Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Theta healingben hogy tudok rákapcsolódni a teremtőre? fórum

Theta healingben hogy tudok rákapcsolódni a teremtőre? (beszélgetős fórum)


12. michelle.r (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 22. 11:03
Tévedsz, nem nyitott. A théta healing nem egy csodaszer, és nem is ámítás. Az egyik legjobb módszer arra, hogy a tudattalanban és a tudatalattiban működő programokat megtaláld, és megszabadulj tőle. De aki felületesen ismeri, az csak fikázni tudja.
2019. dec. 22. 09:39

Olvasásra ajánlom:

[link]

10. Piroska52 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 22. 08:57

[link]

itt keresgessél válaszokat,

jobban jársz,

2019. dec. 22. 08:41
Jelen pillanatban ingyenes válaszra vártam, szilvit meg orsit meg azèrt nem kerestem, mert gondolom több száz levelet kapnak naponta, és nem várhatom el, hogy pont nekem válaszoljanak... Bármilyen hihetetlen, Facebookot még nem csináltam magamnak, de ha itt nem kapok választ akkor az lesz. Azèrt köszönöm az ötletet, a facebookos csoportra tènyleg nem gondoltam. Remèltem hogy itt hoxán az emberek többsège nyitott az ilyen dolgokra, legalábbis eddig ezt tapasztaltam, de úgy látszik sajnos bekell hogy lássam, hogy tèvedtem...de ez senkinek sem a hibája, csak az èn tèvedèsem. :)
8. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 22. 08:38

Ha nem érted olvasd el újra,vagy kérj segítséget attól aki tudja mi ez,

Szerintem egy nagy humbuk,de mindenki abban hisz amiben akar.

7. michelle.r (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 22. 08:28
Te teszed gúnyolódás tárgyává azzal, hogy itt kérdezel. Ha nem így lenne, Nagy Szilvit, vagy Orsit kérdeznéd. Vagy a facebookon egy TH csoportban érdeklődnél.
2019. dec. 22. 08:06
Mármint ökológiai helyett véleményét akartam írni :)
2019. dec. 22. 08:05

Remélem azért hozzáêrtő is válaszol :)

2-3. Látom te nem hiszel benne. Ez nem is baj,hiszen mindenki abban hisz amiben szeretne és ez így van jól. Csak azt nem êrtem,hogy akkor miért kommenteltél? De azèrt köszönöm a te válaszodat is :)

4. Nem tudom,hogy komolyan kérdezed vagy csak gúnyolódás céljából, de ha komoly a kérdés (bár nem hiszem) akkor a válaszom: nem, nem egy számítógépes játék, hanem egy fantasztikus módszer. Van belőle könyv,ha érdekel,járj utána, a neten sokmindent találsz róla. Amennyiben mégis gúnyolódásból írtad,csak annyit mondanèk neked is, mint a másik kommentelőnek. De azért mindkettőt ökológiai véleményét beszivecskézem :)

2019. dec. 22. 07:06
Ez valamilyen számítógépes játék?
2019. dec. 22. 06:44
Ha sikerül, légyszi írd meg, mert a feltalálójának az amputált láb visszanövesztése is megy, a szimpla rákgyógyítást pedig telefonon át is megoldhatja.
2019. dec. 22. 06:40
Olvasd el mégegyszer, vmit kihagyhattál
2019. dec. 22. 00:45
Elolvastam a könyvet,megpróbáltam aszerint,viszont nem sikerül. Valaki leírják,akinek megy,hogy hogyan csinálja?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook