Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi tünetek (hányinger, stb) második babánál fórum

Terhességi tünetek (hányinger, stb) második babánál (beszélgetős fórum)


11. Dorka.S (válaszként erre: 5. - Margaréta12)
2011. máj. 5. 16:30

6-7 hetes voltam, tehát a tesztelés után kb. 4-5 héttel.

Én hallottam olyat is aki a 2.-at, 3-at könyebben viselte!!!

2011. máj. 4. 10:45
Tényleg köszönöm mindenkinek a választ...aranyosak vagytok:-)
9. margaréta12 (válaszként erre: 8. - Dovima)
2011. máj. 4. 10:44
Köszönöm,szépen...most picit megnyugodtam,hogy rajtam kívül volt még más is így:-)....meg Én is azt gondoltam,hogy lehet,hogy más nemű lesz a baba és azért vagyok máshogy.....
8. dovima (válaszként erre: 7. - Margaréta12)
2011. máj. 4. 10:41

Szia!

nekem az elsővel folyamatos émelygésem volt a másodiknál egyszer hánytam és teljesen jól voltam utána a harmadikkal meg kutya bajom sem volt,igaz az első kettő lány a harmadik fiú :)

2011. máj. 4. 10:37
De,igen,sokkal jobb így,csak még senkitől nem hallottam,hogy a második sokkal könnyebb lenne,sőt mindenki azt mondja,hogy a másodikkal sokkal vacakabbul van,ezért vagyok nyugtalan.
2011. máj. 4. 10:22
nekem az első terhességem alatt 5 hónapig volt hányingerem a 2-nál szinte végig voltak émelygéseim szülés után 7 kg voltam kevesebb mint mikor teherbeestem ugyhogy ennyire kihatottrám nem tudtam enni sem nagyon.nekem mind két terhességem alatt a 3-ik héten kezdődtek az émelygések.örülj neki hogy most jol vagy hát nem kellemesebb igy?
5. margaréta12 (válaszként erre: 3. - Dorka.S)
2011. máj. 4. 09:19
Azt szeretném kérdezni,hogy neked,miután kimutatta a teszt,mennyi idő múlva kezdődött a hányinger?
2011. máj. 4. 09:14

Köszönöm válaszokat!

Pont ezért ne vagyok nyugodt,mert mindenkitől azt hallom,hogy a második terhesség nehezebb mint az első.

2011. máj. 4. 09:11

Én a 2.-al vagyok várandós, de sokkal rosszabb volt az eleje, mint az első.

Eddig nem sok ismerősömtől hallottam, hogy 2 terhessége ugyanolyan lett volna. Ne aggódj!

2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Margaréta12)
2011. máj. 4. 09:11

Minden terhesség más és más. A sógornőm most a másodikkal van ramatyul, az elsővel végig teljesen jól volt. Nála pont fordítva van, mint nálad. Elfog múlni...remélhetőleg csak az első trimeszter lesz ilyen.

Boldog tesóvárást! :)

2011. máj. 4. 09:09

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni,hogy van -e olyan,akinek könnyebb a 2.terhessége mint az első?

Én még nagyon az elején vagyok,de az a furcsa,hogy az első gyermekemmel sokkal vacakabbul voltam,állandóan hányingerem volt,most meg semmi.szerintetek ez normális lehet?Még csak a jövő héten kell először orvoshoz mennem és nem vagyok teljesen nyugodt.

Előre is köszönöm,ha ír valaki.:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook