Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki, hol lehet "Flat Eric" figurát venni Magyarországon? fórum

Tudja valaki, hol lehet "Flat Eric" figurát venni Magyarországon? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 1. 13:25

:D Azért, mer ez ereklye. Flat Eric egy "sztár". Talán ebből a klippből ismerős lehet. :D


[link]


Nem nekem kell amúgy, hanem kedves páromnak. Máskor mondta, hogy nagyon szeretne egy ilyet, és gondoltam, ez egy igazán jó karácsonyi ajándék lenne. Persze ha sikerülne addig beszerezni.

5. 7934d1ac97 (válaszként erre: 4. - 3cdd2cedd8)
2008. dec. 1. 13:17
Lehet fura lesz a kérdés, megnéztem az oldalt amit említettél, és érdekelne, hogy miért kell neked egy ilyen figura?
2008. dec. 1. 13:14
Ezért szólt úgy a kérdés, hogy Magyarországon. Az ebay-en én is láttam, de úgy gondolom, hogy ha az ottani eladók postázának is ide, elég húzós lenne. Magyar aukciós oldalakon is hiába nézelődtem. Ha esetleg lenne valakinek elfekvőben valahol egy, szerintem meg tudnánk egyezni rá.
2008. dec. 1. 13:02
ebay
2008. dec. 1. 12:39

Aki nem tudja, hogy mire gondolok, itt vannak a google által adott képtalálatok, régen Levis reklámokban szerepelt.

[link]

2008. dec. 1. 12:38
Tudja valaki, hol lehet "Flat Eric" figurát venni Magyarországon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook