Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség - diéta fórum

Terhesség - diéta (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. 1246f1921c (válaszként erre: 1. - Mamma26)
2012. febr. 22. 09:08

Szia. :)

Bár mi még dolgozunk a babán, de mindenképp egészségesen szeretnék táplálkozni.


Úgy hogy csatlakoznék! :)

7. Szerénke83 (válaszként erre: 4. - Mamma26)
2012. febr. 22. 09:06

Az én férjem is imád este 10-kor pacalt enni tojással és hozzá fél kiló fehérkenyeret megeszik:)


Ha nem indokolt, akkor ne tarts gyümölcsnapot!

Én utáltam és iszonyatosan szenvedtem, de mivel a doki mondta, megtettem.

2012. febr. 22. 09:04

Sziasztok! :)


Nekem a terhességi cukorbetegség miatt eleve oda kell figyelnem hogyan eszem. Várandósság előtt IR-es voltam, szóval nem volt új a dolog. Jelenleg 18. hetes vagyok, és még semmit nem híztam.:)

5. mamma26 (válaszként erre: 3. - Moonlight87)
2012. febr. 22. 09:02
Először is gratulálok a kislányodhoz! Nem semmi a súlyod... Tartottál valamilyen diétát vagy csak így jött össze?
4. mamma26 (válaszként erre: 2. - Szerénke83)
2012. febr. 22. 09:00
Én is heti egy gyümölcsnapban gondolkozom. Csak kicsit akaratgyenge vagyok hozzá. Szerinted ilyenkor mik azok a gyümölcsök, amik ehetők egy gyümölcsnapon? Alma, banán? Nincsenek nagy falási rohamaim, lehet kicsit félreérthető voltam. Arra gondoltam, hogy ne együnk meg este 10kor egy tányér spagettit, csak mondjuk egy kis körözöttes abonettet vagy sajtot, ha nagyon éhesek vagyunk. Sajnos nekem a férjem mellett nehéz, mert elég gyakran áll neki este 10kor főzni és nem tudok ellenállni. Erre gondoltam, mikor a falási rohamot írtam.
2012. febr. 22. 08:48
Sziasztok:)Nekem 3 hónapja született a lányom,és ugyanannyival mentem szülni mint amivel terhes lettem.Az első 4 hónapban fogytam 4 kilót,majd ahogy nőtt a baba a pocakban ugy kúszott vissza.Szülés után 3 héttel már 15 kilóval kevesebb voltam:)
2012. febr. 22. 08:35

Kérdezz dietetikust.A falási rohamok nekem furcsák.


Nekem oda kellett figyelnem, mert az első 16 hétben 5-6 kilót híztam és hát majdnem felnyársaltak:-s

Onnantól kezdveorvosi utasítása heti egy gyümölcsnap, 6 után nem ettem már semmit és odafigyeltem, mit eszek. Innentől normalizálódott a súlygyarapodás.


Én szülés után 35 kg-t dobtam le, szóval semmi sem lehetetlen.

2012. febr. 22. 08:31

Sziasztok!


Várok szeretettel mindenkit, aki terhesség alatt is egészségesen szeretne étkezni és oda szeretne figyelni a súlyára. (Nem mintha lehetne, de azért próbálkozzunk... :-)) Rólam annyit kell tudni, hogy jelenleg a terhesség 21. hetében járok és kb. 6 kilót híztam. Borzasztóan hízékony alkatom van és világéletemben küzdöttem a kilókkal, per pillanat a célom az - természetesen egy makkegészséges babán kívül - hogy szülés után a lehető legkevesebbet szenvedjek a túlsúllyal. A babavárás örömeinek megosztása mellett segítsünk egymásnak tippekkel, bátorítsuk egymást és küzdjük le a falási rohamainkat együtt...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook