Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudja valaki, hogyan hívják az a könyvet, amibe a kisgyerek kiesett fogát lehet gyűjteni? fórum

Tudja valaki, hogyan hívják az a könyvet, amibe a kisgyerek kiesett fogát lehet gyűjteni? (tudásbázis kérdés)


6. Andianyuci (válaszként erre: 4. - Sly7105)
2012. márc. 5. 15:24
Szia!Köszönöm,megnézem,de én olyat keresek,amelybe kivan nyitva egy száj,benne minden fog és a fogakhoz kell egy pici tartóba az oda való fogat behelyezni....,vagy valami ilyesmi,amire emlékszem.
5. Andianyuci (válaszként erre: 3. - B3ce5a4819)
2012. márc. 5. 15:22
Szia!Köszi,mindenhol és mindenhogy keresem.Pedig biztos egyszerű...,csak én nem találom sehogy
4. Sly7105 (válaszként erre: 2. - Andianyuci)
2012. márc. 5. 15:21
Fogtündér. Van könyv formájában és kis dobozka is létezik belőle, amin egy tündér ül, és nagyon sok fogacska belefér a dobozba.
3. b3ce5a4819 (válaszként erre: 2. - Andianyuci)
2012. márc. 5. 15:19
Szia.Erre esetleg egy könyves bolt tudna választ adni.Szerintem.Sok sikert a keresgéléshez. :)
2012. márc. 5. 15:14

Olyan könyvet,naplót keresek,amelybe a gyermek kiesett fogait lehet tárolni,minden fognak megvan a saját helye és oda lehet írni az adatokat,hogy mikor esett ki,stb.Egyszer már láttam valakinél,de nem tudom mi volt a neve,csak kinyitva maradt meg az emlékezetemben,de nagyon ötletes volt!

Aki tud nekem segíteni abban,hogy mi a neve,hogyan keressem a neten,annak nagyon örülnék!

Ugyanis a nagyobbik lányomnak ma esett ki az első foga és olyan könyvbe szeretné gyűjteni!Köszönöm.

2012. márc. 5. 15:11
Sziasztok!Tudja valaki, hogyan hívják az a könyvet, amibe a kisgyerek kiesett fogát lehet gyűjteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook