméten hol tudnék a 6 hónapos kislányomnak fülbevalót belövetni biztonságosan?


Előre is köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook