Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudja valaki mit jelentenek az álmok? fórum

Tudja valaki mit jelentenek az álmok? (beszélgetős fórum)


2008. szept. 9. 19:00

Sziasztok!

Aki tud kérem segítsen nekem!

A párom,a huga,és én is egy héten más más napokon egy és ugyanazt álmodtuk megszületett a kisbabánk..mitől van ez csak csupa véltlen vagy lehet benne valami??

A történet még azrt is érdekes mert ebben a hónapban egy belső hang folyton azt sugta h ez a mi hónapunk most fog sikerülni a kicsi babócánk..most ott tartok h késis a mensim és holnap csinálok egy teszet...

Azért várom a véleményeket..köszönöm előre is!

2008. júl. 17. 19:26
almomba megcsalom a parom majdnem minden alkalommal....de valosagban sosem tennem...mit jelenthet az hogz almomban megtesyem..es orommel tolt el akkor..es mikor felebredek sem eryek buntudatot....
7. Cucus7 (válaszként erre: 1. - 5cb4354c81)
2008. júl. 9. 23:39
Én két alkalommal álmondtam édesanyával (legalább is erre emlészem csak), egyszer temetés utáni éjszaka, lementem hozzá a sírba és ő bár ott feküdt ahogy a ravatalon, de gondolatban kommunikátunk, azt "mondta" nekem, hogy jól van, boldog, legyek nyugodt. Én azóta elengedtem, - 4 éve volt - és ugyan sokszor gondolok rá és beszélünk róla, de a fájdalom mássá alakult, valami megnyugvás félére. Másodszor kb. 1 év már eltelt, és jött le a lépcsőn valami helyiségbe, ahol tartózkodtam és átölelt és tényleg éreztem a teste melegét, az illatát, az érintését. Szerintem azért álmodtam ezeket, mert nekem kellett megnyugvásként, az agy igy küldött segítséget. De azt hallottam néha az ember a volt életéből is álmodik, pl. többször visszatérő álmom, hogy amerikában vagyok és nyitok egy magyaros vendéglőt, az utca sarkon velem szemben van egy vegyesbolt, azok is magyarok és arról beszélgetünk, milyen asztalokat, teritőket stb. használjak, és tegyek ki az utcára. És mindig ugyan az, tehát valószinüleg átéltem. Vagy hülyeségnek gondoljátok? Amikor egy-egy álom megmarad bennem én is Krudy-nak olvasom az álmos könyvét, de néha annyira mást érzek mint ahogy ott le van irva. De voltam egy hölgynél, az vissza tud vinni a régi életembe, és többször voltam már férfi is. Bocs a sok írásért, lehet már nem is jön vissza erre az oldalra, mégis jól esett kiirni magamból.
2008. máj. 31. 22:41

Én értem az álmaimat és tudom mit jelentenek.

Ehhez nem elég egy álmoskönyv. Én tudom, hogy az adott dolog mit jelent az én életemben.

2008. máj. 31. 19:48
Krúdy: Álmoskönyv
2008. máj. 31. 19:41
Ha érdekel még a téma, most került a kezembe Szepes Mária: Álomszótára... (könyvtárban találtam rá) Nagyon érdekes dolgokat ír az álmokról...Igaza van az előttem szólónak, hogy egy - egy álom jelentése fügvénye annak ki álmodja.
2008. márc. 29. 17:13
Az álmokat csak akkor lehet igazán jól megfejteni, ha az ember ismeri önmagát. Vagy elmegy egy pszichológushoz, akinek elmesél magáról mindent, s az "agyturkász" majd ezek után megfejti. Nem vicc, én tanultam erről. És tényleg, érdekes. Egy-egy álom mindenkinél más-más jelentéssel bír! :)
2008. márc. 3. 00:05

Miért nem irod le miket álmodtál, hátha akad valaki, aki tud segiteni?!

Én is sokszor álmodtam az édesapámmal miután "elment" !

:)

2008. jan. 4. 15:00
Amikor a Papám meghalt, hetekig róla álmodtam, minden éjszaka. Mind itt van a fejemben, egyet sem felejtettem el! Kíváncsi lennék, jelentenek-e valamit, mert igen fura álmok voltak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook