Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség pánikbetegen fórum

Terhesség pánikbetegen (beszélgetős fórum)


2010. aug. 10. 11:36

Lányok,


Ha nem akartok gyógyszert szedni terhesen pánikrohamokra, de mégis szeretnétek őket csökkenteni, próbáljátok ki az Érzelmi Felszabadítás Technikát (ÉFT-t)!


A neten található egy ingyenes ÉFT kézikönyv, amiből az ÉFT alapjait bárki megtanulhatja, keressetek rá a könyvre! "ÉFT kézikönyv"


Én már egy éve tanulom és használom az ÉFT-t (előtte sok minden mást használtam, kineziológiát, agykontrollt, stb.), és az ÉFT művelte velem a legjobb dolgokat. Nekem is voltak előtte pánikos helyzeteim, de már egyre ritkább. És akkor is megoldom.:-)

13. aae97ac565 (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2010. aug. 6. 18:27

Ne haragudj,nem bánatni akarlak,de miért idegen emberektől kérsz engedélyt?Ha jönne ide egy kismama aki azt mondaná,hogy igen,szedtem Frontint meg Xanaxot a terhesség alatt akkor megnyugodva te is beszednéd?Ez a te döntésed kellene,hogy legyen.

Gyakorlatilag kiszámíthatatlan,hogy okozhat e kárt vagy nem.Már kibírtál 28 hetet,12-őt már igazán ki lehet bírni,ha eddig sikerült.

Jobbulást!

12. Tamianyu (válaszként erre: 3. - Memfisz)
2010. aug. 6. 17:13

Húú,hát neked akkor nem gyenge rohamaid voltak.

Önkontrollal ennyire sikerült kordában tartani?

11. Tamianyu (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2010. aug. 6. 17:10
Minden gyógyszernek van mellékhatása.Jobb semmit nem szedni terhesen.Nem a születéskor vagy közvetlen azután derül ki,de a vizsgálatok azt bizonyítják,hogy tanulási nehézségeket,viselkedés zavarokat,hiperaktivitást...stb.okoznak a gyógyszerek.Ha el tudod kerülni ne szedj semmit terhesen.Ezért bízza a doki rád a döntést,és 10 év múlva hiába reklamálsz nála.
10. jozsi.38 (válaszként erre: 9. - Dallam'75)
2010. aug. 6. 13:49
sajna nem váltottunk telcsi számot, pedig érdekelne mi van vele :(
9. dallam'75 (válaszként erre: 8. - Jozsi.38)
2010. aug. 6. 13:40
a szobatársad elérhetősége nem publikus esetleg? Szivesen beszélnék vele...
8. jozsi.38 (válaszként erre: 7. - Dallam'75)
2010. aug. 6. 13:26
szia! az adatlapodon nem látom hogy merre laksz,kecskeméten tudok egy jó nődokit Nyirády Tamásnak hívják ő foglalkozott egy szobatársam terhességével/szülésével. a baba egészséges lett és ő sem szoptathatotta gyógyszerek miatt. ja és ő is pánikbeteg volt
7. dallam'75 (válaszként erre: 6. - 31b7b5919f)
2010. aug. 6. 11:01
Szerencsés, hogy jobban nem kapott el. Nagyon megkeseriti az életet...:(
2010. aug. 6. 10:35

Sziasztok!

Amikor a kislányommal terhes voltam 2x engem is elkapott egy olyan fura érzés.Éjjel mintha rám omlanánk a falak.Nem volt túl egyszerű az életem akkoriban(hála az apukának)ezért volt ez.

5. dallam'75 (válaszként erre: 4. - Dallam'75)
2010. aug. 6. 09:43
Keresem, de úgy látom mindegyik kicsit behalt.
4. dallam'75 (válaszként erre: 2. - Ani2)
2010. aug. 6. 09:20

szia!


Melyik pontosan az a fórum? Mi a címe? Felmennék...:)

3. memfisz (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2010. aug. 6. 09:13
Szia Én is pánik beteg vagyok bár nem szedek gyógyszert mert tudom ,hogy nem gyógyítható ez a betegség gyógyszerrel.Az enyém merev görccsel légzés leállással és mentővel szokott befejeződni.Most 25 hetes terhes vagyok és van 3 gyerkőcöm már,a gyógyszer pedig árt a babának akár mit is mondanak,Nekem úgy sikerült kordába tartani ,hogy mondogattam magamban nyugi mert ha nem nagy baj lessz és ki neveli fel a gyerekeimet .Igaz Én gyakorló keresztény vagyok és a hit sokat segít pedig rettegek az orvosoktól és volt már császárom meg műtétem ,meg babahalál stb.Kívánom Neked sikerüljön valahogy kontrolálni ezt a betegséget a családod támogatásával mert az nagyon fontos.:)
2. Ani2
2010. aug. 6. 09:05

Szia!


Van már ilyen fórum. gyere fel oda!

2010. aug. 6. 09:04

Sziasztok!


Olyanok írjanak ha lehet, akik gyógyszert szedtek terhesség alatt pánikra. 28 hetes vagyok, és tartok tőle, hogy el kell majd kezdenem a gyógyszert. Orvosom citalopramot napi 1 tbl.írt-ezt szedtem korábban. Elmentem másik orvoshoz ő xanaxot is ajánlott, + seropramot. Egyik orvos tiltja a xanaxot pl., a másik pont hogy ajánlja. Egyik orvos azt mondja, álljak majd le szülés előtt pár héttel, másik nem mondott semmi ilyet. KIcsit zűrzavaros. Próbáltam pszihodokit is,nekem nagyon nem jött be, az anyagi részéről már ne is beszéljünk. Babavárás előtt alkalmanként 5-7000,- kicsit megterhelő nekünk...Tudom rövid az időm, de még csak most jön nálam a neheze , már előre tartok a szept. okt. esős időtől. Hogy szülés után mi lesz? A jó ég tudja... Tényleg van olyan gyógyszer ami mellett szoptatni lehet?

Szóval sikersztorikat szeretnék, hogy gyógyszer mellett is lehet egészséges a baba, illetve beszéljük meg ki mit szed, és hogy viseli ezt az időt. PL. a mai kimondottan szörnyű, és hány ilyen lesz még ezután...

Írjatok! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook