Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Második terhességnél volt másnak is ilyen tünete, tapasztalata? fórum

Második terhességnél volt másnak is ilyen tünete, tapasztalata? (tudásbázis kérdés)

2022. aug. 3. 19:10
Én pont így voltam. Nekem azt mondta az orvos, hogy mondhatná, hogy ne emelgessem a tesót, de hiába. Ha a kistesó kibírja, túlélő fajta lesz. Igazán tűzrőlpattant kislány lett, 13 éves. Persze én is megijedtem akkor, de ha baj lett volna, akkor se tudtam volna mit tenni. Kívánom, hogy neked is így legyen.
2. LBO (válaszként erre: 1. - Nyussz33)
2022. aug. 2. 21:39
Segíteni, tanácsot adni nem tudok. De nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen! 🤞🥰
2022. aug. 2. 11:38

Sziasztok . Volt valaki igy?


Szóval a törtènet a következő....

Hètfőhöz egy hete hogy kèsik a menzeszem. Vasàrnap csinàltam egy terhes tesztet, szèp pozitiv lett.tegnap koràn reggel ahogy felkeltem wcre, èszrevettem hogy törlèsnèl barnàs rozsaszines a wc papir.

Nem gondolkodtam, kisfiam ràbiztam apàra, mentem a szülèszet nőgyógyàszati ambulanciàra. Megnèzett a főorvos úr, valamit sejthetően làtott, de hetet nem mondott. Kaptam utrogestan kapszulàt, rutascorbin kapszulàt ès magne b6ot. Napi 3 szem mindegyikből. Plusz voltam egy hcg vèrvètelen is. Majd hivnom kell a vèrvèteli lelet miatt. Hcg èrtèk egyèbkènt 100 lett ami szerinte a làtottnak megfelel.

De egyebet egyenlöre nem mondott, csak hogy nyugodjak meg ès ne aggódjak rendben lesz. Tudom, hogy ne emelgessek ne csinàljak semmi megerőltetöt. Igyekszem kisfiamat sem sokat emelgetni de hàt a kisàgyba valahogy be kell tenni. Az etetöszèkbe be kell tenni. Null huszonnègyben meg sajnos nem ülhet itt mellettem valaki (meg erre nincs is segitsèg) hogy ne csinàljak semmit... Amikor alszik ebèdutànba gyermek akkor fekszem èn is.

Nagyon aggódom persze...màsodik tervezett babànk. Első gyermekemmel a terhessèggel nem volt problèma a 9 hónap alatt. Remènykedhetek igy fejlödèsben?Volt màr valaki hasonlo cipőben?...köszi ha vàlaszoltok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook