Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki Debrecenben jó endokrinológust? fórum

Tud valaki Debrecenben jó endokrinológust? (tudásbázis kérdés)


11. Valca
2012. okt. 6. 20:30
Köszönöm mindenkinek a segítséget!!!
10. Valca
2012. okt. 3. 20:54

Kedves Lányok!

Légy szíves íjátok már meg hogy hol van Dr. Valicskó Viktória magánrendelője és mikor rendel, milyen számon lehet Hozzá bejelentkezni?


Köszönöm

2012. okt. 3. 09:29
Én dr. Nagy Endréhez járok a klinikára.szerintem ő is nagyon jó.hozzá is jó hosszú a várólista.
2012. okt. 2. 23:43
Így igaz!Valicskó Viktória fog neked segíteni,én is hozzá járok
2012. okt. 2. 22:59

Szia!

Valicskó dokinéni a tuti.Ő kifejezetten jó a babára vágyókban (is).Én is hozzá járok.Ahogy írták,emberileg és szakmailag is a toppon van!Egy angyal!

Viszont 1 hónap a várólista,így jelentkezz be mihamarabb!Az első konzi 9000,a többi 6000.

6. Kuncy23 (válaszként erre: 1. - Valca)
2012. okt. 2. 14:02

Szia!


Valicskó Viktória doktornőt én is mindenképpen ajánlom! Én is neki köszönhetem, hogy 9 hónappal ezelőtt megszületett a fiacskánk :) Kitartás nektek!

2012. okt. 2. 06:47
Szia!Ha még aktuális a kérdésed,én a dr Valicskó Viktóriát tudom nagyon ajánlani.Van magánrendelése is-kicsit hosszú a várólista,de megéri várni rá-,illetve azt hiszem az Oti-ban is rendel.Én hozzá járok.Szakmailag és emberileg is csak jót tudok mondani.Én is baba miatt járok hozzá.Ha gondold,elküldöm a bejelentkezős telefonszámát.Szép napot!
2012. szept. 26. 09:22

Szia!

Én Bodor Miklóshoz jártam a klinikára, szakrendelésre, nyilván van magánrendelése is. (Én nem baba miatt jártam hozzá, nekem őt ajánlották, de igen sok kismama megfordult nála.)

3. Valca (válaszként erre: 2. - Napocskaszemű)
2012. szept. 25. 16:23
Szia! Köszönöm, de annyi sok pénz elment már az évek alatt a lombik programokra, orvosokra, hogy első sorban Debrecenben szeretnék keresni, hogy ne kelljen még utazásra is költeni. Ha végképp nem megy, csak akkor mennék Bp.-re.
2012. szept. 25. 16:15

Szia!


Igaz a kérdésben Debrecen van, de nem jöhetne Budapest szóba? Sajnos Debrecent nem ismerem endokrinológus ügyben, de Bp.-en tudok egy nagyon-nagyon jót! Ha esetleg ő is érdekelne szívesen átküldöm az elérhetőségét. Sok sikert!

2012. szept. 25. 16:07
(magánrendelés lenne a legjobb. Sikertelen lombik-programok miatt szeretném felkeresni, ha valaki volt ilyesmi miatt nála szívesen várom a tapasztalatokat is)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook