Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tippek zsíros haj kezelésére fórum

Tippek zsíros haj kezelésére (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tippek zsíros haj kezelésére

1 2 3
9. Viktorya (válaszként erre: 8. - 49ca420470)
2009. júl. 18. 21:50

szia Diorella!

termelhet túl hormonális probláma miatt, helytelen táplálkozás, túl sok méreganyag miatt is.

egyrészt belülről, másrészt kívülről, tiszta kozmetikával kell kezelni.

Nekem így vált be

2009. júl. 14. 21:23
Engem az érdekelne inkább hogy pontosan mi okozza a haj szírosodását?Én szeretem a problémát a gyökerénél kikezelni.Szóval ok hogy faggyúmirígytúltermelődés.DE mitől termel túl?
7. avandia (válaszként erre: 6. - Jérce-forma)
2009. júl. 14. 20:35
Nekem a dm-es frotee márkájú nagyon bevált, én minden nap mosom a hajam, de ezzel 2 napig ki tudom húzni, mert nem nehezíti el a hajam.
6. jérce-forma (válaszként erre: 5. - Kimy)
2009. júl. 10. 14:33
Na majd utánanézek. Hú, már nem is emlékszem, régen volt, de valami márkásabb spray dologról volt szó.
5. kimy (válaszként erre: 4. - Jérce-forma)
2009. júl. 10. 08:01
Én is sok fajtát kipróbáltam. volt olyan is ami spray formájú volt de az nem működött. Dry márkájú száraz sampont szoktam venni, az kb 200 Ft és nagyon sok drogériában lehet kapni, már sok helyen láttam. Te milyennel próbálkoztál?
4. jérce-forma (válaszként erre: 3. - Kimy)
2009. júl. 9. 10:25
Milyen márkájú száraz sampont használsz? Én kipróbáltam egyszer egyet és csak rontott a hatáson.
3. kimy
2009. júl. 9. 07:09

sziasztok!


én is sokat szenvedtem a zsiros hajtol sajnos. nekem a 'száraz sampon' módszer vált be. igazábol olyan mint a hintőpor azzal szoktam esténként egy kicsit beszorni ha már látom hogy nem ugy viselkedik a hajam mint szeretném.

2009. júl. 9. 02:46
Jó cikk volt:)
2009. júl. 8. 16:03
Gyorsan zsírosodik a hajad? Esetleg csak szeretnéd kicsit tovább húzni a mosást, de már úgy néz ki, mintha egy vödör zsírt öntöttek volna rá? Top tippek zsíros haj kezelésére, hajmosás elhúzására! Ami rád vár: alapvető probléma kifejtése és megoldás, tippek zsíros haj viselésére, mosási tippek, általános tippek a mindennapokra, házilag elkészíthető kencék és egyszerű módszerek.

Ugrás a teljes írásra: Tippek zsíros haj kezelésére
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook