Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki Székesfehérváron megbízható, olcsó nyomdát? Naplót írtam a páromnak, szeretném kinyomtattatni, és beköttetni. fórum

Tud valaki Székesfehérváron megbízható, olcsó nyomdát? Naplót írtam a páromnak, szeretném kinyomtattatni, és beköttetni. (tudásbázis kérdés)


9. Hanata (válaszként erre: 6. - Loch ness)
2009. nov. 24. 13:32
Az a baj, hogy a fotók miatt a házi nyomtatás nem vált be, kipróbáltam, és nem az igazi, megpróbálom a címeket, amiket ajánlottatatok! Köszönöm szépen!
8. SF
2009. nov. 24. 13:18

A nyomdát általában 1 példányhoz nem ajánlom, mégpedig azért, mert a nyomdai előkészítést mindenképpen ki kell fizetned, az pedig több 10 ezerre rúghat.

Szerintem 5 ezer alatt megúszod, ha magad kinyomtatod, azután egy könyvkötővel bekötteted.


Remélem, a párod örülni fog egy ilyen egyedi ajándéknak!

2009. nov. 24. 13:06

Szia!

Én agárdi vagyok. Én megjártam mindent Szfváron ebben az ügyben. Copy G-t nem ajánlom, drágák. A Copystore tényleg jobb. Viszont a legolcsóbb a Gárdonyi PC boltban lenne, persze ha jársz arra, és nem plussz költség az a 20 km utazás. Én mndig odajárok, ha több oldalt nyomtattatok, mindig olcsóbban számolnak.

Az oldaluk, ahol elérhetőséget találsz:

[link]


Sok sikert és sok boldogságot kívánok!

2009. nov. 24. 12:53
Te nem tudod kinyomtatni? Akkor már csak bekötni kellene. Ha van megfelelő nyomtatód, akkor házilag is meg lehet csinálni.
2009. nov. 24. 12:39

Szia!


Klassz ajándék!!

A Copystore-nál is meg tudod csináltatni, ők kifejezetten kis példányszámú dolgokra specializálódtak: www.copystore.hu

8000 Székesfehérvár

Seregélyesi út 113. III/302.

(Vállalkozói Központ, Inkubátorház)

2009. nov. 24. 12:35

Nyomdát sajnos nem tudok, de könyvkötő is segít, illetve Copy General és társai is (ahol pl. diplomamunkát kötnek vagy vállalnak nyomtatást, spirálozást). A Copy General elérhetőségei: Székesfehérvár, Palotai út 25.

Tel./Fax: (22) 348-111; (22) 505-434.

Már csak árak és minőség miatt is érdemes körülnézni.

2009. nov. 24. 12:33
ha kinyomtatod az oldalakat, akkor olyan helyen is meg tudják csinálni, ahol diplomakötést vállalnak
2009. nov. 24. 12:31
Az elmúlt egy évünkről naplót írtam a páromnak, a képeinnek illusztrálva. Szeretném ezt adni karácsonyra neki. Nem tudom, hol tudnám kinyomtattatni Székesfehérváron. Segítsetek! Könyvkötőt már találtam.
2009. nov. 24. 12:29
Tud valaki Székesfehérváron megbízható, olcsó nyomdát? Naplót írtam a páromnak, szeretném kinyomtattatni, és beköttetni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook