Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti költöznétek? fórum

Ti költöznétek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. ápr. 12. 08:35

Igen szerintem rosszul gondolod. Nem csak Pesten van normális iskola, óvoda, orvos, stb. Én semmi pénzért nem mennék vissza Pestre, pláne mióta gyerekeim vannak.

Ettől függetlenül nyilván csak akkor költözz, ha el tudod fogadni, és ha megér annyit a kapcsolatod.

2010. ápr. 12. 08:35
Nincs lehetőségem,de én itt családi cégben dolgozom.
2010. ápr. 12. 08:35
Ezt hívják alkalmazkodásnak. Ha már most nem megy neki...mi lesz később? Csak tőled várná el, hogy alkalmazkodj?
3. Mia87 (válaszként erre: 1. - Morcosmanó)
2010. ápr. 12. 08:34
Szia! ha neked is itt a munkád, és az biztos és hosszú távú, én nem hiszem hogy elköltöznék...
2. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Morcosmanó)
2010. ápr. 12. 08:33
Neked ott ahol a szülei élnek lenne munkalehetőséged?Vagy te oda költözöl és te fogsz feljárni Pestre dolgozni?
2010. ápr. 12. 08:31

Sziasztok!

A barátom pest környéki és pesti vagyok.2 éve felköltözött pestre hozzám.A munkája vidékhez köti és eléggé unja az utazást(busz,vonat, vezetni nem hajlandó megtanulni).Pár hetente kifakad ,mert utál utazni,korán kelni stb.Ilyenkor velem is eléggé kimérten viselkedik.Nem tudom ,hogy ugyan miért tehetek én erről.Vagyis végülis tehetek,mert miattam költözött ide,de ez nem volt neki kötelező a mai napig sem az.Igazából tudom ,hogy az anyukája is azon lenne ,hogy én odamenjek hozzájuk lakni.De megmondom őszintén ,hogy nekem több okom van arra ,hogy Pesten maradjak.Ezenkívül akármi problémád van be kell jönni Pestre.Nincs normális orvosi ellátás, nincs normális iskola,óvoda és még sorolhatnám.A barátom azonkívül ,hogy dolgozni megy nem csinál semmit.Én viszont 5-ig dolgozom, utána ha hazajövök vár rám egy csomó minden dolog amit ha még nekem kéne kiutazgatni nem tudom ,hogy mikor csinálnék meg..Nem tudom,lehet hogy én gondolom rosszul?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook