Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti nem kaptatok hibás ELMŰ számlát? fórum

Ti nem kaptatok hibás ELMŰ számlát? (beszélgetős fórum)


2018. nov. 24. 18:35
nem
10. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2018. nov. 21. 16:55

Ezt régebben is csinálta az ELMŰ. Előre kiküldik a számlát. Ha megnézed rajta a fizetési határidőt, az decemberi lesz. A részszámlásoknak (átalánydíjasoknak) küldik így a számlát.

Egy időben összevissza csinálták. Küldtek két havit egyszerre, aztán megint csak egyet, utána hármat. Követhetetlen volt, sose emlékeztünk, hogy még nem kaptuk meg a számlát vagy elkevertük valahova.

Most ez már nem érdekes, mert átálltunk diktálásra, így csak az aktuális számla jön.

9. globus (válaszként erre: 8. - Hoxa)
2018. nov. 21. 16:05
Miénket nyáron cserélték, az újra még nem volt elszámolás. Azelőtt keveset fizettünk. Lehet, majd csodálkozni fogunk :) Egyelőre a régi órára megállapított átalányt fizetjük.
8. Hoxa (válaszként erre: 6. - Globus)
2018. nov. 21. 16:04

Nem, megszüntettük a szerződést.

De amúgy amikor a digitálisra cserélés volt, akkor is számláztak az elvitt órára, tényleg. Nem is tudom, miért lepődtem meg most megint. :D

2018. nov. 21. 16:02
Nem is néztem.
6. globus (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2018. nov. 21. 16:01
Mostanában cserélték az órát digitálisra?
2018. nov. 21. 15:59
Nekünk is 2 csekket küldtek januári is benne van...hát nem tudom..
4. Hoxa
2018. nov. 21. 15:57
Nálam most becsültek jövőbeni fogyasztást egy már általuk LESZERELT villanyórára. Szóval nyugibogyót be kell venni, mielőtt telefonálsz :D
3. globus (válaszként erre: 2. - Globus)
2018. nov. 21. 15:51
Ja, és ezek a számlák mind előre szólnak. Azért, hogy időben fel tudjuk adni.
2018. nov. 21. 15:50
Nálunk negyedévente küldenek számlát. Levélben 3 db részszámla van, feltételezhetően postaköltség megtakarítása céljából.
2018. nov. 21. 15:33

Kaptam az elműtől egy jövőbe szóló számlát és nem értem. Holnaptól december végéig számláztak. Más is kapott ilyen, jövőbe szóló számlát?


Az a furcsa, hogy az online felületen nincs is nyoma, holott előttem van a levél és a csekk is.


Tudom, hogy fel kell hívnom őket, de gondoltam előtte megkérdezem, ez központi hülyeség, vagy csak engem kívánnak ezzel hergelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook