Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki ajánlani valami jó kis romantikus, történelmi filmet unaloműzésre?-Egy Kismama fórum

Tud valaki ajánlani valami jó kis romantikus, történelmi filmet unaloműzésre?-Egy Kismama (beszélgetős fórum)


19. Csibe46 (válaszként erre: 1. - Szeklice)
2011. márc. 20. 16:30

Ahogy TM1983 írta az így neveld a sárkányodat nagyon jó. A család -beleértve a férjemet is!!!- teljes egyetértésben megszavazták,h ma újra nézzük, akkora sikere volt!Csak ajánlani tudom,ahogy a 27 idegen igen-t, A csábitás elméleté-t is.

Nagyon jó kis mesefilm még az Aranyhaj és a nagy gubanc.

A filmek nem a kedvenceim, de kóristák nagyon jó.


Értelem és érzelem, Excsajok szelleme,Kellékfeleség,Nászajánlat,Ha igaz volna,Lagzi-randi, Ara-para,Hirtelen 30,Mi kell a nőnek,Boldogító talán , ezek inkább romantikus vígjátékok.Aranyos film az Apád-anyád idejöjjön , Az utolsó vakáció és a Csillagpor.

Nagyon szép, romantikus történet a Pár lépés a mennyország, a Levelek Júliától,a Szép remények, az Éjszaka a parton, a Holiday és a Befejezetlen szerelem.

Bocsánat, h így belemelegedtem az "ajánlgatásba", de mindig eszembe jutott valami új!

Remélem találsz kedvedre valót!:)

Jó szórakozást!:)

2011. márc. 20. 11:29
sissy
17. TM1983
2011. jan. 28. 19:30

Könnyedebb téma még:


Szerelem és más drogok

Ízek, imák, szerelmek

Julia és Julie - Két nő, egy recept

Mona Lisa mosolya

Ocean's 11-12-13



Ha nem csak a "könnyedebb" téma érdekel:


Utolsó dal

Levelek Istenhez

Gettómillionos

Benjamin Button különös élete

Túl a barátságon

A vörös hegedű

Zongoralecke

A misszió ('87-ben Golden Globe-ot nyert)

A szerelem erejével - Dying Young

16. TM1983
2011. jan. 28. 19:06

Amik nekem tetszettek még, de nem írta senki (a csillagozottakat már rongyosra néztem):


Mindenképpen, talán (*)

A szív bajnokai (igaz történet) (*)

Csajok háborúja

Egy bébiszitter naplója

Az ördög pradát visel (*)

Mamma mia (*)

Nagyfiúk (*)

Görögbe fogadva (*)

Step up 1-2(főleg az 1. rész) (*)


Ha mesék is érdekelnek, akkor ajánlom ezt is:

Így neveld a sárkányodat

2010. febr. 20. 12:58

Igaz történetek:



Anna és a király - hihetetlenül szép film!!!

A nap könnyei

Napsütötte Toscana

Hotel Ruanda

Erőpróba

Mutasd meg ki vagy... stb


Ezek mind megtörtént események alapján készültek.

2010. febr. 20. 12:46
Nem értem, hogy miért írtátok többen is, hogy "igaz ez nem történelmi film" meg hasonlók... Nem is történelmi jellegű filmet kért Szeklice, hanem "igaz történetet"... Attól hogy egy film igaz történet alapján készült, nem jelenti azt, hogy történelmi film... :S
2010. febr. 19. 11:31

The Duchess - történelmi, szerelmetes film :)

The ugly truth- A csúf igazság, röhögős amcsi film

Szerelmes Shakespeare- Skapespeare in Love- Shakespeare kora új verzió :)

12. 2c2de63135 (válaszként erre: 11. - Szeklice)
2010. febr. 18. 23:04
jaj, a ház a tónál cíművel kezd! (itt írta az előttem szóló), a többi is jó, amiket írtak a többiek, de ezt kapásból 2x néztem meg! :))
2010. febr. 18. 19:49
Nagyon aranyosak vagytok, most aztán tényleg a bőség zavara van...:-)))Mindegyiket megnézem,hisz imádom a jó filmeket!
2010. febr. 18. 19:27

Ezek sem történelmiek, de romantikus filmek.

Nem tudom melyiket láttad, vagy nem:


Egy gésa emlékiratai. Sztárom a párom.

Két hét múlva örökké. Igazából szerelem.

Zene és szöveg. Értelem és érzelem.

Nő előttem, nő utánam. Szerelmes Shakespeare.

Büszkeség és balítélet. Ház a tónál. Megérzés.

Szerelmünk lapjai. P.S. I Love You.

2010. febr. 18. 18:49
Nekem nagyon tetszett a goszt című film. Tényleg igaz szerelemről szól.
2010. febr. 18. 18:45

Ha a férfi igazán szeret, Angyalok városa, Farkasokkal táncoló, a szerelem hálójában, A nemzet aranya 1-2 ,Anna Karenina, Good Will Hunting,..

Még annyi jó film van, tudom ezek nem történelmiek, de szuper mind. Lehet én Nicolas Cage rajongó vagyok, de még ajánlom a Szikla c. filmet meg a fegyencjáratot :)

2010. febr. 18. 17:36
De jó!!!!! Ezek közül alig láttam egyet-egyet! Majd aktivizálom a férjem,hogy töltse le őket!
6. Re87
2010. febr. 18. 17:32
Szenvedélyek viharában
2010. febr. 18. 17:31
Nalunk tegnap este Sydney White volt a tv-ben. Nem eppen tortenelmi, de csajosnak csajos, es konnyed, es most ez jutott hirtelenjeben eszembe.
2010. febr. 18. 17:31
Szerelmünk lapjai
2010. febr. 18. 17:31
Waterloo, Waterloo bridge, Jean Gabin Nyomorultak, Gerogry Peck: Bíbor és fekete; Sivatagi show, Ben Hur.
2010. febr. 18. 17:30
The Perfect Men (A tökéletes pasi). Nem annyira új film, de jó, én szeretem. Romantikus vígjáték. Láttad már?
2010. febr. 18. 17:28
Nekem is csak az a bajom,mint a legtöbb embernek. Van 1000 tv csatorna, de egyiken sincs semmi normális műsor....S szokásos dvd-ket már rongyosra néztem.Valami új vígjátékot,vagy igaz történetet vagy romantikus "csajos" filmet szívesen megnéznék...Várom az ötleteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook