Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kaptál már nőgyógyásztól beutalót meddőségi fürdőkúrára? fórum

Kaptál már nőgyógyásztól beutalót meddőségi fürdőkúrára? (beszélgetős fórum)


6. Mariann63 (válaszként erre: 5. - Rúzsvirág)
2012. júl. 23. 15:49
Hát a stressz a legnagyobb ellenséged,csak nem könnyű kikerülni.Én sokat jártam tornázni, futni abban az időben, azzal tudtam elterelni a gondolataimat.
2012. júl. 23. 14:39

Tényleg annyira reménytelennek tűnik néha minden.

Azt gondolom, hogy ezt még esetleg megpróbálom, addig amíg még bírom szívvel és lélekkel, na meg pénzzel, aztán lehet, hogy utána fog nálunk is kopogtatni a gólya.

4. Mariann63 (válaszként erre: 3. - Rúzsvirág)
2012. júl. 23. 11:36

Nem emlékszem már a doki nevére, de biztos, hogy nem ő az, mert már akkor nyugdíjas korú volt.

Én utána teljesen leálltam a baba témáról, mert tönkrement a kapcsolatunk az akkori párommal.10 év múlva született meg a fiam, 42 éves koromban," csak úgy".Semmi doki,semmi vizsgálat.Nekem az antibébi tablettától volt hormonzavarom, 100 nőből anno 5 járt így, mint én.Se a progeszteronom, se a prolaktinom nem volt jó.Amit nagyon jónak találok ilyen ügyben, az a Forever cég Aloe vera berry nectarja, én egy olyan ismerősömtől kaptam, aki szintén terhes lett ennyi idősen, amikor itta, és nálam is a második flakon után, meg Atkins diétával összejött a fiam.Hiszek benne, hogy a Ch mentes táplálkozás segít sok ilyen problémánál.Én anno mindent kipróbáltam a lombikot kivéve, mert nem volt hormonom, ami megtartotta volna a babát.

De ezen kívül a talpmasszázst,bioenergia kezelést,ezt a fürdőkórházat, hormonkezelést évekig, megtartó injekciókat, átfújásokat, mindent kipróbáltam, sikertelenül.

Talán, ha nem sikerül a lombik, alternatív kezeléseket próbálnék a helyedben, ha most szeretnék babát.

Ja és mivel már paleosan kajálok, itt körülöttem sokan úgy lettek várandósak, hogy szedték az előírt, nagydózisú D vitamint, és mellette követték a paleos táplálkozást.

3. Rúzsvirág (válaszként erre: 2. - Mariann63)
2012. júl. 23. 09:59

Köszi, hogy írtál.

Most olvastam a Harkányi kórház erre vonatkozó oldalát. Van ott egy videó Dr. Varga Péterrel. Nála voltál annó?

Én a 4. lombikra készülök, és már mindenbe megpróbálok kapaszkodni, hogy végre sikerüljön. Elvileg nincs szervi oka, vagy legalábbis nem találtak.

És végül hogyan sikerült a baba?

2012. júl. 23. 08:31
Én kaptam, de az már nagyon régen volt,kb.22 éve.Harkányban voltam a kórházban egy hónapig.Iszap és fürdőkúra volt, átfújással megkoronázva.Klinikai eset főorvos úr volt anno ott a mindenható, a legsoványabb nőt is fogyasztotta.Kicsit jobban lettem, de a baba nem ettől jött össze utána.Az SZTK-ban meg tudod kérdezni a dokit, hogy most mi a helyzet.De egy tengerparti nyaralás még jobbat tenne, ha van rá lehetőséged.
2012. júl. 23. 08:17

Kérem íron olyan, aki nőgyógyásztól kapott beutalót Parád, Hévíz vagy Harkány fürdők valamelyikébe fürdőkúrára.

Szeretnék menni, de magán nődokihoz járok, aki nem adhat OEP finanszírozott beutalót, és jó volna tudni, hogy SZTK-s szakrendelésen nőgyógyász adhat-e egyáltalán, vagy kihez kell fordulnom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook