Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mikor kezdtek karácsonyi lázban égni illetve elkezdeni vásárolni? fórum

Ti mikor kezdtek karácsonyi lázban égni illetve elkezdeni vásárolni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. dec. 25. 12:05

végre már karácsony.

Nem csak lázban égek már

2009. okt. 26. 08:43
olyan jó érzés már most látni a boltokban a mikulásokat és karácsonyi sütiket. Igazából majd novemberben kezdődik el az őrület és akkor veszek sok mindenkinek ajándékot
94. simple
2009. okt. 16. 20:30
Én novemberben kezdem érezni,mikor már fel van díszítve minden, indul a karácsonyi vásár. Általában november végéig meg is veszem az amit meg kell, aztán csak azon kell izgulnom, hová rejtsem el amíg nem kerül átadásra.
2009. okt. 16. 20:18

sziasztok

én szeretem a készülődést, főleg mikor adventi koszorút ideje eljön, akkor az abalakokba is teszek valamit... olyan otthonosabb, szeretetteljesebb lesz minden. Párommal ez lesz a 3. közös karácsonyunk, igen jó volt az első gömbjeinket megvenni, most már van, azokra már nincs gond, de olyan jó, közös!


Hát az ajándékok nekünk is gond. Amúgy szívesen találok ki apróságokat, meglepni, és csomagolni imádok. De idén nem lesz pénzünk rá, mi megbeszéljük a családdal, ne érjen rosszul senkit, majd eldöntik, hogy attól ők még akarnak-e ajándékozni, vagy akkor ők sem. Persze kis csokit biztos akkor is adunk, de most 25-30ezret nem tudunk csak erre kiadni, kell a házra. De szerintem páromnak nem bírom ki, hogy valamivel ne lepjem meg. De anyujának szeretek legkevésbé adni, mert már több éve egyszer gofri sütőt kapott tőlünk, mert emlegette... de mégsem próbálta ki azóta sem :( Akkor minek tényleg.

92. alyce
2009. okt. 16. 11:39
Én abszolút nem kapkodom el...:) A legutolsó pillanatban mindent:P Volt olyan, hogy 24.-én délelőtt vásároltam be mindenkinek:D Jó, azért a sütést 2 nappal előtte már el szoktam kezdeni, de egyébként nem csinálok belőle nagy cuccot.
91. daroki (válaszként erre: 89. - 5da2bd95cb)
2009. okt. 16. 11:03

Sziasztok!


Bekukkantottam és én csak gratulálni tudok a díszekhez,nagyon szépek,ügyes kezed van:)

2009. okt. 16. 11:01
Huu en imadom a karacsonyt mar most nezelodok a bevasarlo kozpontokba kinnek mit lehet adni . En is keszitenek karacsonyi diszeket de sajna egyet se tudok :(
2009. okt. 16. 10:22
Sziasztok! Én is elkezdtem már készülődni! Díszeket készítek a fára. Teljesen egyediek, gyöngyből vannak és szerintem szépek. Raktam fel róluk képet is. Majd kíváncsi lennék a véleményetekre!
2009. okt. 16. 10:19
már megvettem a fahéjas narancs illatú illó olajamat és a hétvégén fel is avatom, hogy már a karácsonyt minél közelebb érezhessem:)
87. Anka71
2009. okt. 15. 18:15
Én az ajándékozást tavaly eléggé lekorlátoztam. Csak illemből senkivel sem ajándékozunk többé. Nekem - ha nem szívből jött - semmi örömem nem volt ebben, csak annyi, mintha azt a pénzt kihajítottam volna az ablakon.
86. majmocska (válaszként erre: 84. - E3e5c810b9)
2009. okt. 15. 12:56
Nekem meg az a legnagyobb problémám, hogy a férjem családjában (szülei, testvére, keresztgyerek) nagyon túlzásba viszik ezt az ajándékozást. Tízezreket költenek ajándékokra. Én valami kis apróságot, személyes dolgot szívesen vennék mindenkinek, de így mindig azon kell izgulni, hogy jaj le ne maradjunk tőlük, nehogy kevesebbet adjunk, mint amennyit kapunk. Sokkal személyesebb lenne, ha mindenki kapna valami apróságot, könyvet vagy mittudomén mit... :(
85. n.beja
2009. okt. 15. 12:49

Nem tudja véletlenül vki egyik régebbi vodafonos karácsonyi reklámnak a zenéjének címét? Azt amelyikbe még a Schumi is szerepel és vmi olyas miről szólt hogy a fa alatt mindenki ott lesz de peresze angolul.A reklám megvan de a ott csak kb 10 másodperc van belőle

[link]

84. e3e5c810b9 (válaszként erre: 83. - Majmocska)
2009. okt. 15. 12:45
igen, szerintem is! Az ajándékvásárlás néha kicsit megkeseríti a készülődést, mert vannak olyan emberek akiknek muszáj venni vmit, mert én is/mi is kapunk tőlük, pedig hát tudjuk, hogy nekik is teher... hülye egy dolog ez.:S
2009. okt. 15. 12:41

Sziasztok! Én nagyon szeretem a karácsonyt! Már most tervezgetem, mi hogyan lesz majd. Szeretek készülni, díszíteni, sütni-főzni.

Egyet nem szeretek csak: ajándékot venni. Ajándékozás nélkül egyszerűbb és szebb volna az ünnep szerintem.

2009. okt. 15. 12:39
Sziasztok! Nem vagyok oda a karácsonyért. És még mindig nem tudom,hogy nálunk lesz karácsonyozás vagy a családnál. Jó lenne végre,ha nálunk lenne,mert szeretnék saját karácsonyfát már végre,és ez lenne az első önálló karácsonyunk a fiammal és a párommal.
81. Pocy88
2009. okt. 15. 12:39

Sziasztok!

Rám ősszel rámjön a karácsonyi hangulat. Most pedig, ebben a rossz időben még jobban. Mi már párologtatunk illóolajokat, de vásárolni ráérünk november végén.

2009. okt. 15. 12:36
Sziasztok! Kezd már izgatni a karácsony-téma engem is!:) Idén először fogunk a közös otthonunkban ketten karácsonyozni a párommal. Jaj már nagyon várom! Várom már, hogy vehessek karácsonyi díszeket a lakásba! De még nem láttam sehol karácsonyi cuccokat a boltokban. Ti láttatok már valahol?
79. n.beja
2009. okt. 15. 12:32
Meg mert olyankor már bisztos hideg van és nálam az a teázos időszak és a kedvencem az almás fahéjas Milford tea és az is a karácsonyra emlékeztet
2009. okt. 15. 12:31
én akkor vagyok így mikor bemegyek valami boltba, ahol már lehet kapni a mikulásokat és a karácsonyi finomságokat, akkor már nagyon érzem, hogy nem soká itt van. És ilyenkor boldogság fog el:D
77. c95c921ae7 (válaszként erre: 76. - N.beja)
2009. okt. 15. 12:29
Egyébként tényleg..nálam is így van:)
76. n.beja
2009. okt. 15. 12:24
Nekem mindig nov 1.jén kezdődik a karácsonyi hangulatom a sok gyertya miatt talán
2009. okt. 15. 11:38
nekem még nincs gyerekem, de ha egyszer lesz, akkor én is szeretném majd feledhetetlenné tenni a karácsonyokat!!! Jaj, most annyira elérzékenyültem:$
74. kattyus (válaszként erre: 73. - Ce00df587e)
2009. szept. 21. 21:00
Ebben annyira igazad van. Igyekszem megőrizni a lányomnak a karácsony varázsát.
2009. szept. 16. 17:29
addig jó még az ember hisz a jézuskába mert ha nem akkor már felnötté váltunk.is az igaz hogy addig jó még gyerek vagy
72. 01c8755c79 (válaszként erre: 71. - Kattyus)
2009. szept. 16. 11:28
Nálunk is Jézuska-várós! :D Tavaly kérdeztem az akkor 13 éves kisfiamtól, hogy van-e valami különleges óhaja, amiről én nem tudok.... mire ő: "Na de anya, a Jézuska azt pontosan tudja!" Ennyiben maradtunk. :oD
2009. szept. 16. 11:07
Nálunk még olyan igazi, Jézuska-várós a karácsony, éjféli misével, ahogy az illik:)
70. Anka71
2009. szept. 15. 20:51
Ahogy eljön az adventi időszak, minden nap sütök valami finomat. Nálam ezzel kezdődik valahogy a karácsonyi láz.
69. ce00df587e (válaszként erre: 68. - Franc22)
2009. szept. 15. 17:40
nekünk is a második közös karácsonyunk lesz és remélem megint olyan jó lesz mint a multkori
68. Franc22 (válaszként erre: 67. - Nikletty)
2009. szept. 15. 09:22

én is várom, hogy az adventi koszorúmon minden vasárnap meggyújthassam a gyertyákat. Imádom a narancs és a fenyő illatát.

Még kereken 100nap és végre díszíthetem a második közös karácsonyfánkat és bonthatjuk lázasan a kapott ajándékokat:)

2009. szept. 15. 09:19
Most hogy itt szóba jött, ma reggel eltöltött az érzés, hogy várom már, mikor gyertyát kell beszserezni a koszorúra .. :)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook