Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti elhagynátok a párotokat, ha a szülei utálnak? fórum

Ti elhagynátok a párotokat, ha a szülei utálnak? (beszélgetős fórum)


1 2
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Ba7da9cfc0)
2020. jún. 15. 12:48
Nagyon durva,hogy a szülők ennyire tudják befolyásolni a gyerekeik életét. Nem dönthetik el saját maguk,hogy kit szeretnek..
23. levarosbukta (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2020. jún. 15. 12:37
Nem kell azt kiérdemelni, van olyan anyósjelölt vagy akár az egész pereputty akiknél ez zsigerből jön.
2020. jún. 15. 12:24

Tudod az a baj, hogy vége lesz ennek a kapcsolatnak magától is. Van egy ilyen család a szomszédunkban. 3 gyerek, 2 fiú 1 lány. A fiúk barátnőit mindig kiutálták a szülők, a lánynál más volt, mert külföldön éltek x évig, amikor hazaköltöztek, az a kapcsolat is tönkrement. Minden nő k@rva a szemükben, nem dolgozik, jobbat érdelemnek a fiúk. A lánynál nem tudom mivel érték el ,hogy vége legyen a kapcsoltban, pedig ott már van 2 gyerkőc is.

Az ilyen szülők mindig elutálják a gyerekük mellől az aktuális párt....

2020. jún. 15. 12:06
A páromat kedvelik igen. Mindezek ellenére is,hogy ilyen a családja,nem hibáztatják őt. És jó a kapcsolatuk vele.
2020. jún. 15. 12:02
Nagyon sok ilyen anyuka van sajnos. Szerintem ez a helyzet nem éppen a hosszú távú siker záloga, még ha szeret is a scrác. A te szüleid kedvelik a párod?
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Cc7a88f96d)
2020. jún. 15. 11:41
Megvan
18. cc7a88f96d (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 11:40
Igen ha ràmèsz a profilomra
2020. jún. 15. 11:40
Amùgy a vàlasz...igen...1màsodpercet sem pocsèkolnèk többet ilyen szülők gyerekère!
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Cc7a88f96d)
2020. jún. 15. 11:40
Itt a hoxán tudok írni üzit?:)
15. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 11:37
Ìrj ràm esetleg ès elmesèlem az èn törtènetem😊szò szerint a vègèn egy nyàri làtogatàs alkalmàval(ők jöttek hozzànk)elegem lett a sok bàntàsbòl,behajìtottam a sz*rjaikat a bőröndjeikbe ès kihajìtottam őket.Èletem legjobb döntèse volt😊
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Epresturmix)
2020. jún. 15. 11:27
Valószínű :)
13. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 11:26
Kezdetek óta. Lehet nem veszed észre, hogy tenyérbemâszó stílusod van. Van ilyen. :P
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2020. jún. 15. 11:20
Igen,valamiért mindig ez jön,hogy én mivel érdemeltem ki. :) Hát semmivel. A kezdetek óta utálnak én pedig csak alkalmazkodom és eljátszom mintha mit sem tudnék arról,hogy miket beszélnek rolam. Segítek nekik amiben csak tudok,figyelmes vagyok,megadom a tiszteletet stb. De már kicsit kezdem megelégelni,hogy még csak elfogadni sem tudnak. Pedig egy tisztességes,hűséges lány a fiuk párja. Konkrétan fogalmam sincs,hogy mégis miért érdemlem ezt.
2020. jún. 15. 11:17

Ja és persze sosem finoman beszélnek erről. Mondták már rám,hogy "ku*va" "hülye" "nem lesz velem boldog a barátom"

Ezekre pedig semmi indokuk,nem tudom hogyan lennék én ku*va,hiszen még a szüzességemet is a jelenlegi párom vette el szóval....:D

2020. jún. 15. 11:15

Emiatt nem. De a rengeteg konfliktus, szarkeverêsből előbb utóbb elegem lenne. Mivel nem vagyok az a fajta ember, aki választások elé állít másokat, így valószínűleg amint lehetőségem adódna (tudom, hogy nem egyszerű azonnal kilêpni) lépnêk a francba, mert nem bírnám. De hála a jó égnek engem a családja minden tagja, kivétel nélkül szeret és elfogadott, így soha nem is volt velük konfliktusom. Magam sem hittem el, hogy ilyen is létezik, de van. Ők igazi összetartó család, ami nagyon ritka. Igyekszem én is azért ezt fenntartani, segíteni azzal, hogy normálisan, tisztelettudóan, és kedvesen viselkedem. Mert nem is érdemelnek mást.

Te vajon mivel érdemelted ki ezt? ;)

2020. jún. 15. 11:15
Az indok hát...nem tudom igazábol mindig azt mondják mikor ott vagyok hogy semmi bajuk velem,de amikor nem vagyok ott akkor mindig azt hajtják a páromnak,hogy minek kellett összejönnie velem. Van köztünk 7 év. Ő az idősebb. Gondolom ez is probléma nekik. De igazából akárki volt a barátnője mindenkivel ezt csinálták..tehát,szerintem nincs különösebb "indokuk" csak vannak anyukák,akik azt gondolják,hogy a fiukat elveszik tőlük ha lesz barátnőjük...
8. NomNom (válaszként erre: 6. - Df1e1c376c)
2020. jún. 15. 11:13

Hát igen de ha jár hozzájuk akkor gondolom folyton "kerepelnek" neki.

Nem tudom miért hallok egyre több sztorit, hogy a család ilyen szinten rászáll a gyerekre és próbálja befolyásolni. Nem értem miért akarnak a gyerekük életébe beleszólni

2020. jún. 15. 11:09
Mi az indokuk?
6. df1e1c376c (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 11:06
Nem "védeni" kellene neki, hanem meg sem hallgatni a sok hülyeséget.
5. NomNom (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 11:03
Olyan megoldás van, hogy neked egyáltalán ne legyen velük kontaktusod? A párod meglátogatja őket de te nem mész és akkor nem kell hallgatnod és ők sem tudnak akkor rólad semmit.
2020. jún. 15. 11:02
Nem.
2020. jún. 15. 10:49
Próbál védeni. Az a baj minél jobban véd,annál jobban utálnak.
2. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 10:41

Attól függ.

A párod támogat téged, próbál védeni vagy hagyja hogy a család ócsároljon?

2020. jún. 15. 10:30

Mit tennétek,ha a párotok családja képtelenek lennének elfogadni titeket?

Sok megalázás és pletykák után is együtt maradnátok a párotokkal? Vagy inkább kilépnétek az egészből?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook