Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség kezdődött így másnak? fórum

Terhesség kezdődött így másnak? (beszélgetős fórum)

2022. nov. 15. 08:50

Persze csinálok tesztet... Es tudom hogy lehet ez is az is....

Csak érdekelt volt e valaki akinek igy kezdodott a terhessége?

8. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 15. 07:28
Változókor.
2022. nov. 14. 22:24
Csinálj egy tesztet az a biztos, de sokan lehet preklimax jele már.
2022. nov. 14. 19:14
Úgy látom, Papájával és Panna.33-mal együtt szereztük orvosi diplománkat. :D
2022. nov. 14. 17:57
Mivel nem látok beléd, ezért azt mondom, hogy persze, lehetsz terhes, de én is inkább kezdődő menopauzára gondolok.
4. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 17:56

Miért nem csinálsz újabb tesztet?

Ha negatív,legalább megnyugszol.

3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 17:51
42 éves vagy. Lehet, hogy korai klímax és szórakoznak a hormonok, de lehet bármi más. Nem vagy terhes, ne pánikolj.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 17:01
Bármi lehetséges
2022. nov. 14. 16:36

Sziasztok :)

Rövid leszek... Kb mindig 28 naponta menstruálok.kb. Mindig a 14.napon van peteérésem(érzem is)... Most késett a menstruációm igaz csak 2 napot... De enyhébben volt meg.. Ami azt jelenti hogy a szokásos 2-3 napig "nagyon meg van" helyett csak fél napig volt meg nagyon utána enyhe menstruációm Volt(sokkal kevesebb mint szokott)

Mivel késett én előtte nap ellöttem egy tesztet totál egy csíkos lett.... Elengedtem a dolgot... Enyhébb mensi... Kész.

Most viszont a 15. Napon vagyok és nincs peteérésem. Amit én már előtte kb 2 nappal érezni szoktam.. .

42 vagyok.... Védekezés (minden más kizárt) 18 éve úgy van hogy. A pé előtt 5 nappal már nem de egyébként rendesen szeretkezünk... Mindig 14. Napon van pé (18éve)tudom lehet soron kívüli pé... De higgyétek el Érzem Ha van pé!! uh val is meg lett figyelve pontosan tudom Mikor van! És 18 éve mindig középidőbe...

Semmi tünetem.... Mégis lehetséges lenne baba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook