Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi tesztekről - kinek mikor mutatta ki a babát, volt-e gyengébb minőségű teszt negatív, stb. fórum

Terhességi tesztekről - kinek mikor mutatta ki a babát, volt-e gyengébb minőségű teszt negatív, stb. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
111. micike31 (válaszként erre: 110. - BridgetWhite)
2015. ápr. 1. 23:06
Mi lett?
2015. márc. 27. 18:56

Sziasztok!!

Van valaki? Nekem sajnos január elsején volt egy spotán vetélésem...most kezdtünk el 1 hónapja újra próbálkozni...már két napja késik...hő 36.7- 36.8. Nagyon bízom benne hogy megint sikerült!!!!! Drukkoljatok!!! Hétfőn tesztelek!

2015. febr. 27. 08:48
Sziasztok!Hat napja késik a mensim.Van három halvány pozitív tesztem.Tegnap voltam hcg vérvételen,amire azt mondták,hogy a 686-os érték jó.Ezt nem kéne full pozitívnak mutatni a tesztnek??
108. szancsik (válaszként erre: 106. - 893072fff2)
2015. febr. 27. 08:44
Szia.Egyértelműen hibás volt a teszt!Ilyen sajnos előfordul.Azóta van vmi fejlemény?
107. brigi55
2015. febr. 18. 15:12
Megnött a mellem kicsit meg nagy az etvqgyam sztetek lesz baba?
2015. febr. 2. 21:16

Rég nem írtak ide, de hátha válaszol valaki :/

Ma csináltam tesztet és elég érdekes volt..beszíneződött először egy csík aztán amire a második is beszíneződött volna eltűnt az első..illetve a tesztnek csak az oldala volt színes középen fehér maradt....

2014. dec. 27. 15:35
Nem tudom van e valaki az oldalon. Nekem 8 napja késik ma csináltam egy Gabriel tesztet ami egyértelműen pozi sztem...halványabb a második csík de tisztán látható! Szerintetek?
104. Ori22
2013. okt. 4. 14:33
Sziasztok!:-) Szeretnèk segitséget kèrni kissè fura dolgok történtek!aug.18àn volt meg a mensim utoljàra... 2 héttel ezelőtt csináltam tesztet negativ lett,aztan nem is foglalkoztam ezzel ès azota is csak vàrok!Közben megnött az ètvàgyam,gyakran jàrok wc.re is. Reggel mikor biciklivel megyek valahova hànyinger es szédülés jön ràm ami furcsa met ha itthol fekszek nincs baj! Lehet baba? Viszont mellem nem fàj egyàltalân ès a hasam se! Vàlaszokat előre is Köszőnöm :-)
2013. szept. 19. 10:28
Sziasztok! Én most hétfőn teszteltem egyet reggel halványan,de két csíkos lett a tesztem a menzi előtt egy nappal, ezt megcsináltam szerdáig ,mindig ott volt a halvány második csík. Ma reggel viszont egy csíkos lett a hcg tesztem. De ezek mellett mindig csináltam lh (jósló tesztet is) és az mindig kettő csíkos volt, még a ma reggeli is. Szerintetek lehetek attól még terhes?
2013. máj. 12. 17:46

Sziasztok!

A múlt héten kellett volna megjönnie, azóta

semmi. A menzesz előtti “most meg fog jönni”

érzésem meg maradt, de semmi más. Csináltam

tesztet. 2ő negatív, 1 nagyon halványan, éppen

látható pozitív lett az eredmény. (délután végeztem el, nem reggel) Nem tudom mit

jelenthet ez, mert a menzesz előtti érzés viszont

megmaradt. Várjak pár napot és csináljak még

egy tesztet? Kérlek segítsetek!

Köszi!

101. gergomo
2013. ápr. 10. 09:54

Sziasztok,

Barátnőmmel nem terveztünk gyereket, de mivel sokáig fogamzásgátlót szedett a menstruációja igen szertelen. 2 hetet késett. Ezért egyik este úgy döntöttünk, hogy habár mindig körültekintően védekezünk, a biztonság kedvéért csinálunk egy terhességi tesztet. X-Epil nevű tesztet választottuk. A teszt a legnagyobb meglepetésünkre pozitív lett. Másnap az eredmény megint pozitív lett. Felhívtuk a nőgyógyászt aki azt mondta próbáljuk meg más tesztel is és menjünk el egy vérvételre. 3 napig abban a tudatban éltünk hogy a barátnőm terhes, pedig nem terveztünk Babát. 2. nap más más típusú teszteket is alkalmaztunk. Minden más negatív lett. Csak az x-epil terhességi tesztcsík mutatott pozitív eredmény. 2. alkalomra is. Elmentünk vérvételre ami a nőgyógyász szerint 100% pontossággal megállapítja, ha van terhesség, a beágyazódástól számított 3. naptól. Az vérvétel eredménye egyértelműen NEGATÍV lett.

Konklúzió: x-epil terhességi tesztcsík - megbízhatatlan, és okozott nekünk 3 nap leírhatatlan stresszet. (mivel mi, nem terveztünk gyereket)

2013. jan. 22. 12:01
Jaj de jó neked :)))
99. Márta82 (válaszként erre: 98. - Kardashian)
2013. jan. 22. 12:01
Egyértelműen pozitív :))))
2013. jan. 22. 11:50
Feltöltöttem az adatlapomra, de itt méghalványabban látszik mint élőben. :)
2013. jan. 22. 11:33
Hogyan kell képet felrakni?? :))
96. Márta82 (válaszként erre: 95. - Kardashian)
2013. jan. 22. 11:19

ha van kedved meg lehetőséged tegyél fel egy képet a tesztről, hátha sokat nézem és nekem is lesz :)))

de ha látszik szépen akkor az bizony baba, nem baj ha nem olyan erős élénk mint a kontroll csík. Gratulálok :)))

2013. jan. 22. 11:12
IIIIIIIIIIgeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnn nagyon szeretnénk kis pocaklakót :) Köszönöm a gyors választ :)
94. Márta82 (válaszként erre: 92. - Kardashian)
2013. jan. 22. 11:10
Szeretnél babát?
93. Márta82 (válaszként erre: 92. - Kardashian)
2013. jan. 22. 11:09
Terhesség :))) Remélem örülsz neki mert ha van második csík akkor az terhesség, hogy nem olyan élénk az annyi hogy esetlég még nincs olyan sok hcg a szervezetedben.
2013. jan. 22. 11:07

Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy kéthete késik a menstruációm. Múlthéten vettem kettőt ami negativ lett, igaz nem a reggeli vizeletből csináltam azokat. A menstruáció előtti jelek viszont megvannak még mindig, annyiban más, hogy becsikosodott a mellem. Ma vettem még egy tesztet, amin szépen látszik a második csik viszont nem olyan élénk. Mi lehet???

2012. szept. 7. 23:51
menz.előtt 2 nappal esti vizeletből halvány rózsaszín csík..x-epil-el csinálva.39 évesen 2 majdnem"felnőtt"gyerkőc után.hát nem tudom mi legyen..
90. hajini
2012. jún. 1. 14:32
nekem a 25ös érzékenységű Romed teszt pozitív lett, voltam uh-on, ahol még petezsák nem volt látható..így max 4hetes lehet... sztem a nemvárt napján ki kéne mutatnia
2012. máj. 30. 17:39
helló lányok, én is ma csináltam egy tesztet és negatív lett. én lombik programban vettem részt és 7 napja volt a beülti. szerintetek ha sikerült volna pozitív lenne a teszt. x-epil tesztet használtam, állítólag 7 napos terhességet is ki mutat.
2010. jan. 31. 09:28
A fiam létezését a menzesz időpontjában végzett teszt nem mutatta ki, 1 héttel a menzesz időpontja után viszont igen.Szerintem a tesztek minőségében nem sok eltérés van, de ennek utána lehet nézni a neten is.
87. BollerKrisz (válaszként erre: 86. - Babarózsa84)
2010. jan. 30. 23:56

NAgyon drukkolok neked!!!

Nekem sajna megjött, de semmi gáz, igaziból áprilisra tervezzük a teherbeesést az urammal.

86. Babarózsa84 (válaszként erre: 83. - BollerKrisz)
2010. jan. 27. 09:29

Szia!

Csatlakoznék én is az előttem szólókhoz.Mindenképpen az első vizeletből csináld a tesztet. Én is aznap reggel (azaz kedden) csináltam,amikor elvileg meg kellett volna jönnie. ++++ lett!:) Igaz halványabban látszik,mint a kontroll csík, de teljesen jól kivehető. Holnap reggel csinálok még egyet,aztán már biztos erősebb lesz.

Nekem egyelőre a cicim nem nem fáj,viszont a hasam alja annál inkább húzódik,csipked.

Szerintem reggel nyugodtan tesztelj,ha nem jön meg!

Sok sikert!

85. 39ff6fe670 (válaszként erre: 82. - 29d5ab29eb)
2010. jan. 27. 08:13
hát én látom mindkét regedet... :S
84. sword (válaszként erre: 83. - BollerKrisz)
2010. jan. 27. 08:09
Szia Krisz.. a szurka és cicifeszülés akár jó jel is lehet:) szerintem reggeli első vizeletből kellene megcsinálndo a tesztet, nekem amikor terhes voltam a fiammal, mensi kimaradása után a teszt olyan halovány csíkos volt, hogy csuda..de mégis az voltam..tudod te is, van olyan akinek a kimaradás után kb egy héttel mutatja csak ki, és van, akinek azonnal..én jósteszteket csináltam a héten, mert nekem is most kellene megjönnie és babát szeretnénk..öt tesztet csináltam lh-t és napról napra erősebb lett..holnap viszont rendes terhestesztet csinálok..
2010. jan. 27. 08:06

Sziasztok!


Csatlakoznék én is.

Ma reggere kellett volna megjönnie. Mindig reggelre jön. Pont időben volt szex (elszámoltam a naptármódszert, Zsófim is igy lett: egyszer elszámoltam!!!)

Már tegnap izgultam, vettem is egy HCG tesztet, és napközben megcsináltam. NEG. kicsit (nagyon) lehangolt.

Elvileg ápr-máj-ra terveznénk a második teherbeesést, de én már most örülnék, ha POZ lenne.

Tünetek kb 10 napja a terhességiek:

- szurka a köldöknél, zavar, ha bármi hozzá ér, ettől egyből hányingerem lesz

- cicim feszül, de igazán és kicsit duzzadt is

- hasam kicsit fájdogál


Szerintetek? Vagy csak annyira rákattantam a babatémára, hogy ettől produkálok tüneteket?


Veletek mi újság? Új teszt eredmények? Mensi?

2010. jan. 23. 20:52

Törölve lett a regim, Bar-Bara vagyok!

:((((

Miééért?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook