Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tesco Simpsons hűtőmágnes csere fórum

Tesco Simpsons hűtőmágnes csere (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2014. aug. 10. 15:22

Sziasztok!


Nehezen tudom ezeket a mágneseket azonosítani – a számozást mágnesgyűjtő füzet híján csak találgatom, a kódok közül meg csak azokat tudom biztosan, amelyek megvannak már. Amit keresek körülírtam.

Ami még fontos volna nekem: Budapesten személyesen szeretném lebonyolítani a cserét, ha lehet, metróvonalon.

Üdv

Robi


Cserealap

QFF4TA (Homér – műugrás)

UJLJAX (Bart – foci)

0FJSTP (Homér – kerékpár)

G01XZB (Bart – jégkorong)

TNOBXY (Bart – kosárlabda)

U32A86 (Bart – kerékpár)

F1005H (Homér – foci)

QYVVIS (Homér – Forma-1)

0ZNLDY (Homér – röplabda)


Keresem:

Bart – foci (tökönrúgás)

Bart – foci (fejes)

Homér – műugrás (vízbeérkezés)

Bart – motorkerékpár

Bart – gördeszka (esés)

Bart – hódeszka (ugrás)

Homér - szörfözés

Homér – kosárlabda (egyedül)

2014. aug. 10. 07:25

Sziasztok!

Sajnos ritkán járunk Tescoba, így lassan gyűlnek a hűtőmágneseink, ígycserénk sincs még, de szeretnénk összegűjteni! Ha valaki esetleg tudna segíteni, az előző albumok matricáiból tudnék cserét küldeni!

Aki esetleg tudna segíteni, üzenetben vegye fel velem a kapcsolatot!

Köszönöm!

Üdv: Bridzsitt

2014. aug. 4. 21:01

Sziasztok!


Úgy hallottam, hogy hamarosan a Tesco is szervez hűtőmágnes cserebere napot, ugyanúgy ahogy a törpikés dominónál is volt.

A pontos információt a helyi tesconál lehet majd megtudni.


Dóri

2014. aug. 4. 19:51

Sziasztok!

Szeretnénk cserélni Simpson hűtő mágnest

amit keresünk: : 1-Homer a lovon ,10-Bart kosárlabdázik , 26-Homer zászlóval , 29-Homért fejbe találja a röplabda.

Amit cserébe adni tudunk: : 2-Homér hasasa , 5-Homér fürdő ruhában ,7-Homér és Bart kosarazik, 11-Bart focizik , 13-Homér szalad egy égő pohárral, 14-Lisa korcsolyázik, 17-Homér csúszdázik, 19- Homér focizik, 22-autóversenyző Homér, 24-Bart fejre esik a gördeszkával, 25-Bart hódeszkázik , 27-Homér golfozik, 28 -Homér szörfözik, 30-lisa és Marge korcsolyázik, 31-Marge röplabdázik,32-Homér ujján pörgeti a labdát.


Ha valaki tud cserélni velünk kérem írjon privát üzenetet.

Üdv. Bagci.

2. zsolti_ (válaszként erre: 1. - Zsolti_)
2014. aug. 3. 14:59
DM 15%-s végösszegkupon vagy 25%-s Joker kupon is jöhet. A lila bizonylat kell, amit az automata nyomtat ki.
2014. aug. 3. 14:16

Sziasztok!


Simpsons hűtőmágnest tudok adni Penny Vitateam pontokért. Ami megvan:


7 - gátfutó, 9 - focis, 12 - jégkorcsolyás, 14 - gördeszkás, 15 - vízicsúzdás, 19 - piros lapos bíró, 20 - autóversenyzős, 25 - golfos, 29 - röplabdás


Kék metró vonala és Újpest jó.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook