Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Számodra mitől igényes egy tv műsor, milyen jellegű műsorokat hiányolsz a mai kínálatból? fórum

Számodra mitől igényes egy tv műsor, milyen jellegű műsorokat hiányolsz a mai kínálatból? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 24. 15:28
ja,az volt a bűne,h nézhető volt
2012. máj. 24. 15:10
Régebben volt a disney délután vasárnaponként, voltak benne tök aranyos filmek, na azt miért kellett beszüntetni? :(
2012. máj. 24. 15:04
ha a magyar népmesék erotikusak,akkor mi meg betegek vagyunk :)
27. Pan Dóra (válaszként erre: 26. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 24. 10:19
Én meg ezeken nőttem fel :D
26. cirmoscicajaj (válaszként erre: 24. - Pan Dóra)
2012. máj. 24. 10:12

én nagyon is szeretem a magyar népmesét,még cd-ket is irattam.ill.vettem :)

ha erotikus tartalommal bírnak akkor én pedofil,vagy legalábbis perverz,lennék mert a 6 éves keresztfiammal együtt nézem (ha itt van)és ő is nagyon szereti

25. 317582c32a (válaszként erre: 24. - Pan Dóra)
2012. máj. 23. 19:55
Engem is megütött, mikor hallottam valamelyik későesti műsorban...
24. Pan Dóra (válaszként erre: 23. - Mothertiger)
2012. máj. 23. 16:29
És mindemellett azzal hülyítik az anyukákat (nem csak a tévében), hogy a magyar népmesék meg a Grimm-mesék, meg a mondókák ocsmány erotikus tartalommal bírnak, meg kegyetlenek, ezért száműzni kell őket agyerek világából :((( Felfordul a gyomrom.
2012. máj. 23. 16:20

Régen volt egy csomó gyerekműsor. A Cimbora, a Kölyökidő, a Walt Disney-délután. Nagyon régen pedig bábjátékok, szép, tanulságos mesék. Én nem igazán nézek tévét, de a gyerek miatt ezeket hiányolom. Elárasztják őket a semmitmondó, buta japán mesékkel, amiben harcolnak, különféle kütyükkel támadnak egymásra...hát, borzalom. :P

Semmi értéket nem adnak át a jelenlegi műsorral a gyerekeknek.

Az ilyenek is, mint a Hannah Montana, meg a Varázslók a Wawerly helyről (remélem jól írtam le); nos, a lányok ebből szerintem azt veszik le, hogy utálniuk/lealázniuk kell a testvéreiket, meg sminkelni kell alig-tinikorban. :P

A "Benne vagyok a bandában" c. förmedvényről pedig még nem is szóltam. Mindez a Disney Channel-en...

22. Pan Dóra (válaszként erre: 17. - 99279bb06f)
2012. máj. 23. 16:03

És beszélni sem tudnak :( Az Rtl-en az egyik kommentátor olyan pösze, hogy ha tehetném, addig ütném, amíg meg nem tanul rendesen artikulálni -ja, meg azt is, aki odarakta :)

Arról nem is beszélve, hogy miket mondanak... nyelvrontó banda... és bónuszként keverik a szezont a fazonnal. :(((

21. 2545157c39 (válaszként erre: 15. - Globus)
2012. máj. 23. 15:44
Sajnos így van és ez elég szomorú :(
20. globus (válaszként erre: 18. - 99279bb06f)
2012. máj. 23. 15:42
Emelt díjas sms-ért lehetett szavazni. Biztosan van pár ökör, aki erre pénzt nem sajnálva, több vért akar látni.
19. globus (válaszként erre: 11. - Pan Dóra)
2012. máj. 23. 15:40

Legutóbb beült az új játékos, és mielőtt elkezdte volna a játékot, annyit bohóckodtak egészen mással összefüggő témában, hogy szépen ki is kapcsoltam.

Van még pár celeb (műsorvezetőként), aki nem bírja elviselni, hogy vendégére vagyunk kíváncsiak, nem rá.

18. 99279bb06f (válaszként erre: 15. - Globus)
2012. máj. 23. 15:40

Tőlem nem kérdezték, és tőled?

Ezek a felmérések is csak hasraütésre készülnek! :(

2012. máj. 23. 15:39

Az igényesség a műsorvezetővel kezdődik.

Létezik ilyen ember itthon is, de nem alkalmazzák őket, mert nem a színvonal a lényeg számukra, hanem a nézettség.

Pedig ha normális, intelligens, jó humorú, szolíd műsorvezetővel adnának bármit, ugyanúgy megnézné a magyar! Csak talán az a cél, hogy minél tudatlanabb, igénytelenebb embereket "neveljenek".

2012. máj. 23. 15:39

Én nem szeretem az erőszakkal(túszul ejtjük, lelőjük, szétloccsantjuk a fejét) teli műsorokat. Évek óta nem nézek ilyeneket, gyenge az idegrendszerem hozzájuk.

Szeretem a humoros, állatos, gasztronómiás műsorokat. Bár ezekből is van sok, lehet válogatni. :)

15. globus (válaszként erre: 12. - Aa84065182)
2012. máj. 23. 15:38

Pedig egyik hírműsorunk szavazása alapján az emberek sokkal több véres eseményre kíváncsiak.

Úgy látszik, szeretjük a drámát.

2012. máj. 23. 15:35

A tv1-en néha lehet filmet nézni. Már majdnem mindegy, hogy milyen, csak ne legyen 5 percenként reklámmal megszakítva.

Egy filmet csakis úgy lehet értékelni, élvezni, ha elejétől végig tudod nézni anélkül, hogy a büdös szájszagodra, a wc tisztántartására, vagy a bélműködésed zavaraira hívnák fel a figyelmed.

13. bnedora (válaszként erre: 11. - Pan Dóra)
2012. máj. 23. 15:05
Egyetértek veled:-)
2012. máj. 23. 15:03

Elsősorban szeretnék egy olyan esti híradót, amit nyugodt szívvel meg tudok nézni. Ezt úgy kell érteni, hogy nem húz feltűnően se jobb- se baloldalra (pártatlan), és nincs tele ostobenkó bulváreseményekkel. Régebben rendszeresen néztem híradót, ma már soha, a fentiek miatt.


És úgy általában azt hiányolom, hogy ne nézzenek hülyének, ne legyen tele _minden_ celebekkel, hogy ne a Viasat History meg a NatGeo legyenek a választék, mert a többi csatornán tutira belefutok valami olyanba, hogy ki töltötte fel a száját pontyméretűre, és hol milyen rohadt nagy dráma történt. Bocs, baromira nem érdekel.

2012. máj. 23. 13:48
Én szeretem a vetélkedőket, az egyik kedvencem a Legyen ön is milliomos volt - anno. De amit Friderikusz művel, már több, mint olcsó ripacskodás :((( Nem is nézem, mert attól is tele van a hócipőm, amit a reklámban látok belőle. Hányinger...
2012. máj. 23. 11:30
mig gyerek voltam vasárnap ebéd után mentünk tv-t nézni,akkor voltak mesefilmek,azt nagyon szerettem,még fater is nézte.én néhány csalái filmnek jobban örülnék.egész nap mennek a sírós-szerelmes sorozatok,de.-du- is.kit érdekel???jó legyen de mindig az???
2012. máj. 23. 11:27
Szórakoztató műsorok, színházi közvetítések, tévéjátékok. Le kéne porolni a tv archívumát. Kincsekre lehet benne találni. Nem kéne mindenhol ezeket az amerikai selejteket és a szappanoperákat nyomatni.
2012. máj. 23. 11:27
egyszer véletlenül belebotlottam az rtl-en az asztro show-ba, nem kis munkámba került, mire újra önmagamra találtam a sokktól, aztán rám talált a tv2-n az ezo tv... azóta nem merem bekapcsolni a tévét...
7. csgybzs (válaszként erre: 1. - 317582c32a)
2012. máj. 23. 11:25
Én semmit nem hiányolok a tévéből, ugyanis nincs. :)
6. bnedora (válaszként erre: 5. - 051809cc90)
2012. máj. 23. 11:22
A comedy centralon azok mennek:-)
2012. máj. 23. 11:21
Mindenhol az erőszak , a szörnyű sorsok....műtétek, halál, gyilkosság...ebből áll a tv...stb.SEHOL EGY JÓ VIGJÁTÉK....
2012. máj. 23. 11:20

Szerencsére az utóbbi időben csak azt nézem, ami érdekel (több csatorna).

Amúgy ízlések és pofonok....

2012. máj. 23. 11:19
Engem az esti műsorok akasztanak ki. Minden nap akció, CSI, NCIS és társai mennek, vasárnap katasztrófafilmek. Ha meg akarok nézni egy rendes filmdrámát, akkor éjfélig kell várnom a magyar 1-en, hogy végre normális filmet tudjak nézni. A többi csak hab a tortán (Gyanú árnyékában, Mónika show, Győzike, VV)...
2012. máj. 23. 11:17
Attól igényes,ha nem öldöklős,erőszakos...és pont ezeket hiányolom,bár vannak azért ilyenek is,szerencsére.
2012. máj. 23. 11:15
Várom a véleményeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook