Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mikor kezdtek karácsonyi lázban égni illetve elkezdeni vásárolni? fórum

Ti mikor kezdtek karácsonyi lázban égni illetve elkezdeni vásárolni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
6. ében11 (válaszként erre: 5. - Nívea)
2009. szept. 10. 22:18
erre gondoltam én is-de közben mindig elfelejtem és marad az utolsó pár nap:(
2009. szept. 10. 22:18

Én pont a héten gondolkodtam azon, hogy nemsokára itt a Karácsony. Ilyen korán még tán sosem égtem karácsonyi lázban, de most... :D

Ha látok valami jó meglepetést, akkor meg is veszem egyből. Így nem decemberben kell egyszerre fizetni és van időm alaposan átgondolni.

2009. szept. 10. 22:17
mindig megfogadom, hogy nyár végétől keresgélek-és szépen lassan összegyűlnek az ajándékok nem kell utolsó pillanatban agyalni, meg megvenni, csomagolni-de sosem sikerül-minden utolsó perces még a fenyő is!
2009. szept. 10. 22:15
No még azért nem:)Szeptember van,én még a nyarat sírom vissza,közben örülök az ősz szépségének.Szóval mindenre adok időt....karácsonyozni még ráérünk,addig annyi minden van még:)
2. nikletty (válaszként erre: 1. - Ce00df587e)
2009. szept. 10. 22:14

szia

én/mi általában mikor eljön advent, mikor már kell a koszorú is, igaz ötletek már most vannak, de főleg nekem csak páromnak... a többieknek nem tudom mi lesz, és nagyon pénz sem lesz rá, megpróbáljuk megint valami olcsó de frappánsan megoldani, hogy azért örömet okozhassunk.

2009. szept. 10. 22:12
én már néha október elején elkezdek apróságokat vásárolgatni amit utána dugdosok össze vissza.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook