Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Török Riviéra fórum

Török Riviéra (beszélgetős fórum)


2008. okt. 30. 22:57
Én 2 éve voltam Antalyaban,hotelben laktam,nagyon tiszta,gondozott volt minden.A kajából,mivel all.inkl. volt, annyit és azt ehettél,amit és amennyi belédfért.A strand rész gondozott,sehol nem volt szemét!!! Nagyon szuper volt :-)))
2008. júl. 31. 22:27
Egyébként nem sokkal drágább mint görög.
2008. júl. 31. 22:27
Side, Kemer nagyon szépek, és még nem tartoznak a turisták által eléggé lelakott körzetbe( Alanya, Antalya.) A szállodák átlagban szebbek, jobbak, ellátás is magasabb fokú, mint a többiben..Egyébként most nagy sláger a riviéra, sokan mennek..biztos, hogy jól fogjátok magatokat érezni..:)
2008. febr. 28. 08:44
Ide vágyom,még nem voltam,de sokat hallottam az autószerelőnk mindig a Török Riviérára utazik,mert az nagyon bejött neki.Ird meg milyen volt had fájjon érte még jobban a ♥-em.
2007. máj. 29. 06:49
Látom sokan megnéztétek a topicot,ezek szerint senki nem járt még ebben a hotelben és nem is jön senki ide.Kár!
2007. máj. 11. 18:53

Június 11.-én megyünk Side-ba a Male Resort szállodába 2 hétre.Kérdésem,hogy jön-e valaki ide ebben az időben,illetve járt-e itt valaki tavaly?

Köszi:Anita

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook