Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tippek, pratikák teherbeesés segítésére fórum

Tippek, pratikák teherbeesés segítésére (beszélgetős fórum)


9. 1d9d02a918 (válaszként erre: 1. - Larissa88)
2015. ápr. 22. 18:59
ne gorcsoljetek ra, csak szexeljetek spontan. Nem kell szamolgatni, nem kell eszehetni semmit..csak kivanjatok meg egymast es kesz :D tapasztalat. Mi is igy rahajtottunk a temara a parommal aztan nem jott...vegul megegyeztunk hogy hagyjuk ezeket majd jon ah szeretne..utana kb. 2x voltunk egyutt, raadasul o a szeken ult en meg szembol az oleben es mikor keszen volt mar csinaltam is tovabb a dolgom..es akkor lett a pici :)
2015. ápr. 21. 18:00

Szia

Nemtudom, hogy ezektől vagy amugyis is sikerült volna, de mi tutira mentünk és utánna néztünk dolgoknak. Pl mit lehet enni, mit nem (pl nekem burgonyát nem lehetett), ez rám is és a páromra is vonatkozik. Van ami csak rá pl, hogy a telóját ne hordja a zsebében. Vannak vitaminok is, ő folsavat E vitamint, szelént szedett (van olyan amiben ez mind egyszerre benne van), én már nem is tudom. Aztán ugye a pózok...illetve utánna a gyertya tartás vagy 5 percig :/ és nem kimosni. De ezek fent vannak ha beírod a google-ba. Nekünk pont ősszel sikerült, ugyhogy aktuálisak ezek az infok, ha lehet így mondani. Remélem hamarosan összejön :) szurkolok nektek.

Ja meg nem szabad sűrűn se szexelni. Mi megnéztük a peteérést is, és ugy kalkuláltunk, hogy csináljuk is, de ne sűrűn, bár a napi 1-2 megvolt (kivéve mikor dolgozott).

2015. ápr. 21. 14:19

Ha voltál már orvosnál (nőgyógyász, belgyógyász-endokrinológusnál) és még mindig nem sikerül, akkor megpróbálhatod Gyuri bácsi babaváró tea programját.


[link]


A cukor teája sokaknál nagyon jól működik. Egy próbát esetleg megérne, ártani biztos nem árt, ha nem is használ.

6. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Dominós)
2015. ápr. 21. 13:46
Én is erre gondoltam. De, ha nem, nem. D
5. 3d787b167a (válaszként erre: 2. - Dominós)
2015. ápr. 21. 13:30
Nem mertem ide írni. :)
2015. ápr. 21. 13:29
lehet, egy kivizsgálás nem ártana, 6 év alatt egy kicsit eltolódhat a szervezet pl. hormonális egyensúlya
3. Judit36 (válaszként erre: 2. - Dominós)
2015. ápr. 21. 13:28
:D
2015. ápr. 21. 13:24
szex?
2015. ápr. 21. 13:22
Sziasztok! tippeket szeretnék kérni, ősz óta próbálkozunk a párommal de nem sikerült még teherbe esnem. Van már egy 6 éves kisfiam, aki anno hamar úton volt, reméltem most is így lesz, de nem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook