Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség és a pánikbetegség fórum

Terhesség és a pánikbetegség (beszélgetős fórum)


2010. máj. 21. 22:05

Helló!


Én nem vagyok pánikbeteg, de a 2. terhességem előtt rossz munkahelyem miatt többször volt pánikrohamom a stressz miatt:(


Nyugtatót írt fel a doki, de nem szedtem be, mert tudtam, hogy babát szeretnék, inkább ráhangolódtam arra, hogy babám lesz és akkor minden szép és jó lesz, van egy másik kislányom is, aki akkor 2 éves volt.


6 hetesen tp-re vettek, így megmenekültem a stressztől, terhesen egyszer sem volt pánikrohamom, császármetszés közben egyszer elkapott ez a heves szívdobogás érzés, légszomj, de hamar el is múlt, tudatosítottam magamban, hogy ezt csak az adott helyzet okozza, a dokik nagyon észre sem vettek ebből semmit...


Mostmár itt van a 3 hós babám és a 3 éves kislányom, és minden szuper :))

12. Ani2 (válaszként erre: 11. - 4fabd36e36)
2010. máj. 7. 08:00

Szia!



Azóta nincs semmi, néha előjön megpróbálok nem rá gondolni. Baba még sajna nem jött össze, de ebben a hónapban nagyon reménykedem. :-)

11. 4fabd36e36 (válaszként erre: 4. - Ani2)
2010. ápr. 10. 22:37
Szia,mizu veled azóta?
2010. márc. 15. 09:22
Sziasztok!Én is vettem Omega 3mat!Elkeztdtem szedni remélem hatásos lessz!
9. Lelekbuvar (válaszként erre: 8. - Emese27)
2010. márc. 3. 14:51
Egyetértek, az Omega 3 (és a többi természetes eredetű vitamin) valóban szükséges ahhoz, hogy valaki a pániktüneteket mérsékelje vagy megszüntesse, mert az agynak szüksége van rá. És mivel nem eszünk elég halat, az agyunk Omega 3 hiányban szenved, és ez lelki gubancokhoz vezethet. Na meg persze tanulni kell megoldani a problémáinkat.
2010. márc. 3. 06:22
Szia en is panikbeteg voltam terhesseg elott is de nem szedtem semmifele gyogyszert . Azota mar van egy gyonyoru szep kislanyom.A terhesseg alatt is voltak panik rohamaim amit nagyon nehezen viseltem .De szedtem termeszetes etrend kiegeszitoket amik segitik az idegrendszer normalis mukodeset pl Omega3 zsirsavat ami nagyon jo hatassal volt ram Magnezium B6 vit is segit es vegig szedtem az elevit-et.Es minel tobbet tarsasagban lenni ezek sokat segitenek.Erdekes hogy amiota megvan a kislanyom ez a betegseg mondhatni telyesen meg szunt nalam.A tehesseg megujitsa az ember szervezetet.Sok sikert a babahoz.A gyogyszerek nem sokat segitenek sokat szamit az onkontrol is .Remelem segithettem.
2010. márc. 2. 20:02
Pánikbetegségre, akkor is, ha terhesség alatt jön elő, vagy előtte jelent problémát, kiváló az Érzelmi Felszabadítás Technika (ÉFT), mint módszer. Gyógyszer nélküli dolog. Nekem nagyon sok szorongásomat oldotta már, véglegesen, és tanulom is, hogy másokon segítsek. Hallottatok már róla? Akkor is segíthet, ha valaki amiatt szorong, hogy nem jön össze a baba, noha nincs szervi baj...
2010. febr. 28. 09:45
Nekem is volt, de mielött terveztük a babát akkor letettem a gyogyszert. Miután letettem rá 2 évre sikerült a baba, de orvosi segitséggel , pedig semmi problémánk nem volt. Most 19 hetes vagyok , és nekem is eljön néha , de akkor megprobálom gyorsan lekötni magam , és csakis a babára gondolni. Mindig sikerül legyöznöm. Ugy gondolom mostmár én vagyok az erössebb! Sok sikert!!
2010. febr. 27. 20:46
én is szedtem régen gyógyszert de rájöttem hogy semmi értelme,néha most is előjön a szorongás de igyekszem nem venni róla tudomást............
4. Ani2
2010. febr. 27. 20:40
Nekem 2 éve van. Szedtem gyógyszert majd pár hónapig jó is volt, de most megint előjött... Igen nagyon tervezzük,, de nem akar jönni és gondolok erre is hogy lehet, hogy emiatt túl sokat szorongok. És most megint el kezdtem szedni a gyógyszert, de szeretnék áttérni a homeóra.
3. Alanah (válaszként erre: 1. - Ani2)
2010. febr. 27. 20:37

Szia!


Én voltam pánikbeteg, depire kaptam gyógyszert amit letettem rögtön, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok. Most a 21. héten vagyok, két hete előjött a depim, megyek konzultálni a dokival, de szerintem kitalálunk valami köztes megoldást, hogy gyógyszert ne kelljen :) Te mit szedsz? Tervezitek a babát vagy már meg is fogant a pici?

2010. febr. 27. 20:36
nekem 1 év,nem szedtem semmit,csak ne gondolj mindig a terhességre :))
1. Ani2
2010. febr. 27. 20:33
Olyanokat várpk akik pánikbetegek/voltak és teherbe estek! Kinek mennyi idő után jött össze, szedett e vmit ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook