Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbe lehet esni fogamzásgátló szedése mellett? fórum

Teherbe lehet esni fogamzásgátló szedése mellett? (tudásbázis kérdés)


20. timycat (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 30. 16:28
Figyelmesen olvastam, rossz volt a kérdés feltevés. Az nem fogamzásgátló szedés melletti teherbeesés, hogy "ja hát kimaradt 1-2 szem", hanem badarság.
19. NomNom (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 30. 15:04

Uh... ezt nem tartom normálisnak, hogy a mai világban még mindig ezzel próbálják rendszerezni. :S

Azért ez sok mindent elmond egy orvosról sajnos.

Hátha egy baba után rendeződik a dolog.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Timycat)
2020. júl. 30. 14:58

Tudod van amikor nem minden fekete vagy fehér..

Azért szedem a bogyót mert pont, hogy az orvosom ajánlotta évekkel ezelőtt mert sehogy sem tudták rendszerezni a menstruációt.

Ha figyelmesen végig olvastad itt pont erről van szó, hogy kimaradt gyógyszer de egyébként az utolsó levél, ezért írtam, hogy nem vagyok ellene ha "becsúszna" mert pár hónapon belül egyébként is tervben lesz a baba projekt.

Természetesen tud róla az "apajelölt" de azt hiszem te eléggé elkanyarodtál a témától 🤷‍♀️

17. timycat (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 30. 09:15

Ha nem vagy ellene minek szeded a bogyót? Azért ez nem tiktak.


Az "apajelölt" tud róla, hogy annyira mégsem védekezel?


Ha valaki betartja a szabályokat, akkor szinte kizárt a terhesség gyógyszer mellett. Legalábbis a dokim szerint. Amikor valakinek mégis "becsúszott" a baba mindig kiderült, hogy elmaradt 1-2 bogyó, hányás-fosás vagy valami olyan gyógyszer szedése van a háttérben ami kiütötte a fogamzásgátló hatását.


Mondjuk erről általában a nők tudnak és ha nem akarnak gyereket akkor nem is lesz gyerekük, mert gyógyszer mellett is lehet egyéb módon védekezni, ha felmerül hogy belebakiztak.


Én cca 15 évig szedtem fogamzásgátlót, egyszer sem lettem terhes. Érdekes. Mikor abbahagytam rögtön, tehát nem a rendszeremmel volt a hiba, hanem úgy szedtem ahogy kell.


Hogy a gyógyszertől lesz-e baja a babának? Szerintem nem, a nőgyógyász tuti nem fog megdicsérni, de ez van.

2020. júl. 30. 00:48
Köszönöm szépen 😊
15. NomNom (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 29. 23:27
Akit én ismerek neki teljesen egészséges kisfia született. De a doki is mond majd valamit ha úgy lesz, addig ne aggódj.
2020. júl. 29. 22:56

Bocsi, én írtam rosszul, hogy ha a megszokottól 12 órával később veszed be az még véd :)

Hát itt inkább napok vannak most csuszasban.. De igazából ha becsúszik a baba se leszek ellene, csak ettől tartottam, hogy mennyire okozhat gondot, hogy gyógyszer mellett

13. NomNom (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 29. 21:55

Ajaj ...

hát igen akkor van rá esélyed.:D

Én azt hittem 24 órát kellene, azért mondják, hogy nagyjából minden nap ugyan akkor érdemes. De akkor sem megy ki hipp-hopp, 2-3 óra csúszás még nem fog peteérést okozni.

2020. júl. 29. 21:07
Igazából nekem hónapok óta megy a hasam a stressz miatt 😅 szóval akkor most többszörösen megvan rá az esély, mert ha jól olvastam a gyógyszer amúgy is csak 12 óráig véd
11. NomNom (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 29. 21:03

Nem szabadna ovulációnak lennie, pont ez a lényege. Különben nem lehetne óvszer nélkül szexelni.

Viszont ha kihagysz 1-2-t akkor simán. Vagy akár ha kettő között túl sok idő telik el.

Ezt már írtam vhol de egy ismerősnek úgy született az első babája, hogy volt egy 2 napos hasmenése és nem szívódott fel a bogyó. 🙈

2020. júl. 29. 21:00
Igazából ahány helyen olvastam annyi felét írnak, hogy gyógyszer mellett van e egyáltalán ovuláció. Pont most tartok félidőnél, ma voltunk együtt de munkában jöttem rá, hogy se tegnap se a ma esti nem lett bevéve és nincs is nálam..
9. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 29. 19:37

Nővérem. 2x is 2 félétől,spirál mellett is.

De van más ismerősöm is aki fogamzásgátló mellett lett terhes.

Van aki fogyokúrás tabletta miatt.

2020. júl. 29. 18:37
Kb . 20 éve sem lett baja néni dédunokáink. Gyógyszer mellett két petéjű ikrek lettek . Nyilván nem használ, de kicsi az esély, hogy bajuk legyen tőle
7. vigyefene (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 29. 18:37
Azok az eredmények majd utólag fognak kiderülni.
6. vigyefene (válaszként erre: 4. - Vigyefene)
2020. júl. 29. 18:36

Óóóóóó, anonimnak akartak címezni.

Bocsánat.

2020. júl. 29. 18:34
De ezek a mai bogyók már annyira alacsony hormontartalmúak, hogy a babának nem lenne baja ugye? Ha jól tudom ezért is van, hogy ha nem azonos időben vesszük be még nagyobb az esély
4. vigyefene (válaszként erre: 2. - Perla del Mar)
2020. júl. 29. 18:31
Igen, lehet.
2020. júl. 29. 18:25

Bizony ám, még spirál mellett is!



100% a sexmentesség.

2020. júl. 29. 17:50
Kb . 20 éve a szembeszomszéd néni unokájának egészséges két petéjű ikerlányai születtek .
2020. júl. 29. 17:43

Sziasztok!

Van itt olyan aki gyógyszer mellett lett terhes?

Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook