Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » True Blood - Inni és élni hagyni fórum

True Blood - Inni és élni hagyni (beszélgetős fórum)


1 2
47. Re87 (válaszként erre: 46. - Kszilvi)
2011. júl. 5. 19:50
Láttad?Milyen??Én ma néztem meg a 3ik évad utolsó részét:).Gondolom Bill legyőzi a vámpír királynőt:D.
2011. júl. 5. 19:42
Már megy a 4. évad!:)
2010. okt. 4. 16:53
Itt most ment le a harmadik evad utolso resze es allitolag egy evig meg nem jon a negyedik:-((((((((((((
2010. szept. 29. 12:21
Én konkrétan IMÁDOM a sorozatot!Az első részétől nézem és már nagyon várom a folytatását!Azt hiszem már hirdet a HBO!
2010. szept. 17. 17:33
Ismerek 1 jopar magyart itt kinnt.
42. vakri
2010. szept. 5. 20:17
De már aznap estére julcsika lefordítja.
41. vakri
2010. szept. 5. 20:14
Mindig hétfő hajnalban jön hozzánk az új rész.
40. emagdi (válaszként erre: 38. - Zsanetta)
2010. szept. 5. 18:27

usa-ban :)


de letölthető, magyar felirattal már másnap nézhető.

nem kell arra várni hogy hány év múlva sikerül valamelyik magyar tv adónak vetítenie:D

2010. szept. 5. 18:26

Az utolsó előtti részt már leadták a múlt hétvégén, de miért nem adják ma az utolsót? Nem tudja valaki? :o

Pedig már felkészültem rá lelkileg :D

2010. szept. 5. 17:23

sziasztok


hol megy a III. évad??


Én is láttam mind a kettőt,szeretem.

A 3 rész is meg van gépemen.

De még nem olvastam.

37. vakri (válaszként erre: 35. - Zelzele)
2010. szept. 5. 17:08
Látom cheltenham-i vagy. Mennyire ismered ott a magyar közösséget?
36. vakri (válaszként erre: 32. - Zelzele)
2010. szept. 5. 17:07
Heee? Ma lex az utolsó előtti rész, és 12.-én az utolsó. [link]
2010. szept. 2. 16:37

A Jessica karaktere szerintem szuper.

2. evadban, amikor Sookie, bill, JessicaDallasba mennek es a Jessia beragad a koporsojaba....qrva jo

34. Inken
2010. aug. 30. 00:08

De egyébként egy hosszabb netes böngészés alkalmával ráakadtam egy interjúra Alan Ball-el (lehet te/ti is).


Amiben tulajdonképpen az volt (már amire emlékszem), hogy ő színesebbé akarja tenni a történetet, mivel az eredetileg Sookie szemszögéből van megírva, de rengeteg érdekes és jobban kibontakoztatható figurát lát a történetben, akiket szeretne a maga módján életrekelteni. Ezért nem szándéka a teljes egyezés a könyvvel, csak a fő vonalakat követi.


Legalábbis én valami ilyesmire emlékszem. De ez valahol jó is még ha furcsának is tünik néhol. Pl. a kis vörös vámpírlány remek karakter. :)

És ki tudja hány ilyen lesz még ha megcsinálják a tervezett 7 évadot. :)


Egyedül Calvin Norris megjelenítését nem szívlelem. Kicsit szomorú, hogy ezt csinálták az ott élő "kis közösségből".

Meg sok mindent túl hamar visznek bele a részekbe amik csak jóval később derülnek ki a könyvekben. Sookie tündérsége pl. csak a 6. könyvben derült ki.


Na mindegy, bizakodó vagyok, olvasom tovább a 7. részt és nézem a 3. évadod. A lényeg, hogy továbbra is minden ilyen jó legyen :)

33. Inken (válaszként erre: 31. - Dudika14)
2010. aug. 29. 23:57

Igen, Lafayett-ről szinte semmit nem tudunk meg a könyvben...

Annak ellenére, hogy én a könyvvel kezdtem és azzal jobban is szimpatizálok (lévén, hogy az az eredeti :)) ) a sorozatban is vannak nagyon jó dolgok.

A film valahogy karakteresebbekké tette számomra a szereplőket érdekesebb így olvasni, jobban el tudom őket képzelni.

2010. aug. 29. 23:29

Imadom. Iszonyat jo. Pont most lett vege a harmadik evad utolso elotti reszenek itt kinnt.

Konyvet meg nem olvastam, de biztos meg fogom venni.

31. Dudika14 (válaszként erre: 30. - Inken)
2010. aug. 17. 21:30

Ezen én is kiakadtam, hogy Lafayett meghalt a soriban megbenne volt:S

Ezért nem szeretem a könyvet előre elolvasni, mert a filmben minden másképp van:(( Legalább az alapdolgok egyezhetnének.

30. Inken (válaszként erre: 28. - Kerka:))
2010. aug. 17. 16:51

Jessica nincs benne a könyvekben. De állítólag Harrisnak tetszik, hogy beletették. :)))


Lafayette pedig a második részben meghalt, őt csak a sorozatban tartották életben, szóval már nem is lesz benne.

2010. júl. 4. 14:53
Már megy a sorozat. III. évad 3. résznél járunk, nézitek? :))
2010. jún. 2. 19:10

még sajna nagyon messze van az adás:(

Kiolvastam a 3.évadot 2 nap alatt könyvben:))

Nagyon jó volt, de az igazi sorozatot nem pótolhatja...

Viszont egy picit csalódtam, hogy az egész könyv csak Sokie-ról szól...Lafayette, Sam, Jason meg a többiek szinte alig vannak benne.

Jessica-ról pedig egy szót sem ír, és járt még így egy két szereplő... Tara is csak egy könyvbeli éjszaka alatt tűnik fel sajnos:(

alig várom hogy végre elkezdődjön az hbo-n:))

2010. máj. 26. 18:38

True Blood 3.évad -


32nap 8óra 20perc 48mp múlva lesz adásban

2010. máj. 26. 18:37

Nézd meg ezt, itt az együttes videoklipje, látod ki is énekel:))


[link]

25. Dudika14 (válaszként erre: 24. - Kerka:))
2010. máj. 26. 18:35

Szia:)

A film főcímdala, amit belinkeltél:


Jace Everett: Bad Things

2010. máj. 26. 13:37

Imáááádoooom:)

Régen is imádtam a vámpíros dolgokat, de ez a sorozat tényleg a legjobb vámpíros történetek egyike.

Godrick halálán én is bőgtem mit egy ovis:) nekem ő volt a legjobb pasi a sorozatba (bár Eric és Bill is szívdöglesztő), nem tudom miért kellett az írónak kínyírni...

már alig várom, hogy kijöjjön a 3.évad !!!

a könyvet most kezdem el olvasni, nem bírok már tovább várni a sorozatra, de nekem nem tudja felülmúlni a sorozatot.

A szinkronról pedig nekem az a véleményem, hogy mindenkinek úgy tetszik, ahogy először elkezdte nézni, mert azt a hangot szokta meg a szereplőkhöz.

A zene szerintem nagyon el van találva, valaki nem tudja mi ennek a számnak a pontos címe, és hogy ki énekli?

[link]

kár hogy a valóságban nincsenek vámpírok:(

2010. máj. 14. 00:31

köszi: csak a címek érdekeltek:)

Megvenni úgysem tudom, de van más lehetőség;)

22. vvicus (válaszként erre: 20. - Dudika14)
2010. ápr. 4. 11:14
A Vérszag már megjelent, a másik kettőre úgy tudom, elő lehet már jegyezni. Tegnao filóztam könyvesboltban, megvegyem-e, aztán végül más lett belőle, ezt majd legközelebb.
2010. ápr. 4. 06:42
Van még 3: Vérszag, Lidércfény, Halottnak a csók
20. Dudika14 (válaszként erre: 19. - Vvicus)
2010. ápr. 3. 19:57

Én itt találtam meg 3 részt a neten;)


Inni és élni hagyni

Élőhalottak Dallasban

Holtak klubja


Van még több rész, ezeken kívül is?

19. vvicus (válaszként erre: 16. - Dudika14)
2010. ápr. 1. 19:01
Szerintem a könyv sokkal jobb. A Vérszagot alig várom, hogy beszerezzem, múltkor meg akartam rendelni, de nem volt raktáron, csak előrendelhető volt. Wikipédiában (angolban) olvastam a tartalmát, nagyon jónak ígérkezik. :-D
18. 501f2aeb5b (válaszként erre: 17. - 501f2aeb5b)
2010. ápr. 1. 17:28
Jah meg amikor Godrick meghal a tetőn, na azon meg még el is bőgtem magam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook