Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Természetes progreszteron krém/gél fórum

Természetes progreszteron krém/gél (beszélgetős fórum)


2016. júl. 15. 08:47

Sziasztok!

A segitsegeteket szeretnem kerni!

Egy eve probalkozunk babaval sikertelenul. Sajnos kiderult, hogy endometriozisom van, amit majdnem 2honapja mutottek, laparral. Azota dietara alltam, es 5napja womens creamet hasznalok.


Most voltam 21.napi vervetelen, es az ertekei, erdekesek..

A prolaktin is magas, 400 (a 2.napin 300volt).. De a progreszteron is magas, 101.. Ez meg durvan magas. Nem is lattam ilyet neten meg..


Rogton felhivtam a womens creames tanacsadot, aki nagyon kedves volt!! Mondta h 5nap utan kizart h ennyire megdobna a progi szintet, de ennyire megemelni nem is tudja azert a krem..

Jovo heten szerdan megyek dokihoz. Gondolom adnak gyogyszert a magas prolaktinra..

De azert erdekes h nem h blokkolta volna a progi termelest, hanem az egekbe vitte vmi..

Azt tudom, h ez nem jelent rosszat, sot!

De volt mar valakinek hasonlo???

Koszonom valaszotokat elore is!

2014. jan. 20. 10:27

Sziasztok!

Engem is érdekelne ez a téma!

2011. aug. 16. 12:59

Tudnatok nekem segiteni abban, hogy melyik krem a jo, melyiket erdemes megrendelni es honnan? (Talaltam vagy 10 kulonfele osszetevojut & arut, abbol 8-at kizartam mert termeszetesnek egyaltalan nem volt mondhato!)


Tapasztalatokat is varok a kremmel kapcsolatban, hasznalt / nem hasznalt..... (nekem PCO & Hashimoto thyroiditisem van)


En a NatPro-t neztem ki, abban van USP Progreszteron, es keves mas osszetevo.....


Koszonom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook