Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti elhagynátok a párotokat, ha a szülei utálnak? fórum

Ti elhagynátok a párotokat, ha a szülei utálnak? (beszélgetős fórum)


1 2
2023. máj. 18. 10:01

nem. :D

Tovább bosszantanám őket a jelenlétemmel.

Mi történt azóta? Együtt maradtatok?

2023. máj. 18. 09:56
nem
2023. febr. 24. 14:37
Mi az, hogy nem fogadnak el? Kik ők? Ne akarj megfelelni senkinek. Vagy jó vagy így, ahogy vagy, ha nem, az az ő bajuk.
51. Icuska538 (válaszként erre: 50. - Icuska538)
2023. febr. 24. 13:36
De én vittem a fiúkat mamához. Vágtam hozzá jó pofit. Végül fiaim megunták azt mondták nem mennek többet. Mama rossz stilusú.
2023. febr. 24. 13:21
Olvasom de előtte irom. Hogy engem sem akarta a család de főleg anyósom a családba kerülnöm. Végül a menyük lettem, szültem két fiút, fel is neveltem őket. Merthogy apa becsajozott, elment, elváltunk. Gyerekeit sosem láttogatta, gyt levonták. Ennyi volt részéről.
49. napocska 91 (válaszként erre: 31. - Garabonciás)
2023. febr. 24. 13:17
Ne bánd a kapcsolatot ennek így kellett lennie! 💞 Remélem találtál megfelelő párt ha még nem ne busulj inkább egyedül lenni mint egy mérgező légkörben.
48. napocska 91 (válaszként erre: 17. - Cc7a88f96d)
2023. febr. 24. 13:12
Igen! Én is lelépnék!amíg nem késő, mert utána sokkal nehezebb lenne minden. Gyerek, hitel beleszolnak mindenbe. Tapasztalatból írom 😭
2020. jún. 17. 13:52
Nem tudom. Hála Istennek, nem érint ez.
2020. jún. 16. 11:21
Én azt hiszem továbblépnék, saját kudarcomnak érezném.
2020. jún. 16. 11:01
Nehéz jó döntést hozni. Én szakítottam olyan fiúval, aki maga volt a tökély, de az anyukája közbenjárására gyakran a részeges bátyját részesítette előnyben és felborította a mi előre eltervezett programunkat. Külön utakon járunk, de tudok róla. A felesége elvált tőle. Nem tudom az okot, csak sejtem hogy a mama és a testvér miatt. Ha nagyon szereted a párodat és megoldható, költözzetek messzebbre, így lecsökken a találkozások száma.
2020. jún. 16. 10:45

Attól függ, a párod hogy viszonyul a szüleihez és mennyire befolyásolható.

Vannak szülők, akik folyamatosan nyomás alatt tartják a gyermeküket akár gyenge/erős érzelmi-anyagi zsarolással.

Gyermekem párjának szülei kezdetektől ellenezték a kapcsolatot és a házasságot. Nemhogy segítettek volna, inkább akadályozták. Nászasszony elvárta, hogy gyereke minden hétvégén nála legyen, segítsen bevásárolni, ház körüli munkában. + addig oltogatta, míg végül elváltak.

2020. jún. 15. 21:23
Én biztos robbannék egy idő után. De erről nem a párod tehet. Nem tudtok távolságot tartani a családjától? Te nem beszélsz velük, nem is mész oda, és ennyi.
2020. jún. 15. 17:53
De az biztos hogy egy remalom volt ez a par honap. Mintha bekoltoztem volna Drakulics elvtars várába, aztan minden nap szivta volna vki a vérem. 😁 Mondjuk lehet nekik is. 😁
41. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 17:52

Megértelek én, de néha mérlegelni kell, mekkora fájdalmat okozunk a párunknak.

Nem lennék boldog, ha ezzel traktálna a párom, már megint leribiztek.

Ha komoly szándékai vannak a párodnak veled, akkor egyszerűen rövidre kellene zárni ezt a témát neki.

Ha önálló keresettel rendelkezik, akkor ideje lenne a saját lábára állni és kiállni magáért, a párjáért. Nem hagyni, hogy a 26. lányt is elmarják.

Ha ezt nem tudja megoldani, akkor egy paprikajancsi, már bocsánat és nekem ilyenre nem lenne szükségem.

Legyen a páromnak is, mint ahogy nekem is önálló gondolata és véleménye.

40. Garabonciás (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 17:46
Érzi az ember egyebkent ha nem fogadjak el. Velem mindig ereztettek. Megfagyott mindig a levego ha en is ott voltam. :D A parom meg mindig azt mondta hogy en nem vagyok eleg alkalmazkodo. Hat lehet..mindenkibe volt egy kis hiba. Mondjuk mi egyutt is laktunk, aztan eleg sok idot toltottem el a szuleivel.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - 9b10f3d7ff)
2020. jún. 15. 17:41
Hát az sem sokkal jobb,ha nem tudok róla..igazából ő nem mondaná el..én kértem,hogy ne titkolja. Én nem szeretek hazugságban élni.
38. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 17:31

Ha nem engem bántanának a szememben, hanem a páromnak mondanának ezt-azt, a párom meg a pofámba is vágná valamilyen indokból, akkor ebből a beteg kapcsolatból lépnék. Hiszen, ha a párod nem mondaná el neked nem tudnál erről, azt írtad a szemedbe nem bántanak.

Ennek a pletykának a párod és a szülei közt kellene végetvetni.

2020. jún. 15. 16:59
Csak ha nem áll ki mellettem.
2020. jún. 15. 16:51
Ez legalább jó. Minden esetre elég erős lélek kell, hogy elviselje az ember. Nálunk jól indultak a dolgok, de későbbre vált nehezen elviselhetővé a kapcsolat. Viszont volt a családunkban is hasonló történet, mint a tietek, ami végül is sokat javult az évek során, de jópár év kellett hozzá.Én mindent megtennék, hogy a lehető legkevesebb kapcsolatom legyen velük, amíg nem változtatnak a véleményükön.
2020. jún. 15. 13:32
Nem,csak akkor ha a párom emiatt megváltozik irányomban.
34. Garabonciás (válaszként erre: 33. - Garabonciás)
2020. jún. 15. 13:23
* magamban(sic!) magamnak bocs. Hulye mobilt nem tudom kicselezni, atir mindent ha nem figyelek. :D
33. Garabonciás (válaszként erre: 31. - Garabonciás)
2020. jún. 15. 13:22
Ilyen nagymamát szerettem volna en is mindig magamban. Jobban hianyzott mint a parom, miutan szetmentunk. 😁
32. 71c6d26fe0 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 13:20
Ha szereted, ne a szüleit nézd. Mert bár én az én párom szüleivel nem jól jövök ki, az nem azt jelentihogy emiatt őt kell büntetni. Jó, ők a szülei és pont. Szerencsére nem velük kell élni. Ezt csak így lehet nézni, máskülönben bele is lehetne betegedni. Amúgy én úgy vagyok velük, mintha nem is léteznének. :) Teljesen jó módszer. Azt az 1-2 óra közelező látogatást meg szájhúzva kibírom, aztán túlvagyok rajta és örülök, hogy jódarabig nem kell lassam oket se halljak roluk. Bar anyoskam orokke engem zaklat telefonon ha akar valamkt a fiatol, de erre az a amodszerem, hogy szolok paromnak hogy anyud hiv. O szepen beazel vele nekem meg a hangjat se kell halljam :D
2020. jún. 15. 13:20
Mi szétmentunk. Pedig nagy szerelemnek indult, de csak erosebb volt a csaladi kotelek az o reszerol. Nem tudtak elfogadni a szulei, nem passzoltam bele a csaladi modelljukbe. De a nagymamikajat nagyon szerettem, sokszor eszembe jut a neni. Nem el mar. Melegszivu, kedves, oreg nenike volt. Es baromira intelligens.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - 71c6d26fe0)
2020. jún. 15. 13:15

Uh hát ezekszerint nem feltéltlen kell szétmenni..

Az a baj tényleg szeretem

De félek,hogy megbánom ha vele maradok.

De jó látni,hogy van aki nem adta fel és nem feltéltlen boldogtalan:)

29. 71c6d26fe0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 13:07
Tudod... ismerős a helyzeted. Csak nálunk a páromon akartak élősködni is. Ma már 7 éve együtt vagyunk, hazasok is vagyunk es jon a masodik babank. Azonban... Mégha ritkán is, de a talalkozasokat teljesen nem fogod tudni elkerulni. En csak muszajbol megyek. Amikor ilyen szinten van egy kapcsolat, mar muszaj pl. Karacsonykor talalkozni vagy neha. Persze nalunk eh uhy zajlik hogy nem kepesek magukat behordani hozzank nekunk kell menni, meg mindennel engem akarnak ugraltatni hogy intezzem el nekik, a hatam mogott meg en vagyok a rossz "ci...ny k...a". Persze egyik se vagyok de ok :D nalam egyszer nagyon betelt a pohar es kiosztottam oket a francba.. Es vagy egy evig nem kellett lassam oket. De tudod volt hogy a parommal 2 hobapig nem tudtam talalkozni mert dolgozott, meg ha jott volna az anyja hisztizett hogy o rossgul van. Ha meg mefis eljott folyton hivogatta meg engem zaklatott, hogy mi van en nem birok ki a fia nelkul par napot... O.o ugyanmar!! Nevetsegesek.. De a talalkozasokkor megvan a feszultseg, erzodik es rossz. Ezzel szamolj, ha ugy alakul nalatok is. Tudod vannak szulok, akiknek senki, de komolyan az eg vilagon senki nem felel meg. Es egyik nap meg a pofamba vagta az apja, hogy van am egy olyan torveny hogy a gyereknek a szuloket el kell tartani. Mondom majd eltartjuk azt aki megerdemli;) mit kepzel? Semmi munkaviszonya, egy fotelkitaly es o osztja az eszt.. Szanalmas! Szoval.. Turj amig tudsz, utana vedd meg magad! Ha szereted a parod emiatt ne hagyd el, de nem is kell mindent lenyelni. En is barmkt csinaltam vagy csinalok sose jo, de mikor penztcsencselnenek akkor edesmeny vagyok.. Pf
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - #VNiki)
2020. jún. 15. 12:58
Hát a költözésen van most nagyon rajta,ugy van vele hogy ezzel "ki tudja zárni" a családját. Csak az a baj,hogy szerintem ez szinte lehetetlen. Hiszen nem egészséges amúgy sem,meg szerintem nem is bírná sokáig,hogy ne kommunikáljon velük
27. #VNiki
2020. jún. 15. 12:53

Szia, nekem hál istennek rettentő aranyosak anyóspajtásék. Az elején volt egy kis összezördülés a nagymama részéről, mondott pár dolgot a páromnak és ő persze jól le tudta kezelni a helyzetet, azóta már a mami szíve csücske vagyok :)

Őszintén sokat tettem én is azért hogy az ő családjának a része legyek és elfogadjanak, de ha a páromtól nem kaptam volna meg a támogatást nem biztos hogy együtt lennénk ma. Ha a párod nem áll melléd és nem véd meg a családjával szemben, főleg ha a jelzőkkel is illetnek (azért itt visszakérdeznék hogyha lekurváznak vagy hülyéznek hogy tudják e hogy mit jelentenek ezek a szavak), akkor lehetséges hogy elgondolkodnék a helyedben hogy vajon ez a kapcsolat egészséges e a számodra. Nem tudom hogy beszélgettél e a pároddal arról hogy a családja hogyan viselkedik veled, de ha semmi nem változik, akkor nem hiszem hogy sokáig kéne egy mérgező kapcsolatban élned.

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - NomNom)
2020. jún. 15. 12:51
Inkább önzőségnek hívnám. Nem is nézik,bele se gondolnak,hogy a gyereknek mi a jó. Csak a saját érdekeit nézik.
25. NomNom (válaszként erre: 22. - Ba7da9cfc0)
2020. jún. 15. 12:49

Ezt én fel nem tudom fogni...:((

Az ilyen azt akarja, hogy boldogtalan legyen a saját gyereke?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook