Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki, hogy a Class FM-ről hogyan lehet az archív műsorokat visszahallgatni? fórum

Tudja valaki, hogy a Class FM-ről hogyan lehet az archív műsorokat visszahallgatni? (tudásbázis kérdés)


12. Castia (válaszként erre: 11. - Puszitolvaj)
2012. aug. 14. 16:22
Szívesen. :)
11. Puszitolvaj (válaszként erre: 9. - Castia)
2012. aug. 14. 15:44

Kosziiiiiiiii;-)

Az volt a baj, hogy en manualisan irtam be a datumot...es kidobta a temakat, de semmi mast...most mar ertem hogyan mukodik...

Nah, hat azert csak a Bumerang marad a kedvenc asszem....ha meg lesz...:-S

10. gkreka (válaszként erre: 8. - Puszitolvaj)
2012. aug. 14. 15:30
media player le van töltve a gépedre?
2012. aug. 14. 14:47
Rámész a Morningshow honlapjára (.hu) -> archívum menüpont -> kiválasztasz a naptárból egy dátumot, és a bejövő oldalon legalulra kell görgetni, ahol sárga háttéren van a téma címe, mellette zöld indítóikon fejhallgatóval. Arra kattintva bejön egy lejátszó, egy sávon látszódik, ahogy betöltődik a tartalom, és vagy magától elindul, vagy megint a play gombra kell kattintani. Több dátumon kipróbáltam, mindenhol működött.
2012. aug. 14. 14:40

vegig kerestem a multhetet, es mas napokat is...

nincs semmi de semmi jel ami utalna arra, hogy ujra lehet hallgatni vagy letolteni...:-(

7. gkreka (válaszként erre: 4. - Puszitolvaj)
2012. aug. 14. 14:11
nem kell bejelentkezni. nyáron volt pár olyan nap, amikor reggel nem volt élő adás, csak a best of ismétléseket adták. lehet, hogy véletlenül pont egy olyan napra kattintottál?!
2012. aug. 14. 14:04
Egyaltalan most mi lesz a Bumeranggal?pfuuu...nagyon szomoru vagyok, es ez a buta Class fm se a legjobb, de hogyan is hallgatod vissza a musort, te tudod?
5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Puszitolvaj)
2012. aug. 14. 13:56
én is átszoktam a Class fm-re, mióta nincs Bumeráng. Nem rossz, de nem ehhez vagyok szokva.
2012. aug. 14. 13:51

hat erdekes modon nincs semmilyen ikon...csak a mai napra volt, olyan fulhalgatos ikon, azt vegig hallgattam, es gondoltam, hogy regebbi musorokat is lehet...vagy ahoz be kell jelentkezni?az lehet a gond?


pfuuu, hianyzik a Bumerang!:-(

2012. aug. 14. 13:46

de vaaaaaaaan! :)


a témák alatt, sárga alapon rövid témamegjelölés és egy zöld lejátszó ikon. adásonként 4-5 részre bontva.

2012. aug. 14. 13:39

Gondolok itt a Morningshow-ra...

mert rakattintok az archivra, beirom a kerestt datumot es kidobja a kereset datumot-temakkal egyutt, csak nincs ott semmi olyan amit le lehetne tolteni vagy meghallgatni...

2012. aug. 14. 13:38
Tudja valaki, hogy a Classfm-rol hogyan lehet az archiv musorokat visszahallgatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook