Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes lehettem? fórum

Terhes lehettem? (tudásbázis kérdés)


8. papája (válaszként erre: 1. - 40c893d684)
2019. márc. 5. 19:25

Gyerekorvosunk mesélte kb. 10 éve, hogy 40 évesen másodszor férjhez ment. Szerettek volna gyereket, de nem jött, viszont megfigyelte, hogy a híresen pontos menzesze mindég késik pár napot, max egy hetet. Sejtette mitől, ezért átment a nőgyógyász kollégához 1-2 nap késés után, kiderült, hogy terhes, vagyis a pete megtermékenyült. Néhány nap múlva megjött és vége volt a reménynek. Ettől kezdve minden hónapban ez történt. Késett, pete megtermékenyült, majd nem tudott beágyazódni és vége.

Lehet, hogy nálad is ez történt, volt megtermékenyülés, de beágyazódás nem.

2019. márc. 4. 22:44
Mivel az első képen ott volt a határ vonal így ez csak egy szaradasi csík volt szerintem.
2019. márc. 4. 12:49
Szerintem ez pozitív teszt. Nekem a 3. gyerkőcömnél volt, hogy megcsináltam a tesztet, megvártam a reakcióidőt. Negatív volt (éppen beteg voltam), ezért vettem be gyógyszert(antibiiotikum) , 1 óra múlva full pozitív volt, először én sem vettem komolyan, mert ugye kb 1 órával később vettem észre és azt már nem szabad értékelni. Még aznap este csináltam másikat, az negatív is maradt, de másnap a reggeli első egyértelműen kimutatta, hogy terhes vagyok. Már 3,5 éves a prücsök. :-)
2019. márc. 4. 11:35
Erre a kerdesre senki sem tud valaszolni. Az teny, hogy mar az elso kepen is van egy halvany csik, de a teszt egyertelmuen hibas, igy nem lehet tudni, hogy a teszt csik is hibas vagy tenyleg terhes voltal. Orakkal kesobb pedig felesleges a tesztet megnezni, mindegyikre ra van irva, hogy ido utan mar nem ad ertekelheto eredmenyt.
4. ángyombángyom (válaszként erre: 1. - 40c893d684)
2019. márc. 4. 10:07
Lehet ez is az is...majd két hét múlva csinálj másikat.
3. gabbbicica (válaszként erre: 1. - 40c893d684)
2019. márc. 4. 09:08

En mindenhol azt olvasom, hogy ki kell dobni a tesztet es nem nezegetni, mert 2 ora mulva mar nem mutat pontos eredmenyt.


Ha a masik teszt mar negativ volt, valoszinubbnek tartom, hogy csak egy hibas tesztbe futottal sajnos bele.

2019. márc. 4. 08:13
Ilyet még nem hallottam.. viszont menj el dokihoz, ő megvizsgál, és akkor tutira fogod tudni, hogy jön-e a várva várt baba, vagy sem. De ne éld még bele magad, nehogy csalódnod kelljen. Drukkolok.
2019. márc. 4. 07:39

Sziasztok!

A véleményetek érdekel!

Mivel nagyon régóta szeretnénk babát, múlt hónapban a nem várt menzesz napján megcsináltam egy tesztet. Tapasztalt tesztelő vagyok, sajnos, szóval nem hiszem, hogy elrontottam. 15-20 mp-re belemártottam, ahogy kell. Gólyahír, 10es érzékeny tesztet használtam, mivel ezt megbízhatónak ismerem, soha nem csapott még be, se egyik,se másik irányba, nem volt szellemcsíkos, száradási csíkos soha.


Szóval, nem első, de kora reggeli vizeletből csináltam, elindult a vizelet rajta felfelé, a teszt mezőben azonnal megjelent egy nagyon halvány vonal, majd a kontroll mezőben megállt, onnan már nem ment fel, csak félig. Erről tettem fel képet, a vízszintesen álló teszt az. A kép azonnal készült, de két órán át ilyen maradt. Azt hittem, belefutottam egy rossz tesztbe. Két óra múlva otthagytam, elmentem otthonról, majd késő délután, amikor hazaértem, akkor már az fogadott, ami a másik képen van (a függőlegesen álló).

Nagyot dobbant a szívem, hiszen ez egy egyértelmű pozitív tesztnek néz ki, nem száradási csíkos. A délután folyamán gondolom felszívódott benne rendesen a vizelet, vagy ilyesmi...

Nosza ekkor, ahogy megláttam, azonnal vettem elő egy újabb tesztet, délután tehát, ugyanilyen Gólyahír, megcsináltam, tökéletesen negatív, és az is maradt még másnap is. Az bezzeg már működött szabályosan...


Másnap megjött.


Találkozott már valaki ilyennel?

Becsapott a teszt, vagy valóban egy nagyon kis valami elindult ott?


Tudom, kicsiségnek tűnhet, meg utólag már nem is igazán számít, de annak, aki nagyon régen vár rá, ez nagyon nagy kapaszkodó, hogy lám lám, a semminél több volt.


Köszönöm a szíves válaszokat előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook