Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki jó fogorvost Debrecenben, aki normális és nem túl drágán dolgozik? fórum

Tud valaki jó fogorvost Debrecenben, aki normális és nem túl drágán dolgozik? (tudásbázis kérdés)


1 2
2016. nov. 26. 22:01
Dr. Árvai Szabolcs
38. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 36. - Szamóca01)
2014. jún. 4. 12:29

dr. Labodára esküszöm, az Apafui utcán rendel.


Hétfő, szerda, péntek de.

Kedd , csütörtök du. 14 ( ? )-től


Ott van a körzete is, nem kell külön helyet fizetnie, aki szállodában van, tuti drágább, ennek meg nagy türelme, isteni keze van.

2014. jún. 4. 08:01
Dr Horai Zsolthoz jártunk egész családommal régebben is, most évek után el kellett mennem egy kisebb töméscserére hozzá. Van egy új rendelője is,a Divinus hotelben a Pálma villamosmegállónál.A Zsolttal eddig is meg voltunk elégedve nagyon, de ezt az új helyet mindenkinek nagyon ajánlom, nem is olyan drága, mint előtte gondoltam! ( plusz biztos nem tudtam volna bejutni a Divinusba, csak így!)Ja, és régebben elég sokat kellett várni a rendelőben, de most már tudok neten időpontot foglalni magamnak. Ez nekem nagyon jó volt, mert én utálok várakozni!
2014. máj. 16. 11:22

Újra köszönöm a válaszokat! :)

Most Máthé Leventét hallottam jónak, pont ma megyek hozzá... Kíváncsi leszek...

Dr. Laboda Antalról és Magyar Ildikóról nem hallottam semmit sem még.

2014. ápr. 27. 20:39
Dr. Laboda Antalról tud valaki valamit? A Labodent Bt. az övé az Apafi utcában.
34. Ancurka_M (válaszként erre: 33. - Csinoska2012)
2014. márc. 23. 05:08
Köszi
33. csinoska2012 (válaszként erre: 32. - Ancurka_M)
2014. márc. 22. 13:53
ÉN ismerem voltam is nála 1x jól dolgozik
2014. márc. 22. 08:17
Dr. Magyar Ildikóról tud valaki mondani valamit?
2014. jan. 15. 15:00
Dr.Rémiás Géza őt ajánlom a Bajcsy Zs utcán rendel nagyon jó fogorvos.Hát Falucskay Edithez max.az ellenségemet küldeném :)
30. szantoniki (válaszként erre: 28. - FairyJ)
2014. jan. 15. 11:18
És mik a tapasztalataid Dr. Szűcs Péterről? És a rendelőről? Mi alapján választottad őt? Esetleg volt még valaki a Dentlandnál és tudna tapasztalatot írni?
29. Tokos (válaszként erre: 26. - Magyarkati)
2014. jan. 4. 23:46
Én is voltam a SYGMA DENT-nél. Meg vagyok velük elégedve. Kis tuti a rendelő és viszonylag jó áron és fájdalommentesen csinálják a kezeléseket. Vannak kezelések, melyek másnál kevéssel kicsit olcsóbbak, de ár-érték arányban szerintem az egyik legjobbak a városban. Ami tetszett, hogy mindig előzetesen egyeztetett időpontra mentem és nem kellett szabit kivennem egyszer sem. Ajánlom őket: www.debreceni-fogaszat.hu
28. FairyJ
2013. ápr. 11. 09:32

Dr Szűcs Péter

www.dentland.hu

Végre megtaláltam,és már majdnem kész is vagyok :)

27. 7ada0001cd (válaszként erre: 1. - Szamóca01)
2013. ápr. 2. 16:01
Dr.Kelentey Barna Árpád
26. Magyarkati (válaszként erre: 25. - Kszilvi82)
2013. ápr. 2. 09:33

Szia!


Nekem 3 tagot pótoltak. 47.400 Ft-ot fizettem. Nem kellet sem a csiszolásért, sem pedig a felhelyezésért plusz fizetnem. Ez benne volt az árban. Az egyik fogamat kellet gyökérkezelni, azért kellett fizetnem, de semmi egyéb. Az eddigi tapasztalataim alapján ez minden rendelőben így van.

25. kszilvi82 (válaszként erre: 22. - Magyarkati)
2013. márc. 28. 16:45

Szia!

Bocsánat, de megkérdezhetném, hogy mennyibe került a Sygma dentnél a fogpótlás? Mert sajnos ki kellett húzni az egyik fogam és akihez tartozom fogorvos 75000.-ért csinálna hidat a helyére. Láttam a honlapon, hogy ott egy porcelánkorona csak 15800.-, de a csiszolásért feltételért külön kellett fizetni? Köszönöm előre is a választ!

24. FairyJ (válaszként erre: 22. - Magyarkati)
2013. márc. 20. 09:14
Örülök ,hogy veled kedvesek voltak, és időben behívtak :) Engem nem időben hívtak be, az asszisztens valóban végtelenül kedves volt,de a doktornő sajnos nem :/ Ettől függetlenül lehet,hogy amúgy tényleg jó fogorvos,csak rossz napja volt,mint ahogy már írtam is. Azért azt még hozzátenném, hogy röntgen nincs a rendelőben,azért külön kell menni a Péterfia utcára.
23. icuri
2013. márc. 19. 22:04
Mikor én kerestem Debrecenben fogorvost, sokan (kollégák)Dr.Nagy Zsoltot ajánlották a MÁV rendelőben. Sokára kaptam időpontot, nagyon sokan járnak hozzá (mindenki dícsérte)és tényleg aranykeze van.Kedves, rendes, türelmes, nem drága.Egészségpénztári kártyát elfogad.Szép, stabil fogat csinált. Remélem sokáig is fog tartani, de ezt nyilván a jövő zenéje. :)
2013. márc. 18. 22:55
Nekem semmi problémám nem volt a Sygma Dent fogorvosi rendelővel. A doktornő és az asszisztens is készséggel fogadott. Elsőnek egy konzultáción voltam náluk, ahol rögzítették a problémámat, majd megbeszéltük, hogy mit kell tenni és mit ajánlanak. Eddig porcelán fogpótlást készítettem velük, valamint most megyek vissza hozzájuk tömésekre, amire már le van egyeztetve az időpont. Azért szeretem, mert nem kell órákat várnom a kezelésekre, egyeztetett időpontra megyek. Hozzá kell tennem, hogy bankkártyával is tudtam fizetni, ami sok rendelőben nem lehetséges megoldás.
21. FairyJ
2013. márc. 5. 19:56
Hát én a Sygma Dent-et nem ajánlom... Lehet,hogy csak rossz napja volt a doki csajnak, de lekezelő volt, jóformán ő maga beszélt le arról,hogy nála csináltassam meg a fogam... Úgyhogy én keresem tovább a jó fogorvost. :/ Sürgős lenne pedig...
2013. febr. 26. 14:06
Mindegyikőtöknek köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. nov. 21. 22:14
Én tudom ajánlani a SYGMA DENT Fogorvosi rendelőt. Nagyon kedvesek és aranyosak. Menj el és konzultálj velük. Bejelentkeztem, kaptam is időpontot, majd nagyon jó árat mondtak. Végigjártam én is több rendelőt és ők adták az egyik legkedvezőbb ajánlatot. Anyukámat is oda vittem hozzájuk. Tudom őket ajánlani. www.debreceni-fogaszat.hu a honlapjuk. Fenn vannak az áraik is.
18. Sanka02 (válaszként erre: 15. - Serbinka)
2012. okt. 9. 15:07
Ő itt Hajdúnánáson kontárkodik, mint körzeti fogorvos. Én is Debrecenben kötöttem ki.
2012. okt. 9. 15:04
Mi évek óta Saáry Árpádhoz járunk és nagyon meg vagyunk vele elégedve. A gyerekeket is hozzá viszem, ha gond van és nagyon figyelmes, türelmesen bánik velük is. Megbízható, lelkiismeretes és ami a legfontosabb, hogy szerintem nagyon jó szakember. Előtte körzeti dokinál voltam, és hát ég és a föld a különbség ellátás szempontjából. Férjemnek legutóbb hidat kellett csinálnia és hát le a kalappal, ahogy megcsinálta. A pénzünkért végre azt kapjuk, amit várunk. Nem mindegy. A Kisfaludy utcán van egyébként rendelője Debrecenben, ha valakit érdekel.
2012. máj. 5. 22:09
Mi Horai Zsolthoz járunk tesómmal és anyukámmal együtt évek óta. Nekem töméseket csinált anyunak koronákat. Nagyon rendesek voltak, nem is volt drága, csak elég sokan szoktak lenni és néha várni kellett. De voltam már régebben sztk-ban is, ott még többet kellett.
2012. ápr. 30. 22:53
Sziasztok!Sajnos én csak azt tudom,hogy kihez ne menjetek Debrecenben, Dr Horai Zsolt a neve!!!Nagyon csúnyán elbánt velem ez a szadista.A honlapján megnyerő a bemutatkozó szöveg ill.az ár,de ez ne tévesszen meg senkit!!!!Lyukas fogra koronát tesz,és egyéb baromságokat múvel.Ne hagyjátok becsapni magatokat! Kerülendő!!
14. Szamóca01 (válaszként erre: 13. - D345cbf72a)
2010. jan. 6. 18:47

Köszi! :) Igazad van, nagyon meg kell nézni, kihez megy az ember.

További szép napot!

2009. dec. 31. 13:52
Én Dr. Falucskai Editet ajánlom, jól dolgozik, jól kitisztítja a fog betömése előtt a lyukat, s emiatt az tartósan benne marad a fogban. Sajnos én már jártam más fogorvossal úgy, hogy nem jól tisztította ki a kifúrt lyukat, s úgy tömte be, iszonyatosan meg is fájdult ez a fogam egy-két nap múlva, s gyökérkezelni kellett, én azóta ezt a doktorurat senkinek sem ajánlom, akihez akkor mentem, ráadásul a munkahelyemről ismertük is pedig egymást, nem is voltam idegen neki teljesen..oda kell tényleg figyelni , hogy hova mégy , mert duplán ráfizethetsz!
12. misz (válaszként erre: 8. - Vercsaszy)
2009. dec. 28. 21:39

A mi családi fogorvosunk is Dancsó Bea. Imádjuk! Precíz, kedves, közvetlen, és ami a lényeg (nekem), hogy nem hagy szenvedni.

Csak ajánlani tudom.

11. Szamóca01 (válaszként erre: 9. - Xti_)
2009. dec. 27. 21:01
Külön köszi a linket! További szép napot.
10. Szamóca01 (válaszként erre: 8. - Vercsaszy)
2009. dec. 27. 21:00

Szia!

Köszi a tippet! Magánrendelése nincs véletlenül? Örülök, hogy találtál egy jó fogdokit :)

Ugye ő is a fájdalommentességre törekszik?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook