Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti aggódnátok ha fogynátok? fórum

Ti aggódnátok ha fogynátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. dec. 30. 21:46
Akkor válaszolnék :Megnéztem a képeket..csúnyán elhízott voltál ,és még mindig van sok kiló leadnivalód ,úgyhogy én örülnék ,és nem aggódnék...sokkal jobban aggódnék a régi súlyban eltöltött időben,mert az sok csúnya betegségre adna okot!!!!!!!!Hajrá csajszi..az arcod gyönyörű,ha szépen folytatod bombázó leszel...komolyan:DDD
8. b4c06bc553 (válaszként erre: 6. - Tupecné)
2010. dec. 30. 21:46
Szerintem idegeskedj még egy kicsit tovább és olyan dögös csaj leszel, hogy a pasik kétszer is meg fognak nézni! :)
7. tupecné (válaszként erre: 5. - B4c06bc553)
2010. dec. 30. 21:45
hát ezaz hogy ugyan annyit eszek mint akkor és ezért aggasztó hogy mitől mennek a kilók :/
2010. dec. 30. 21:43
Tettem föl egy képet hogy néztem ki, nem ártott a fogyás sőt nagyon is kellett !!
5. b4c06bc553 (válaszként erre: 1. - Tupecné)
2010. dec. 30. 21:43

Az idegességtől lehet fogyni, de csakis azért, mert kevesebbet is eszel!

Gondold át, hogy mennyit ettél akkor, amikor még együtt voltál a férjeddel, és most mennyit eszel!

Szerintem simán rá fogsz jönni, hogy jó a felével kevesebbet eszel.

Ha mégsem, akkor viszont el kellene menned orvoshoz, mert néhány igen komoly betegség tünete a fogyás. Bár egy év alatt ennyit fogyni, csak szerencse, de nem kóros.

4. e974230abd (válaszként erre: 1. - Tupecné)
2010. dec. 30. 21:42
És tisztázzuk:Hány éves ,hány kiló,hány centi mags vagy ????Most és a múltban??Aztán majd válaszolok hogy aggódnék-e?:D
2010. dec. 30. 21:40
Igen aggódnék!
2010. dec. 30. 21:40
orvos!!!
2010. dec. 30. 21:38

Sziasztok ! Foggalmam nincs hol kezdjem a történetet de nem egyszerű .... előszöris kezdeném ott hogy vettem egy Csala Zsuzsa teát.

Kb 1 éve de max 3 x ittam belőle mert bün rossz volt . Aztán elkezdtem szedni a MAGNE-B 6 -ot (amiről mások azt írták hogy hízlal:( ) hogy kicsit össze kapjam magam lelkileg is , meg mindenhogy .... ééééés:) Szerelmes lettem de.. ( jelzem hogy amikor tényleg szerelmes voltam akkor volt már ilyen 19 évesen hogy 9 hónap alatt le dobtam 20 kg -ot !!)Ja és a fő téma persze az az ideg amit a vállásom okozot és a vele járó gyomor ideg . A Csala tea nem hinném hogy ennyi db helyre rakta akkor az immun háztartásomat a MAGNE B-6 hát tény és való azóta is szedem de nem rendszeresen .jaa és vissza szoktam a cigire is 15 éves korom óta cigizek csak akkor hagytam abba 2-3 évre mikor a gyerekekkel terhes lettem . Számomra már egy kicsit ijjesztő hogy olyan emberek mennek el mellettem a bevásárló kp -ban akikkel napmintnap találkoztam az ovodában , viszont beteges a kisfiam :( így már 2 hónapja nem találkoztam azzal az illetővel aki ma elment mellettem és méregetve nézett aztán le eset neki hogy ki vagyok nem túlzok tényleg igy volt :( orvos fóbiám van :) ugyhogy a dokit a legutolsó pilanatra hagynám ...... NEM FOGYÓZOK CSAK MENNEK A KILÓK ...... már 30 kg ment le de lehet hogy több is nem álltam mérlegre 3hónapja mert már attól is félek .

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook