Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek...? fórum

Ti mit tennétek...? (beszélgetős fórum)


1 2 3
90. Dorkinc (válaszként erre: 89. - 15139a37f0)
2010. jún. 12. 19:00
ha valaki folyamatosan hazudik és megbánt az sohasoha nem fog szerintem megváltozni, kérdés hogy neked mennyit ér a kapcsolat. én rövid úton szakítanék, én egy kapcsolatban jól akarom magam érezni és nem hamis ígéreteket és hazugságokat elviselni.
2010. jún. 12. 15:00
Sziaszok! Tanácsokat várok, mit tennétek ha azaz ember akit mindennél jobban szeret állandóan hazudik, de ugyanakkor azt mondja szeret. Ha valaki tudatosan fájdalmat okoz a másiknak, de azt mondja szeret, akkor mit higyjek?
88. Fuoco (válaszként erre: 86. - 035bae3aff)
2009. szept. 1. 13:27

Nem azt mondom, hogy nincs élet, hanem azt, hogy nem könnyű!

De szerintem mindegy, mert magunknak adunk tanácsot, rég nincs itt a lányzó!

87. 035bae3aff (válaszként erre: 77. - Humor Helga)
2009. szept. 1. 08:09
Engem se támogatnak.... és melóm sincs másfél éve.
86. 035bae3aff (válaszként erre: 74. - Fuoco)
2009. szept. 1. 08:08
Falun kivül nincs élet??? Ha kis faluban lakik nagyon kétlem hogy a kis faluba jár iskolába!
85. zsu1984 (válaszként erre: 1. - Rekacuda)
2009. szept. 1. 08:02

Szia!Remélem még elolvasod a hozzászólásokat, csak leírom az én kis történetemet, hátha "tanulságos"!

Én érettségi előtt álltam, barátom kezdte az ötödévet mikor nyáron összejöttünk!Kb 6km-re lakunk egymással, suli időbe ő kollégium én otthon, megoldottuk, hogy azért hétközbe 1nap és ott volt a hétvége!Aztán Leérettségiztem!A következő év volt, hogy ugyanabba a városba jártunk suliba.Következő év párom otthon, elkezdett dolgozni otthon én meg koliba, megoldottuk!Következő évbe mire végeztem, a környékünkön találtam melót őt kirúgták vissza a városba,hisz csak ott kapott melót, megint eltelt majdnem egy év, megoldottuk!Aztán lassan már 3 éve együtt élünk, és remélem egy kis reményt adtam mert mi is túléltük és már 7éve boldogítjuk egymást!

84. Maggie047 (válaszként erre: 62. - Fuoco)
2009. aug. 31. 16:53
Nálam se aludhatott férfiember már csak a testvéreim miatt sem, de a szüleim anno nem engedték volna semmiképp sem. Ha a topic-indító is ilyen helyzetben vagy, akkor bizony bicikli, télen meg nagyon jóban lenni a szülőkkel, hogy legyen autó.
2009. aug. 31. 16:15

Szia!

Hát, sztem se megoldhatatlan ez a 30 km... A legjobb barátnőm, most érettségizett, és a barátja tőle kb 25-30 km-re lakik... Jó, rendben, sűrűbbek a járatok, de akkoris... A szitu a következő volt... Hétvégente találkoztak, egyik nap legalább, általában pénteken ottaludt a csaj, és szombat este hazajött, ott volt a vasárnap neki tanulni... Hétközben pedig szüleitől kicsikart egy napot, általában ez szerda volt, suli után, egyből ment barátjához, és este 11, fél 12-re kellett hazaérnie... SULI IDŐBEN... Oké, hogy csak heti kétszer találkoztak, de még most is boldog kapcsolat, blabla... És egyáltalán nem ment a tanulás rovására, hozta a maximálisat, és sikeresen leérettségizett... Ismerem a szüleit, és ők is nagyon nehéz esetek...

Szóval szerintem ti is meg tudjátok ezt majd oldani... Persze, ha nagyon akarjátok... Ha meg nem is akarjátok ezt igazán, akkor felesleges az egész...

82. Fuoco (válaszként erre: 80. - Humor Helga)
2009. aug. 31. 16:09

Hát, lehet hogy arra számított, mindenki azt mondja majd, hogy nem fog mûködni, és hogy a pasik olyanok, hogy biztos lesz egy harmadik, és azt tanácsoljuk fejezze be a sráccal!

Sokan nem tudnak döntést hozni maguktól...

81. Fuoco (válaszként erre: 78. - Szilvóca)
2009. aug. 31. 16:07

Nyílván mûködhet és megoldható a találkozás, ha igazán akarják!

De minden élet és életkörülmény más! Ami Neked vagy nekem nem okoz problémát, az lehet, hogy neki 1 heti fejtörést okoz!


Én csak azt mondom, ne degradáljuk le az ô problémáját! Ti is voltatok tinik, és akkori gondokat most röhögve megoldanátok felnôtt fejjel, akkor viszont aludni sem tudtatok a tanácstalanságtól!

80. Humor Helga (válaszként erre: 79. - Fuoco)
2009. aug. 31. 16:04

nekem is pont ez tűnt fel h a topic-indító sehol:DDD

De ha meg nem akarják eléggé miért kell ilyen hülye szöveg mögé bújni?!?!?!

79. Fuoco (válaszként erre: 77. - Humor Helga)
2009. aug. 31. 16:02

lehet hogy ez itt a probléma, hogy nem akarják eléggé, de nem ismerjük ôket.

Bár úgy látom már csak magunknak adjuk a tanácsokat, a lányzó eltûnt!

78. Szilvóca (válaszként erre: 71. - Fuoco)
2009. aug. 31. 16:01
Ahogy itt olvasgattam a fórumot a srác apukájának több autója is van,és nem mindíg,de oda adja.Mi se beszélünk fél órákat órákat telefonon,hanem inkább msnen beszélünk,meg az ő esetükben ez nem akkora távolság,hogy biciklivel ne lehetne megtenni.De ha nem fűlik a foguk hozzá,akkor marad a hétvége.Sokan átéltek már ilyen kapcsolatot,hogy egy darabig csak hétvégén találkoztak.Arról nem is beszélve,hogy van az ismeretségi körömben olyan család ahol a férj csak hétvégén találkozik a feleségével,gyerekével,mert külföldön dolgozik.
77. Humor Helga (válaszként erre: 76. - Fuoco)
2009. aug. 31. 16:00

Szülők nem támogatják...és? Nekem is volt olyan kapcsolatom amit nem támogattak a szüleim...ettől még működött egy db-ig:D

MINDENT meg lehet oldani, kérdés h meg akarják-e oldani....

76. Fuoco (válaszként erre: 73. - Humor Helga)
2009. aug. 31. 15:58

persze, én tudom, hogy nem annyira durva, Én is megoldanám, de ô (ha jól sejtem) gyerek még!

Plusz a szülôk sem támogatják a kapcsolatukat!


Nem védeni akarom, de nyílván nem olyan egyszerû a helyzete!

75. Myrthil (válaszként erre: 1. - Rekacuda)
2009. aug. 31. 15:58

Majd az idő eldönti.

Ne haragudj, de nem túl erős szerelemre vall, ha már az elején megfutamodsz, csak mert a sors egy kis akadályt gördített az utadba.

Én 4 évig éltem távkapcsolatba, úgy, hogy csak hétvégente tudtunk másfél napot együtt tölteni, mégis kibírtuk!

74. Fuoco (válaszként erre: 72. - 035bae3aff)
2009. aug. 31. 15:56
Egy kis faluban ez sem lehet könnyû!
73. Humor Helga (válaszként erre: 71. - Fuoco)
2009. aug. 31. 15:56

msn...skype.... azokon ha van mikrofon akkor lehet dumálni nem kell ehhez telefon... plusz ha van kamera pláne tuti a dolog!

sztem ez nem annyira durva 30km...áá...

72. 035bae3aff (válaszként erre: 71. - Fuoco)
2009. aug. 31. 15:55
Diákmunka!!!
71. Fuoco (válaszként erre: 69. - Szilvóca)
2009. aug. 31. 15:51

Ez oké, de nincs autó, amivel átmenjenek! Gondolom nem lenne ez gond, ha lenne autó!

Telefon: szerintem a lány is diák, nem hinném hogy arra van keret, hogy minden nap egy órát beszéljenek!

Azért be kell látni, a helyzet tényleg nem könnyû! Nem megoldhatatlan, de nem is könnyû!

2009. aug. 31. 15:50

Párom és köztem min. 200 - max. 300 km van...megoldjuk...ha szeretitek egymást nincs távolság!


:DDDDDDDDDDDDDDDDD

2009. aug. 31. 15:48
Nem is vészes ez a távolság.Én nem rég találkoztam egy sráccal mi 63kmre lakunk egymástól.Ő dolgozik,van egy tini fia,nekem egy 10 hónapos babám még is van időnk egymásra.Kocsival,ha nincs forgalom kb 1 óra,de azért tudunk találkozni.Megoldjuk.Ha épp nem tudunk találkozni ,akkor marad a telefon,vagy az msn.Meg azért szerintem,mert érettségire készül nem fog a nap 24 órájában a tanulásra koncentrálni,meg nem is lehet.Saját tapasztalat.Szóval,ha a távolság,meg az,hogy nem tudtok minden nap találkozni ennyi csak a gond,akkor ezért nem szabad szakítani.
2009. aug. 31. 15:43
Nálunk is ez volt a szitu és 6éve együtt vagyunk. Együtt is élünk 120km-re a szülőktől. Én is sokat szenvedtem és sírtam, de megérte.
2009. aug. 31. 15:43
Szerintem szakitsatok minél előbb
66. 035bae3aff (válaszként erre: 65. - MMMaya)
2009. aug. 31. 15:42
Nekik meg most fog baba születni tegnap mentek vissza Svájcba sajna márcsak akkor látom őket mikor januárban visszajönnek babával együtt és akkor már lesz egy két hónapos mert október 2-ára van kiirva.
65. MMMaya (válaszként erre: 59. - 035bae3aff)
2009. aug. 31. 15:40

És mégis megoldották :)

Mi közöttünk is 320 kilóméter volt! Már van egy gyermekünk. :)

64. 59caf71bd3 (válaszként erre: 1. - Rekacuda)
2009. aug. 31. 15:40

Szia!


Először is sajnálom, hogy ilyen nehéznek vélt helyzetben vagy.


Másodsorban, én nem látom ezt nagy tragédiának, hiszen kocsival 20 percnyire vagytok egymástól, és ez nem távolság. Azt gondoltam először hogy 100 km-en felüli ez az érték.


Ha busz van akkor minden megoldódott e helyzetben. Szerintem.

Talán túl tragikusan fogod fel hiszen értem én szerelmes vagy, és ez egy értékes dolog.


A későbbi idővallumról pedig csak annyit, hogy majd ezt hozza a sors magával. Ha kitartóan szeretitek egymást akkor ez a távolság nem lesz akadály, még össze is költözhettek.


Sok sikert a kapcsolatotokhoz!

63. Humor Helga (válaszként erre: 57. - Rekacuda)
2009. aug. 31. 15:39

BASSZUS AKAROD EZT A KAPCSOLATOT???????

Ezt neked kell eldönteni....

62. Fuoco
2009. aug. 31. 15:39

azt mondod a sráchoz megy 7kor busz hozzád délután kettô is megy!

Az nem megoldás, ha suli után átmegy, ott alszik és reggel onnan megy suliba?

2009. aug. 31. 15:39
Hány éves vagy?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook