Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mit tennétek, ha észreveszitek, hogy a gyerekorvos elsiklik egy fontos laboreredmény fölött? fórum

Ti mit tennétek, ha észreveszitek, hogy a gyerekorvos elsiklik egy fontos laboreredmény fölött? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. szept. 7. 15:06
Ma kellett vissza mennem a gyerekorvoshoz a fiam labor eredményéért.A gyerek iskolában van, hetedikes.A vérképe sem tökéletes,bár ott azt mondta, hogy kissé vashiányos a gyerek.Én az eredményt nem tartanám " kissé" vashiányosságnak.A vizelet eredményére viszont azt mondta, hogy tökéletes,miközben 1+ genny, és fehérje is van benne.Az üledékben pedig baktériumok.Sajnos akkor nem volt nálam az olvasó szemüvegem, így csak itthon láttam meg a szomorú valóságot.
2009. szept. 7. 15:04
Megkérdezném, hogy: Erről az eredményről mi a véleménye, doktornő drága? Nem magas ez egy kicsit?
2009. szept. 7. 15:03
rákérdeznék
2009. szept. 7. 15:02
Rákérdeznék konkrétan arra az eredményre, hogy ezzel itt mi a helyzet, ez mit jelent.
2009. szept. 7. 15:02
Szia ! Én rákérdeznék, hogy azzal mi a helyzet, aztán ha semmi érdemleges, akkor orvost váltanék.
2009. szept. 7. 15:02
Ti mit tennétek, ha észreveszitek, hogy a gyerekorvos elsiklik egy fontos laboreredmény fölött?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook