Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti hogy csináljátok a császármorzsát? Enyém mindig olyan pempös lesz. fórum

Ti hogy csináljátok a császármorzsát? Enyém mindig olyan pempös lesz. (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 2. 15:35
Tényleg! A tojást elfelejtettem bele írni! Én mondjuk egész tojást keverek ki tejjel,vaniliás cukorral,cukorral meg citrom héjával.
7. Cepheus (válaszként erre: 3. - Kaaskopje)
2009. aug. 31. 05:32
De jó ez az oldal, köszi az ajánlást!
6. csodapók (válaszként erre: 3. - Kaaskopje)
2009. aug. 30. 20:41
Kipróbáltam! Szuper jó! Köszi!
2009. aug. 30. 19:31

Én a tojássárgáját kikeverem tejjel és búzadarával, sóval és vaníliás cukorral, meg cukorral. Teszek bele reszelt citromhéjat és a felvert tojásfehérjehabot.


Tepsiben vajat olvasztok, beleöntöm a masszát. Amikor a sütőben kezd összeállni, akkor átkeverem, aztán vissza, aztán keverés, vissza.

Hagyom míg szétesik és egy kicsit megpirul a széle.


Így szoktam. De serpenyőbe is lehet, csak én mindig sokat csinálok belőle!

2009. aug. 30. 15:54
Köszi nektek.
2009. aug. 30. 13:48

Szia!

Én ezt a receptet használom, szerintem nagyon finom: [link]

2009. aug. 30. 13:22
Én beáztatom a grízt cukros tejbe és reszelek bele citrom héjat is. Kb 1 őrát hagyom dagadni. Utána egy jó nagy teflon serpenyőbe öntök egy kis olajat és bele öntöm a tejes grízt. lassú lángon elkezdem sütni(főzni) . Eleinte egy nagy ragacs kupac az egész. fakanállal folyamatosan kell szétvagdosni és lehet,hogy még olajat is kel alá önteni de nem sokat.Addig ütögeted a fakanállal,amíg megfelelő állagú lesz. lehet teljesen pörgős is,de én akkor szeretem,ha picit össze áll.
2009. aug. 30. 13:10
Ti hogy csináljátok a császármorzsát? Enyém mindig olyan pempös lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook