Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki hatásos gyógymódot 2 éve tartó bakteriális fertőzés okozta hüvely -és húgycsőgyulladásra? fórum

Tud valaki hatásos gyógymódot 2 éve tartó bakteriális fertőzés okozta hüvely -és húgycsőgyulladásra? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
412. moonlight13 (válaszként erre: 404. - Life14)
2011. jan. 9. 21:53
Azért mindenkitől ne fogadj el tanácsot! Keress rá, hogy "kamilla szárító hatása"! Nem biztos, hogy a gyulladásra jó lesz, ha még ki is szárítod!
411. 83e25137af (válaszként erre: 410. - Moonlight13)
2011. jan. 9. 21:36
nekem anno az arcomat úgy kiszárította hogy elkezdett hámlani nem kicsit.. :S
410. moonlight13 (válaszként erre: 404. - Life14)
2011. jan. 9. 21:33
Mindenki úgy tudja, hogy a kamilla gyulladáscsökkentő, és ez így is van, de nagyon szárít! Nem véletlenül nem írták fel nekem sem annakidején!
2011. jan. 9. 20:58
nincs mit. :) használd csak kérdezd mega természetgyógyászt hogy valami kiegészítő krém vagy kúp nem kell-e
408. life14 (válaszként erre: 407. - 83e25137af)
2011. jan. 9. 20:55
Koszonom a tanácsot.
407. 83e25137af (válaszként erre: 404. - Life14)
2011. jan. 9. 20:29
A kamilla tényleg szárít amellett hogy gyulladáscsökkentő. ha a bőrt szárítja akkor a nyálkahártyát is valószínűleg.
406. life14
2011. jan. 9. 20:21

Olyan jo lenne,ha találnék egy orvost vagy helyet,ahol rendesen kivizsgálnak,nem csak az antibiotikumokig jutnak el,hanem figyelembe veszik,hogy vannak nehezebben diagnosztizálhato betegségek is.Vagy konkrétan megmondom,hogy ezekre a betegségekre csinálják meg a vizsgálatokat.Nem számit ha sokba kerul.Eddig is sokat fizettem,mégsem segitettek.

Arra nem is számitok,hogy meggyogyitanak,de legalább deritsék ki,hogy mi okozza a fájdalmat,csináljanak meg minden vizsgálatot,amit kell.De nem tudom,hogy létezik-e ilyen hely Magyarországon.Ti tudtok esetleg orvost vagy klinikát,ahol megmondom,hogy milyen betegségekre vizsgáljanak és megcsinálják,és értenek is hozzá?

405. life14 (válaszként erre: 403. - Moonlight13)
2011. jan. 9. 20:09
En is abban bizom,hogy ha tisztitom és erositem a szervezetem,akkor regenerálodni fog.Nagyon szereteném,hogy igy legyen.
404. life14 (válaszként erre: 402. - Moonlight13)
2011. jan. 9. 20:06

Nem kérdeztem a természetgyogyásztol.Tegnap elott mondták nekem,hogy nagyon jo.Es tenyleg kicsit használ.

Szerinted ne csináljam?Hol hallottad,hogy szárit?

403. moonlight13 (válaszként erre: 393. - Life14)
2011. jan. 9. 18:51

Mondtam Neked, hogy minimum 6 hét után fogod érezni a gyógyulást (legalábbis nálam így volt)! Addig legyél türelmes, szerintem meg fogsz gyógyulni! Bármi váltja ki a gyulladást, a tisztítókúra mindent regenerál, és a szervezeted önmagát fogja meggyógyítani, nem kell feltétlenül tudni, mi is volt a kiváltó ok!

Továbbra is drukkolok Neked!

402. moonlight13 (válaszként erre: 401. - Life14)
2011. jan. 9. 18:49

De, a szervezeted regenerálódni fog!

A kamillás irrigálást megbeszélted a természetgyógyásszal? Mert én úgy tudom, hogy az nem jó, mert nagyon szárít!

401. life14
2011. jan. 9. 17:51

En mindig is azt mondtam,hogy mindig valami kiváltja a fájdalmat,gyulladást.De mi van ha a szervezetem nem jol mukodik vagy nem nem regenerálodik miután a kiválto okot megszuntettem?

Remélem,hogy ez nem igy van,és hogy idovel helyreáll minden.

400. life14
2011. jan. 9. 17:47
Es valami miatt nem regenerálodik a nyálkahártya,szovetek,idegek.
399. life14
2011. jan. 9. 17:45
Mi van ha a fertozés és az antibiotikumok a mélyebb szovetekben,a szervet behálozo idegekben is kárt tettek,és az immurendszer koros válaszreakciokat produkál,és ez okozza a fájdalmat?
398. life14
2011. jan. 9. 17:37

A gyulladást vagy a fájdalmat mindig kiváltja valami.De mi van akkor,ha megszuntetjuk a kiválto okot,és a fájdalom megmarad?

Olvastam,hogy a koros fájdalom kialakulásában szerepe van a genetikai hajlamnak,ezt a szervet beihálozo idegek sérulésének.De a genetikai hajlam onmagában nem okoz betegséget.Szukséges egy olyan tartos inger,ami ezt a szervet irritálja,pl hormonális okok,ferozések,antibiotikumok,allergének,étkezési szokások,kismedencei izmok sérulése és koros mukodése.Az tartos irritácio hatására,amit ezek a tényezok váltanak ki beindul egy koros immunrendszeri válaszreakcio,és ez beinditja a betegség kiaôakulásához szukséges folyamatokat.

397. life14
2011. jan. 9. 17:21

Olvastam olyan esetrol,amikor egy nonek már tobb mint 10 éve voltak állando fájdalamai a huvelytornácánál,de senki nem tudta megmondani,hogy mitol.Néha enyhébb,néha erosebb volt a fájdalma,sexelni egyáltalaán nem tudott,és már nem is emlékezett rá,hogy milyen volt,amikor nem fájt.

Hát ezzel én is igy vagyok lassan.

Végul nekei is egy orvos,aki hallott az ilyen betegségekrol állapitotta meg a vestibulitist.

De én meg egyetlen esetrol sem hallottam,aki kigyogyult volna belole,csak olyanrol,akinek enyhultek a tunetei.

396. life14
2011. jan. 9. 17:16

A lányt,akivel beszéltem,ot is már hulyének nézte minden orvos,el akarták hitetni vele,hogy csak beképzeli magának.Es o kezdte is elhinni,de akkor sem enyhultek a tunetei.Végul évekkel késobb a sokadik orvos megállapitotta a betegségét.Es o is tiszta szivbol gyuloli azokat az orvosokat,akik éveken keresztul félrekezelték,feleslegesen antibiotikumokkal tomték,hulyének nézték,ahelyett,hogy alaposan kivizsgálták volna és kizártak volna minden betegséget.Talán az orvosok nem rendelekeznek kello ismeretekkel,tapasztalattal a betegségekrol?

Az is valaoszinu.De szerintem,ha rendelekznek is,eszuk ágában sincs utánanézni,segiteni rajtunk.

395. life14
2011. jan. 9. 17:07

En egyáltalán nem akarom bemesélni magamnak,hogy ez vagy az a bajom.Sot már azt is probáltam/probálom elhitetni magammal,hogy nincs is semmi bajom,de ez eddig még nem segitett.Mert az állando fájdalom nem szunik meg.

Mikor olvasok valamirol vagy beszélek valakivel,akinek ugyanazok a tunetei,akkor elgondolkozom rajta,hogy lehet,hogy nekem is az a betegségem.Tudom,hogy nincs két egyforma ember,és attol,hogy a tunetek nagyon hasonlittanak még nem kell,hogy ugyanaz legyen a betegségunk.

Csak mikor már hosszu ido után és a sokadik probálkozás után sem gyogyulok meg,akkor minden betegséget számitásba veszek,ami az enyémhez hasonlo tuneteket produkál.

394. life14 (válaszként erre: 383. - 83e25137af)
2011. jan. 9. 16:54
Szia.En is abban bizom,hogy ha tisztitom és erositem a szervezetem,akkor elmulnak a gyulladások,fájdalmak.
393. life14 (válaszként erre: 381. - Moonlight13)
2011. jan. 9. 16:51

Egy honapja tart a kura.A természetgyogyász szerint azért fáj,mert még nem regenerálodott,ido kell hozzá.Ezért kell csinálnom rozsaolajas és levendulaolajas irrigálást.Es aromaterápiás masszást,ami abbol áll,hogy egy kád vizbe 2 csepp citromfu olajat és 5 csepp kakukkfu olajat kell tenni,belefekudni,és 15 percig balrol jobbra masszirozni a hasamat a méhemnél,merthogy az is fáj,és a szeméremdombot.Aztán lefekvés elott egy gyogynovényes krémmel,akit tole vettem és egy-egy csepp citromfu és kakukkfu oljjal masszirozni ugyanigy.Mindig az ujjakkal kell masszirozni,mert a tenyér beszija a krémet.

Es tegnaptol csinálok kammilateás irrigálást is.

Bár nehezen megy az irrigálás,mert száraz a huvelyem miota beteg vagyok,és mikor bejjebb helyzem a csovet a méhemnél is fáj.

392. life14 (válaszként erre: 382. - Moonlight13)
2011. jan. 9. 16:39

Szia.Ez nem pszichoszomatikus betegség,nem koros pszichés állapot.A depresszio és a szorongás nem az okozoi,hanem a kovetkezményei ennek a betegségnek.

Nálam teljesen ki van zárva,hogy lelki oka legyen,mert amikor kialakut teljesen kiegyensulyozott életet éltem,sot talán az eddigi legboldogabb életszakaszomat éltem,minden ugy alakult,ahogy terveztem.

Sot akikrol olvastam,hogy ilyen betegségben szenvenek,és akivel beszéltem nekik sem voltak nagy lelki problémáik a betegség kialakulásakor,csak egyik naprol a másikra kezdodott náluk is a fájdalom.Akikrol én tudok,azoknak fertozés és az antibiotikumok szedése kozben alakult ki az állando fájdalom.

391. 83e25137af (válaszként erre: 388. - Moonlight13)
2011. jan. 9. 14:55
hát már most jótékony hatással van az emésztésemre pedig csak 1 másfél hete hogy szedem :)
390. 83e25137af (válaszként erre: 389. - Moonlight13)
2011. jan. 9. 14:54
De csak hogy ez is jól megkavart engem is és a dokikat is. senkinek nem jutott eszébe. csak emiatt mondom hogy röhej hogy hogy "megtréfál" néha egy apróság. már én is először azon kezdtem gondolkodni hogy valami pszichés dolog és csak utána kattant be a bogyó
389. moonlight13 (válaszként erre: 387. - 83e25137af)
2011. jan. 9. 11:47
Nem azt mondtad, hogy most már biztos, h. a gyógyszertől fájt a hasad?
388. moonlight13 (válaszként erre: 387. - 83e25137af)
2011. jan. 9. 11:47
A tőzegáfonyáról én is jókat olvastam. Kíváncsi leszek,milyen hatása lesz! Majd írd meg!
2011. jan. 9. 10:37

igaz. itt vagyok én is. az 100% hogy urológiailag minden vizsgálaton átestem. Nőgyógyászati bajom sincs legalábbis látszólag a hasam most ugyanúgy fáj. röhej már :)


amúgy kezdem érezni a tőzegáfonyás kapszula jótékony hatását. :) szerintem az helyre fog tenni. megcsinálok egy 4 hónapos kúrát. tán elég lesz..

386. moonlight13 (válaszként erre: 385. - 83e25137af)
2011. jan. 9. 10:32
Hát ez az! :) De előtte a többit ki kell zárni!
385. 83e25137af (válaszként erre: 384. - Moonlight13)
2011. jan. 9. 10:30

na ez lehetett ilyen "fantom" dolog és amint kibillentél abból az élethelyzetből az új kapcsolattal az agyad is átállt.


sok mindenre képes a kis disznó agyunk :)

384. moonlight13 (válaszként erre: 378. - Life14)
2011. jan. 9. 10:26
Én is voltam úgy nemrég, h. gyulladásos tüneteim lettek, nem tudtam mitől. Jöttem-mentem kedvenc bakterológusomhoz, aki megint nem talált semmit! Kaptam kenőcsöket, semmi... Végül lett egy új kapcsolatom, és a tüneteim eltűntek! Szerintetek...?
2011. jan. 9. 10:23

Lehet ez bőőődületes baromság de én is így gondolom hogy ha a szervezet huzamosabb ideig betegség miatt le van terhelve akkor fantom tüneteket is produkál.


nem feltétlenül párkapcsolati pszichés probléma.


LIFE14! bízzunk benne hogy ha a szervezeted totál kitisztul akkor észhez tér :)

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook