Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki tudja hogy Angliából Magyarországra hogyan lehet a legolcsóbb módon telefonálni? fórum

Ki tudja hogy Angliából Magyarországra hogyan lehet a legolcsóbb módon telefonálni? (tudásbázis kérdés)

2011. ápr. 27. 12:59

Eszetlen módon csak most olvastam vissza, látom hogy már más megírta.

Bocs!!!!

2011. ápr. 27. 12:57

Ha van skypeotok, kb. 6 eurocent/perc.

Csak Angliában kell a skype, itthoni sima vezetékes számot lehet vele hívni. Én így hívom a barátnőmet Berlinben, amikor kórházban van és ott nincs internetje.

Ha többet akarsz tudni, küldj üzenetet.

2011. ápr. 27. 12:23
ha a talktalk a vezetekes telefonszolgaltatod,akkor havi £3-ert kerd az international boots csomagot es korlatlanul hivhatsz ejjel-nappal magyar vezetekes szamot. Vagy vegyel egy O2-es mobil sim kartyat,amin van my country csomag es ha feltoltod £10 egy honapban,akkor egybol kapsz ingyen 50 percet,amivel magyar mobilszamot hivhatsz ingyenesen,a £10-et ,amivel feltoltotted meg elkoltod sms-ekre,meg angliai telefonalgatasokra.
11. taesho
2011. ápr. 27. 11:55

voipbuster, voipstunt, freecall, voipwise, voipcheap stb szolgáltatókra keress rá (mind egy cég, csak ezer néven futnak egyszerre, mert más-más országokba kínálnak rajtuk olcsó telefonálási lehetőséget)

mi ezt használtuk, kb. 10 euro volt fél évre akkoriban, most talán már csak 90 napra ennyi, de ha eltelnek a napok utána még mindig le lehet beszélni a feltöltött összeget kb. 4 Ft-os percdíjért.



Ez jó vezetékes-vezetékes(persze mobil is lehet, de az jóval drágább), internet-vezetékes kapcsolatokban is. Persze ha internet-internet kapcsolat van(tehát mindkét félnél van net), akkor is jó, és ingyenes, de arra akár az említett skype is jó. Persze a skype is tud netről-telefonra, de jellemzően drágábban, vagy ha most már olcsóbb valamivel az is valószínű azért mert a fent említett cég jócskán lenyomta az árakat.

2010. jún. 13. 16:31

ja bocsi,úgy olvastam,hogy az itthoninak nincs

hát azt hiszem,hogy itthon a vodafone-nak volt valami díjcsomagja,amivel viszonylag tűrhető áron lehetett kintről hazatelefonálni

de nem tudom,hogy most is van-e még

9. verga doro (válaszként erre: 7. - Marcibaba)
2010. jún. 13. 16:29

de ha van vezetékes telefonja,akkor az angliaiak tudják a vezetékest hívni skype-ról

csak elő kell fizetni rá,de nem kerül sokba

2010. jún. 13. 15:51
Biztos lehet kapni telefonkartyat.En Amerikabol,ugy szoktam telefonalni.
2010. jún. 13. 14:19
nincs internet annak a személynek aki angliából akar hívni, tehát a skype kiesik igaz, mert az internethez kötött, akkor mi a megoldás
2010. jún. 13. 10:51

Van valamelyik szolgáltatónál Skype-csomag is!!!

A havidíjban benne van nemtomhány perc Skype-hívás a telefonról, az ott érkező hívások fogadása a mobilon, meg az ottani üzeneteket automatikusan megkapod a telóra. És plussz összegért tudsz venni még telefonról kezdeményezhető Skype-perceket. :)

2010. jún. 13. 10:46
skype
2010. jún. 13. 10:39
Skype-ot tudom ajánlani az interneten keresztül. Ha úgyis fizeti az ember az internetet a berleti díjban, akkor ahhoz venni egy head set-et mar nem nagy ügy és onnan ingyen van (persze kell, hogy legyen a másik félnek is Mo-on Skype-ja)
2010. jún. 13. 10:37

ja és vezetéskes telefont

(lehet,hogy mobilt is lehet vele hívni,de az biztos drágább)

2010. jún. 13. 10:36
Skype-on,az a legolcsóbb
2010. jún. 13. 10:29
Ki tudja hogy angliából magyarországra hogyan lehet a legolcsóbb módon telefonálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook