Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennétek, ha észreveszitek, hogy nap mint nap leskelődik valaki az ablakon?! fórum

Mit tennétek, ha észreveszitek, hogy nap mint nap leskelődik valaki az ablakon?! (beszélgetős fórum)


1 2 3
89. 657cb515d9 (válaszként erre: 1. - Kisandi)
2012. júl. 14. 23:45
Ez nagyon durva :/
2011. aug. 7. 15:34

Nálunk is volt ilyen eset, állandóan leskelődött az egyik szomszédom, ahányszor elment a házunk előtt,mindig megállt,bámészkodott befelé.(úgy képzeljétek, hogy szüleim háza a járda mellett van, a ház szélen van így oda is tudott menni az ablakhoz,szúnyogháló volt rajta, de a kezét is rátette, hogy jobban belásson)

Amikor már nagyon zavart, kirohantam, és kezébe nyomtam a távcsövemet, mondtam így jobban fogja látni a részleteket is, és hozzátettem, hallókészülékkel nem tudok szolgálni, szerezze be egyénileg, úgy még hallani is fogja, mit beszélünk. Többet nem mert leskelődni, és mikor elment a ház előtt, gyorsabban szedte a lábát is

2009. márc. 4. 15:48
Én is, és ezért mondom, hogy nem játék. Ha én sem szóltam volna senkinek, akkor lehet nem lett volna ilyen szerencsés a vége. De azért még félek, mert ha egyszer már kiszökött, akkor én nem hiszem, hogy nem próbálkozik többet. És ha lenne gyermekem, akkor biztos, hogy azonnal cselekednék. Őt aztán főleg nem lehet kitenni ilyen veszélyeknek. Ők aztán semmiről sem tehetnek, mint ahogy az én barátom sem tehetett, aki épp aznap akart valahová menni olyan korán.
2009. márc. 4. 15:37

Pfúú, Marcsi, nem semmi... Örülök, hogy szerencsésen megúsztad a történteket.


Nálunk is a faluban rengeteg ilyen "agyament" mászkál, el sem hinnétek mennyi bolond ember van itt. Mikor még kisgyerek voltam, az utcában lakott egy őrült fiú, folyton hozzánk csapódott mikor jöttünk a suliból vagy suliba menet, válogatott ocsmányságokkal traktált állandóan. Leginkább a nővéreim voltak a célpontjai, de engem is nagy kedvvel hajkurászott az utcán. Nevelőapám tett pontot az ügy végére, azután az eset után nem sokkal meg elkerült valahová a fiatalember is. Hogy gyogyóba vagy sittre, fogalmam sincs.


Kb. két éve meg egy szellemileg fogyatékos gyereknek (kb. 14-15 év körüli) tetszettem meg... Ráadásul akikkel leállt folyton diskurálni, idős emberek, felbiztatták, hogy adjon is hangot a tetszésének. Azután már integetett az utcán, kiabált utánam mintha a nője lennék, incselkedett. Nem vettem figyelembe, gondoltam úgyis sussantott, nem foglalkozom vele. Mikor egyszer elmentem a boltba, beálltam a sorba hogy fizetek, az az idióta a nyakamhoz hajolt, és belesuttogott valamit a fülembe. Olyannyira néztem ki a fejemből, hogy nem is értettem amit mondott, de ahogy megéreztem a bűzös leheletét, és a büdös kipárolgását a testének, iszonyatos düh öntött el.

Hátrafordultam, és leordítottam a fejét, megfenyegettem, hogy ha nem hagy békén és még egyszer akár egy szót is szól hozzám, olyan pofont kap, hogy a szemüvege menetet csavar a nyakán.

Azóta csak bámul messziről, de köszönni sem mer.

Volt egy pár ilyen elmeroggyant, akik megkörnyékeztek, meg kötekedtek. Szerencsére eddig mindig tudtam kezelni a helyzetet (bár előfordult már az is, hogy nem voltam ilyen szerencsés, de inkább ezt hagyjuk). Remélem a továbbiakban elkerülnek az ilyenek. Amilyen idegállapotban vagyok néha, attól tartok, hogy egyszer valakit kicsinálok... :P

2009. márc. 4. 14:53

Ahol én lakom, az egy falu. Én meg a falu szélén vagyok. Ki kell mennem a főútra a buszmegállóhoz, ahol viszot nincs közvilágítás. Na, én hajnal 5:20kor járok suliba, vagyis akkor indul a buszom. A buszmegállóval majdnem pontosan szemben lakott egy őrült, majd' a fejére dőlt már a ház. Az apja sem volt tiszta, ő azóta már meghalt vagy elvitték, nemtudom. Viszont ez az ember mindig megfenyegetett, hogy ilyen-olyan dolgokat fog velem tenni. És minden hajnalban ott állt a kertben és nem egyszer este is várta, mikor jövök haza. Nem kell mondanom, mennyire féltem, egy darabig kísérettel jártam a buszhoz (ami azért röhejes). Szóltam egy rendőr barátomnak, amikor tudott eljött arra reggelente, meg szólt a többieknek is, ha arra járnak figyeljenek rám. Egy alkalommal jött egy férfi ismerősöm a buszhoz, és én elkezdtem vele beszélgetni. Már láttam az ismerős rendőrautó fényeit, de az az őrült nem. És felbőszülve azon, hogy mással mertem beszélgetni, aki férfi volt, odavágott egy kést. Szerencsére nem talált el egyikünket sem, de a rendőrök egyből léptek, de nem került börtönbe, csak gyogyóba, mert nem beszámítható.


Azóta egyszer kiszökött és megkéselt egy öreg bácsit. Most megint bent van. De míg él én sosem leszek nyugodt. Pár centire mellettem landolt a nagy kés...

84. kisandi (válaszként erre: 81. - Mothertiger)
2009. márc. 4. 12:50
nagyon remélem próba szerencse..
83. 874eb11dfd (válaszként erre: 80. - Kisandi)
2009. márc. 4. 12:45
hát nem tudom..
2009. márc. 4. 12:45
A családdal kapcsolatban: ha már volt dolguk a rendőrséggel (és nyilván volt), akkor talán egy komolyabb rendőri figyelmeztetés észhez térítheti őket.
2009. márc. 4. 12:44
Ezek nem nagyon ijedős fajták, lehet, hogy az ilyesmivel csak feldühíted. Kétesélyes a dolog...
80. kisandi (válaszként erre: 79. - 874eb11dfd)
2009. márc. 4. 12:42

Én is nagyon csak a szám nagy..:)))

Hát ha attól is megijed??????????

79. 874eb11dfd (válaszként erre: 78. - Kisandi)
2009. márc. 4. 12:40
nem tudom,hogy jó ötlet -e :) Én biztos nem merném, de én parázos vagyok.. :D
78. kisandi (válaszként erre: 77. - 874eb11dfd)
2009. márc. 4. 12:36
semmi baj.. azért irtam hogy ötleteket várok. de az a szembe fujom meg leöntöm tök jó. nem ?
2009. márc. 4. 12:34
de most ha a családot feljeleni, akkor mit tudnak csinálni a családdal? nem azért kérdezem,hogy kötekedjek:):), csak kivi vagyok :D
2009. márc. 4. 12:32

nem volt semmi faji kérdés ebben csak hogy hogyan tudnám már végre elüzni mert nagyon unom....

gondoltam hátha történt már mással is ilyen..

2009. márc. 4. 12:27

Édesmandula: csak közel lakunk egymáshoz, ezért kérdeztem a faji hovatartozást. Ismerem a települést, szoktunk oda járni kicsit csavarogni a párommal.


Rendőrségileg sokkal szervezettebbek és hatékonyabbak, mint a mi településünkön működő rendőrség.

74. kisandi (válaszként erre: 72. - Mothertiger)
2009. márc. 4. 12:27
Szoltam, de csak ha feljelentem. akkor léphet..
73. kisandi (válaszként erre: 70. - Édesmandula)
2009. márc. 4. 12:24
semmi kép nem ez volt a szándék
72. mothertiger (válaszként erre: 65. - 874eb11dfd)
2009. márc. 4. 12:24

A 'csegei rendőrök kicsit jobban odafigyelnek az emberre, tapasztalatból mondom. Ezért szerintem érdemes lenne szólni valamelyiknek.


Az a gáz, hogy 'Csege lakossága elég nagy százalékban feka. De most nekik is meg kell húzni magukat, mert most rájuk vannak szállva a magyarok, meg a rendőrség, úgyhogy szerintem érdemes szólni nekik.

71. kisandi (válaszként erre: 66. - Mothertiger)
2009. márc. 4. 12:24
roma
2009. márc. 4. 12:23
amúgy most átmentek roma nem romás fórumba? :)
2009. márc. 4. 12:23
:) beidomítanám a kutyát, hogy ha meglátja az árnyékot az ablakban megállni, repüljön rá :DDD mekkora lenne egy ablakon kiszálló habzószájú ördögöt a nyakába vennie :D
68. 874eb11dfd (válaszként erre: 67. - Kisandi)
2009. márc. 4. 12:23

fú,mire gondolsz?

Sztem tuti roma.. magyar család nem ilyen.. ( bocsi ha valakit megsértettem... :( )

67. kisandi (válaszként erre: 65. - 874eb11dfd)
2009. márc. 4. 12:22
nem vagy az sajna de ez az igazság.. És ezért is huzodik és meri ilyen régota csinálni. de addig mig nagyobb baj nem lesz. csak akkor már késő..
66. mothertiger (válaszként erre: 62. - Kisandi)
2009. márc. 4. 12:20

Ennek előbb vagy utóbb véget kell vetni. Nem válaszoltál a kérdésemre:

roma vagy magyar?

65. 874eb11dfd (válaszként erre: 60. - Mothertiger)
2009. márc. 4. 12:20

hát, azzal nem sokat ér ,ha feljeleni a rendőrségen a kukkoló családját..nincs hely már a börtönbe, vagy nem is tudom hol..

az lenne a vége,hogy feljelenti, rendőrők meg semmit nem fognak csinálni, aztán meg balhé lesz..

fú,de negatív vagyok..

64. kisandi (válaszként erre: 63. - 874eb11dfd)
2009. márc. 4. 12:19
Köszki. de legalább van egy hely ahol kidumálhatjuk kicsit ezt a kis ganét.. Mert hát ő ugy se tud olvasni...
63. 874eb11dfd (válaszként erre: 58. - Borsa)
2009. márc. 4. 12:17

hát igen, rossz az eddigi kialakított élet feladása..csak hát, ezek szerint az egész család nem lehet normális,hogy még őt fenyítik meg..ha el is viszik a kukkolót a rendőrök,másnap már a család fog az ablak elött lenni, és ki tudja,hogy mit csinálnak.. én ezért menekülnék inkább, mert mostanség divat ilyen olyan koktélokat dobálni..

:( Hjjaj,hát nagyon sajnálom,hogy ilyen helyzeted van.. :( :(

62. kisandi (válaszként erre: 60. - Mothertiger)
2009. márc. 4. 12:15

Pedig hidd el nem nagyon szeretem ha jön az este...

Minden szöszre felébredek..

61. kisandi (válaszként erre: 57. - 874eb11dfd)
2009. márc. 4. 12:14
szerintem beteg is és kukkoló is mert normális nem csinál ilyet..És hát patt helyzetben vagyok mert egész héten dorkával ketten hétvégén van itthol a család többi tagja de akkor nem jön a mocsok..
2009. márc. 4. 12:13

Olyan nincs, hogy nekiesik a család. Akkor őket is fel kell jelenteni a kukkolóval együtt, hogy életveszélyesen megfenyegették.


Nehogy már ne tudja élni a saját életét egy ilyen beteg féreg miatt!!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook