Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Torokfájás már egy hónapja? fórum

Torokfájás már egy hónapja? (beszélgetős fórum)

17. Ritkó
2010. máj. 22. 12:51

Sziasztok!

Én is torokfájássak küzdök már 3 hete. Hol elmúlik, hol jobban fáj. Voltam fülorrgégésznél, nem látott gyulladást, de allergiás vagyok már régóta, így az allergiagyógyszeremet kell szednem (Telfast). Előtte a házidok írt fel antibioutikomut, az szedtem 5 napig (Cefzil), de sajna semmi javulás, még nem jártam így, és félek, nehogy valami nagyobb bajom legyen. A szopogatós gyógyszerektől se javulok.

2010. febr. 23. 09:41
remek még mindig beteg vagyok már a fejem is fáj. A gyógyszereim megint elfogytak. már nem tudom mit tegyek.
15. cd21d97032 (válaszként erre: 14. - Sicike)
2010. febr. 17. 08:41
Ezt az orvost igazából nem érdekli mit ad... Tükörbe megnéztem tele van hólyagokkal a mandulám mögött illetve fehér gondolom tüszők vannak a mandulámon is. Sőt még gyógyszert se akart irni, merthogy erre minek..
14. Sicike (válaszként erre: 11. - Cd21d97032)
2010. febr. 16. 13:49

Xyizal-antiallergén gyógyszer,nem homeopáriás,rendes gyógyszer,allergiásoknak adják.

Én várom az eredményeimet a laborból,remélem a 7-en meglesznek.....

Nem gondolnám hogy létezik pl. nálam,hogy elkaptam volna valami vírust.....november óta....????

Az allergia viselkedik így,azaz nem múlik....

Egyébként van a cataflamnak kifejezetten olyan típusa amelyik gyomorkímélő,mért nem azt adta???

Jobbulást!

13. cd21d97032 (válaszként erre: 7. - 00495ec28d)
2010. febr. 16. 10:37
Hát az a baj, hogy az én dokim nem ad sehova se beutalót, csak akkor ha feltétlen szükséges és ő úgy látja...
12. cd21d97032 (válaszként erre: 8. - 8636e9d804)
2010. febr. 16. 10:36
Nekem is ugyanígy van, éjszakára mindig erősebb lesz reggelre meg nyelni sem tudok szinte. Nyáron meg semmi. Én is úgy örültem, hogy elmúlt hipp hopp a múltkor kb. 2-3 napra aztán tessék reggel igy ébredtem, aludni se birtam.
2010. febr. 16. 10:35

Most értem haza az orvostól, nyolctól rendelt, 10:10 kor sorra is kerültem és enyém volt az egyes sorszám...


Nem mondott semmi érdekeset, csak hogy erre nem kell antibiotikum meghogy semmi köze nincs a pajzsmirigyemnek hozzá, és irt cataflamot meg valamit amitől felszakad a köhögés aztán ennyi...

Kérdezte szedtem e már a cataflamot, mondtam, hogy hát egyszer kétszer mikor pl. a fogam fájt, mert hogy nem e fáj tőle a gyomrom.. hát majd kiderül.Hosszabb ideig még nem szedtem.

Nekem nehéz légzésem annyira nem volt, csak nehezen nyeltem ill. az antibiotikumtól amit kaptam multkor amiből hét napig kellett szednem egy darabot, a második naptól éreztem szoritó fájdalmat a nyakam körül, azt hittem ezért köze lehet valamilyen szinten a pajzsmirigyhez.


Mi az a Xyiziall?


Én még nagyon régen próbáltam homeopátiás szereket, de már nem ir fel ilyeneket az orvos. Miért mit tudnál esetleg ajánlani?


Amúgy most már a jobb fülem is fáj...

10. Sicike
2010. febr. 16. 08:06

Sziasztik!

Nekem november óta húzódik.

Történetesen mióta a fogorvos hozzá nyúlt a fogaimhoz.

Antibiotikumos kúrán is túl vagyok.

Sokszor volt ez idő alatt nehéz légzésem ....

Tegnap vetettem le vért allergia gyanú miatt,mert csücskös volt,hogy a Xyizall mellett jobban vagyok.....

Jobbulást mindenkinek!

2010. febr. 16. 07:56
Sziasztok! Homeopátiát próbáltátok?
2010. febr. 16. 07:35

Nekem ősszel elkezd fájni , és tavaszig el is kísér.

Van amikor napközben alig érzem,de éjszakára mindig erősödik .Sokszor előfordul , hogy reggelre alig tudok nyelni is.

Bezzeg nyáron , fagyi , jégkrém minden jöhet nem fáj tőle.

Ilyenkor meg nagyon vigyázni kell egy korty hideg víz is megárt.Pedig nem a hűtőszekrényből iszom, soha.Van mikor 1-2 napra elmúlik . Van amikor magától van mikor már gyógyszerhez kell nyúlnom.De szinte ősztől , tavaszig érzem, hogy valami nincs rendben.

7. 00495ec28d (válaszként erre: 1. - Cd21d97032)
2010. febr. 16. 07:30
Szerintem feltétlen meg kellene mutatni fül-orr.gégésznek,lehet egy hosszabban elnyúló gyulladás,de komolyabb is.
2010. febr. 16. 07:02
Nekem meg ma lett volna az első próba napom egy munkahelyen. De mivel hangom sincs és diszpécseri állás lett volna, kétlem hogy igy elmegyek :I
2010. febr. 16. 06:59

Én 7 hónapja kínlódok torokfájással,náthával,1-1,5 hét kihagyásokkal,de kezdődik minden elölről!Kezdem unni!El kell mennem az orvoshoz egy kivizsgálásra,mert nem tudok elmenni minden hónapban táppénzre emiatt!A munkatársak meg csesztetnek,hogy elkapják!Igazuk is van!:(((


Most is beteg vagyok,fáj mindenen! :S

2010. febr. 16. 06:58

Én 6 hétig küzdöttem a torokfájással.Végül a harmadik orvos "Gyerek gyógyász" találta ki a megoldást.Gégefő,és garat gyulladásom volt.Még a hajam is hullott a nagy betegségtől,és kemény gyógy szerektől.

Ez most ilyen járvány.

3. cd21d97032 (válaszként erre: 2. - Boszy28)
2010. febr. 16. 06:58
neked csak torokfájás volt, vagy esetleg nátha is? Igazából allergiám az van, de mondjuk az eddig is volt. Már az orvoshoz is félek elmenni, mert szerintem azt hiszi, direkt megyek oda annyiszor járok hozzá.
2010. febr. 16. 06:53

engem jó pár hónapig félrekezeltek, allergia-asztma lett a vége

Nem árt egy füll-orr-gégészeti vizsgálat.

2010. febr. 16. 06:42

Sziasztok, olyan problémám lenne, hogy már egy hónapja nagyon fáj a torkom, próbáltam már mindent, mentolos cukrot, ta. verd-t, mindenféle gyógynövényes és egyéb teákat, mézet ettem, kaptam az orvostól antibiotikumot, de egyszerűen nem múlik el antibiotikum után jó volt, kb 3 napig, utána ismét iszonyúan elkezdett fájni, most már köhögés is jár hozzá. Attól félek, hogy mivel pajzsmirigy alulműködésem van, esetleg lehetséges, hogy köze lenne ehhez az egészhez? Mert a múltkor mikor elmúlt arra a három napra akkor meg a pajzsmirigyemnél éreztem szoritó érzést.

Tavaly voltam laborban és jók lettek az eredményeim, de lehet, hogy a torokfájástól bedagadhat? Vagy ne adj Isten valami komolyabb lenne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook