Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tényleg lelketlen tuskók vagyunk? fórum

Tényleg lelketlen tuskók vagyunk? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
174. bionet58 (válaszként erre: 171. - 6b006fc769)
2012. máj. 11. 10:52
Nem a bűnözőkre és bizonyos kihívó csoportokra gondolok. Hanem azokra az emberekre akik értéket teremtenek, és adnak szűkebb tágabb környezetüknek. És bizony sokszor sokáíg támadásnak vannak kitéve. Magyar igen sok van a világban, és az a döbbenet, hogy legtöbb támadás pont itt a hazában éri, azért van az, hogy a találmányok nagy részét is utána idegenből vásáróljuk vissza.
173. Hannapanni (válaszként erre: 171. - 6b006fc769)
2012. máj. 11. 08:31

Igazad van, de én úgy értem Bionet hsz-át, hogy aki nem a "massza" és nem negatív irányba lóg ki.


Sok "másság" a vízöntőségből fakad: mindegy mi, csak más legyen. Az ovinkban is van egy anyuka, aki (legenyhébben fogalmazva) érdekesen néz ki, kissé polgárpukkasztó a stílusa.

Az ilyen mássággal az a baj, hogy olyan, mint a "massza", csak ellentétes előjellel.


Aki tényleg más, az nem "antimassza", hanem Valaki, aki tudja ki ő, és mit akar. Azt nem befolyásolja a csordaszellem, és a saját belső érzései/megérzései irányítják. Néha szembe a csordával.

172. Hannapanni (válaszként erre: 170. - Bionet58)
2012. máj. 11. 08:24

Hajjaj! Nem véletlenül húzodott el most a szülésem. Azonnal tudtam, miért kapom - az "csak" gondolat volt (az előző csemete kipottyant, most is rohamszülésre számítottunk)

Ugyanolyan, mintha mondtam volna.

171. 6b006fc769 (válaszként erre: 164. - Bionet58)
2012. máj. 10. 22:14

Ez így ebben a formában nekem nem elfogadható.

A sorból többfelé is ki lehet lógni, nem biztos, hogy minden kilógás hatalmas tapsot érdemel. A különbözőség nem egyenlő a különbbel, kiemelkedővel.

170. bionet58 (válaszként erre: 169. - Hannapanni)
2012. máj. 10. 21:10

Érezted, amikor úgymond megkaptad a gondolatodért is? Én sokáig nem hittem csak a tettlegességben, meg a lelki terrorban. Aztán utánna megtapasztaltam a szavak erejét, majd a gondolatét is.

Mi jöhet még?

169. Hannapanni (válaszként erre: 168. - Bionet58)
2012. máj. 10. 20:21

Nem mindenki csap arcul, és én röhögni sem fogok. Csak rád fogok mosolyogni: egyre többen vagyunk.

Belefutottam én is az "átlagba", és hamar megtanultam, hogy nincs értelme nekik megmagyarázni dolgokat, mert annyira más világban élnek, hogy egyszerűen nem értik.

Körülöttem nagyon sok a hasonszőrű, egyszerűen megtalálnak. Működik a vonzás törvénye. És amikor hülye vagyok, akkor megkapom a magamét (most már nagyon hamar, sokszor órákon belül). Nekem megéri "jónak" lenni (bizony még gondolatban is, mert azért is megkaptam már, amikor valakit gondolatban lenéztem)

168. bionet58 (válaszként erre: 166. - 0a84e34983)
2012. máj. 10. 18:26

- A legjobbat add a világnak, amid csak van, s ha cserébe arcul csapnak, akkor is a legjobbat add a világnak, amid csak van. Teréz anya


Na ezért itt ki is röhögnek, nem csak arcul csapnak.

2012. máj. 10. 18:16

Lehetséges, nekem szerencsém van.

Évente néhányszor landolok váratlanul.

Eddig mindig felsegítettek.

166. 0a84e34983 (válaszként erre: 165. - Pahet a vadász)
2012. máj. 10. 18:08
Igen,ez nagyon rosszul esett nekem,hogy így álltak hozzá!!Milyen emberek ezek???
2012. máj. 10. 18:00

Isten igazából a biciklis témára a reagálások azért voltak elkeserítőek, mert számomra az a következtetés jött le, hogy tévedett, jégre ment, aki hülye haljon meg. Állnának fölötted és röhögnének a markukba, hogy így jártál. De egy sem mondta volna, hogy itt a kezem, felhúzlak.

Csak azt hajtogatták, hogy hülye vagy. És hogy nem segítettek? persze, mert másnak is van baja elég.

Na ez az elkeserítő. Ez a hozzáállás.


Tévedett, előfordul, elesett. Megtanulta hogy többet nem biciklizik télen. De attól még segíteni kell! Nem pedig röhögni rajta.


Szomorú, hogy csak ennyi telik valakitől.

164. bionet58 (válaszként erre: 161. - 83ff5144bd)
2012. máj. 10. 17:35
Már marianne nak is írtam, minél többen szapulnak annál különb vagy. Nem állsz be a sorba, célod van, és azt véghez is viszed. Az emberek ma nem ilyenek. Különösen a Magyar emberek 95% -a csak sodródik, és nem viseli el azt aki nem akar sodródni.
163. bionet58 (válaszként erre: 156. - 0a84e34983)
2012. máj. 10. 17:31

Szerintem te is kilógsz a sorból. Ez a jó, aki a sorban van az csak átlagos lehet jó esetben, rossz esetben átlag alatti.

Akik kilógnak a sorból az a maga nemében sikeres ember. Ki mire vágyik azt meg tudja valósítani a többi meg csak irígykedik, és ez a jó benne. Minél többen támadnak, és nem értenek, annál jobb, annál biztosabb, hogy nem vagy átlagos ember.


Ami meg a gyereket illeti, el sem tudják sokan képzelni milyen céljaik, vágyaik vannak egy gyereknek, és a szülők, az iskola, a társadalom milyen rossz irányban szocializálja.


Egy gyerek életét legjobban a szülő tudja elrontani, amikor a sok tiltással beállítja a sorba, és álomgyilkossá válik.


Egyébként a sportolók zöme, főleg a tornászok három, négy évesen kezdi. Nem avval van a baj, hanem avval, hogy sokan üzletet csinálnak, úgy a sportból, mint a művészetből, rátelepszenek a sikeres emberre, és van amikor tönkre is teszik, úgy lelkileg, mint anyagilag, mint erkölcsileg, szélsőségesebb esetben szó szerint a halálát okozva.


Igazából, ha modelkedik majd a lányod, a háttéremberekre kell odafigyelned, figyelnetek. És erre a tisztánlátásra készítsd fel Őt is.


Nekem nem nehéz téged megértenem, engem is álltalában hülyének néznek, vagy pedig őlyan embernek, aki le akar húzni másokat.

Én abban lelem az örömöm, hogy amit tanultam, mindegy, hogy milyen formában, kitől hol továbbadjam, no meg azt szeretném ha mindenki egészséges, és legalább viszonylag gazdag lenne. Erre van mód, van aki ingyen, vagy szinte ingyen megtanítja ezekre a dolgokra az érdeklődőket.


Na azoknak már természetesen a nem ingyenes anyagjaiért kell fizetni Én nem ezekből élek, amiből én élek az befektetés. Na meg nem hozom a hoxára.

162. 0a84e34983 (válaszként erre: 159. - Hannapanni)
2012. máj. 10. 17:15
Tudom igazad van.Már sokszor eldöntöttem,hogy nem reagálok a bántó beszólásokra,de nem megy...
2012. máj. 10. 16:53

elolvastam miről is szól a fórum.. de ahogy látom ti is eltértetek a témától,így én is elfogok.. :D


én elég lelkis vagyok, másokkal is elég gyakran foglalkozom, 1 hónapja pl 1 városi kislány külföldi műtétjére szerveztünk 2 jótékonysági koncertet is, eredményesen :)

majd itt nyitottam 1 fórumot nem rég, a téma most mellékes, és támadások sorozatát kaptam, és sokan milliószor visszatértek 1 bizonyos pontra, holott az már rég nem volt kérdés.. szapultak ezerrel, és már nem a kérdés-válasz volt a lényeg,hanem hogy hol rúghatnak belém..

de igazából nem érdekel... :D sokan sztem itt vezetik le a feszültséget... :D

2012. máj. 10. 16:45

Babakocsi, leszállás-téma:


Volt benne jócskán részem, sokáig megoldottam magam(könnyű sportkocsi volt), és ha valaki segített, az csak nehezítette a dolgom, de mondjuk akkor is megköszöntem, hisz a jószándék megvolt.


Most ritkán megyek, és nagy a babakocsi, úgyhogy mindig megkérek valakit, hogy segítsen. A vonaton ha más nincs a kallert, a buszon pedig a sofőrt.

159. Hannapanni (válaszként erre: 139. - 0a84e34983)
2012. máj. 10. 16:42

Hiába magyarázod, miért zsíros a töpörtyű... aki egy ilyen helyzetben csak azt látja, hogy a te hibás (?) döntésed miatt megérdemelted, annak nem érdemes megmagyarázni.

Mindenki csinál olyat, amiből gond lehet, néha lesz is. Ennyi. Nem érdemes a kötél végét fogni, mert akkor rángatnak. Engedd el, és neki sem lesz más választása.

158. tilbog (válaszként erre: 87. - Ardilla)
2012. máj. 10. 15:48

Én voltam a babakocsis, a kocsi összecsukva, a busz tömve emberekkel. Majd legközelebb kipróbálom jó?

Nem volt nehéz.

157. tilbog (válaszként erre: 68. - E57e061615)
2012. máj. 10. 15:41
Nem szívtam fel magam, csodálkoztam. Biztos mert magamból indultam ki :)
156. 0a84e34983 (válaszként erre: 155. - Bionet58)
2012. máj. 10. 14:51
Nyitottam egy fórumot ezzel kapcsolatban,tapasztalatokat szerettem volna kérni a hazai modellügynökségekről.Csak elméletben érdekelt volna egyenlőre,és lehordtak minden féle sötét lelkületű anyának.Azt mondták egy 8 éves kislány azt sem tudja mi a modellkedés,nyilván én akarom,szerintük.Teljesen kiakadtam,hogy miket vágtak a fejemhez...Ez a Devla meg minden fórumon ahol összeakadunk felemlegeti...Köszönöm,hogy te megértesz!
155. bionet58 (válaszként erre: 153. - 0a84e34983)
2012. máj. 10. 14:32

Tudod mindenkit megszolnak, aki az átlagtól eltér. Én nem tudom hány éves a másik gyereked akit modellnek hordanál, vagy hordasz.


Az én fiam zeneiskolába járt, a barátaimnál mind a hat gyereket zeneiskolába hordták, táborozni fizették be, az apuka is tanult amikor kenyérre is alig telt.


Magyarul befektettek a jövőjükbe, amikor még nehéz volt a helyzet. Búsásan megtérült.

Akkor sokan hülyének nézték, bizony még akkoriban én is megszoltam. Azóta rájöttem, a legjobb befektetés amit az ember tehet, ha saját tudásába, saját magába fektet be.


Tehát járasd ha kedve van, ez is egyfajta befektetés a jövőbe, a jövőjébe.

154. 0a84e34983 (válaszként erre: 150. - Bionet58)
2012. máj. 10. 14:22
Oké,vágom!!:)
153. 0a84e34983 (válaszként erre: 147. - E57e061615)
2012. máj. 10. 14:21
Már teljesen más a helyzet azóta.A lányom már iskolás,a szomszédban van a suli.A modellkedésről meg szakadj le,nem tudom miért kell mindenütt felhoznod.Te egy okoskodós,ki ha én nem típus vagy.Olyan akit én nem tudok elviselni.Nem tudom a környezeted,hogy bírja.
152. 0a84e34983 (válaszként erre: 145. - Alidamolnar)
2012. máj. 10. 14:18
Köszönöm!!!!!!Azóta tényleg félek,és azóta a helyzet is teljesen más.Már nem ott élünk,itt van helyi járat,nem indulnék el bicóval.De akkor nem tudtam mit tenni...
151. grtm
2012. máj. 10. 14:14
Az eredeti kérdésre válaszolva, szerintem a mai ember tényleg lelketlen tuskó. Vagy ha örömet akar szerezni, akkor is a maga önző módján teszi, nem úgy, ahogy a másiknak jó lenne. Pedig ez az örömszerzés lényege.
150. bionet58 (válaszként erre: 144. - 0a84e34983)
2012. máj. 10. 14:11

Mariann elmentünk egymás mellett, Ő Pesten dolgozik, én azt írtam, nem gyerek, már felnőtt. Mégis tart egyedül is biciklizni télen csúszós uton. De ez egy dolog, egy döntés. Félti a gyúksz..os életét, és így döntött, mármint, hogy kevesebbet alszik.


Kisgyereket az ember ledugja az ágyba normál esetbe este nyolckor, és amikor vacak az idő, akkor így könnyebben fel tudja kelteni.


Egyébként nem egyszerű, van ismerősöm aki a két éves gyerekét kell, hogy hajnali öt órakor keltse, és bizony hiába fekteti le este nyolckor, a gyerek csak tíz magasságában alszik el.

149. e57e061615 (válaszként erre: 145. - Alidamolnar)
2012. máj. 10. 14:06

Amíg az a standard, hogy télen minden nap bicikli van, addig ez bármikor megismétlődhet.

De persze tegyen amit akar, nekem nem fog fájni.

2012. máj. 10. 14:04
Szoktunk azok is lenni,de azt is tesztelgetni kéne,aki kitalálja ezen marhaságokat csak hogy ne érezze már magát feljebbvalónak!
147. e57e061615 (válaszként erre: 142. - 0a84e34983)
2012. máj. 10. 14:00

Ma minden nap korábban kell kelni, akkor korábban le is lehet fektetni. Télen bármelyik nap lehet számítani fagyra. Nem olyan nehéz a képlet.


Erre nincs időd, de modellnek elhordanád a másik gyereket. Ez a gratula.

146. alidamolnar (válaszként erre: 131. - Pahet a vadász)
2012. máj. 10. 13:59
Na igen, egészségügyisektől nem kaptál a kérésed ellenére segítséget, ez még külön elkeserítő.
2012. máj. 10. 13:58
Akik Mariannát fikázzák: egyszeri eset volt, véletlen. Nyilván tanult belőle, és már nem megy a jégre. Soha senki nem csúszott el, nem ment ki a bokája, nem taknyolt el, nem felejtett el ezt vagy azt?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook