Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Torna vagy krém mellfeszesítés gyanánt fórum

Torna vagy krém mellfeszesítés gyanánt (beszélgetős fórum)


3. szenasie (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2015. febr. 25. 18:20

köszi a választ. Bevallom azt hittem ennél több praktika fog kiderülni...de ezek szerint jól sejtettem hogy ez csak férfiúi "álom" hogy van ilyen. (tudtommal a zsír nem lesz kemény és feszes, és azt csak fogyasztani lehet (erős diétával) vagy edzeni de akkor is lemegy... a bőrt meg nem lehet edzeni,max felvarratni,de azért kíváncsi lettem volna ki mit próbált már vagy miről hallott)

én inplantátumot nem szeretnék :( annyira nem nagy, szóval követ súrolni 100évesen se fogok..

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Szenasie)
2015. febr. 22. 09:22

Nem véletlenül van egy csomó edzett, kigyúrt testű nőnek is implantátuma.

Talán, ha a mell alatt lévő izmok feszesebbek, akkor valamit segít, de én senkiről nem tudok, akinek ilyentől javult volna valamit a helyzete. Van egy bodys, edzett barátnőm, annak is implantátuma van.

2015. febr. 21. 10:55

Sziasztok!

Biztos vagyok benne, hogy minden nőnek szépen lassan megereszkedik a melle, elveszti a formáját, a feszességét szülés, szoptatás vagy csak simán az idő előrehaladásával. Ne értsetek félre, nem estem kétségbe, csak volt egy visselődős beszélgetésem a párommal, aki a végén megjegyezte, hogy ha mégis zavarna, van rá torna, hogy feszesebb legyen. (Mint férfi biztos jobban tudja) erre küldött nekem egy fura linket, ami leírja, hogy az erre kapható krémek nem hatásosak, de ha tojást kenek rá igen???? eleg furán hangzik, hiszen a krémekbe is jó eséllyel ugyan ezeket az "ismert varázsszereket" teszik gusztusosabb formában. + ez nem torna... de most már piszkálja a fantáziámat. Még elég fiatal vagyok, hogy "ha" létezik a "jó" recept hatásosan használjam... szóval ha már próbáltatok valamit ami bejött osszátok meg velem-velünk küszködő anyákkal és háziasszonyokkal ;) hogy kés nélkül is szebbek lehessünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook