Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg egy hisztigép lennék, csak mert normális értékrendjeim vannak? fórum

Tényleg egy hisztigép lennék, csak mert normális értékrendjeim vannak? (beszélgetős fórum)


89. soyle74 (válaszként erre: 88. - Unom)
2020. júl. 19. 16:02

Bárhogy is történt, nem illenek össze, ez a lényeg.

Nem vitatkozni kell ilyenkor, hanem elválni egymástól, mert ezután csak rosszabb lesz minden.

88. unom (válaszként erre: 87. - Soyle74)
2020. júl. 19. 16:00
Megpróbálta elolvasni, de FI-nek nem volt jó. Mit képzel, hogy nem pontosan úgy viselkedik ahogy azt ő elképzelte? Felháborító!!!
87. soyle74 (válaszként erre: 86. - Timycat)
2020. júl. 19. 15:58

Dehogynem élvezhetitek, de egy ilyen pasival, aki így megbánt titeket ilyen dolgokkal?

Hát nem tudom...

Nem csinált semmit a pasi, csak feküdt a medence mellett, igazán végigbeszélhette volna a fórumindítóval azt a horoszkópot, bármennyire is nem érdekli /de látszólag a párjának fontos lett volna/, nem halt volna bele, ehelyett még ő távozott sértődötten.

86. timycat (válaszként erre: 85. - Soyle74)
2020. júl. 19. 15:53

Jaj ez annyira rossz szöveg. Mintha nők nem élvezhetnék a szexet. Akarom mondani "azt" . Mert ugye mi nők ki sem mondjuk annyira borzasztó.


A sorsát pedig mindenki úgy rontja ahogy akarja.

85. soyle74 (válaszként erre: 83. - Timycat)
2020. júl. 19. 15:49

Akkor sem kellett volna így válaszolnia a pasinak, este bezzeg azért jó volt neki "arra".

Akkor ne akarjon együtt lenni egy "házi sárkánnyal".

84. soyle74 (válaszként erre: 82. - Lávli*)
2020. júl. 19. 15:47
Passz, minden ember más. :)
83. timycat (válaszként erre: 81. - Soyle74)
2020. júl. 19. 15:45

Biztos, olyat kell keresnie a fórumindítónak ha ez neki ennyire fajsúlyos kérdés.


Igaz a helyében elgondolkodnék a horoszkóp miért nem súgott, hogy az aktuális pasi erre nem annyira vevő. Igaz próbálkozott az a szerencsétlen, nekiállt egyedül olvasni, de hát az a fórumindítónak nem volt elég.

82. Lávli* (válaszként erre: 81. - Soyle74)
2020. júl. 19. 15:45
Lehet!:) És nekik jól esik, ha a barátnőjük a többivel példálózik? :))
81. soyle74 (válaszként erre: 80. - Lávli*)
2020. júl. 19. 15:42
Hát pedig mondom, hogy vannak olyan pasik, akiket érdekelnek a horoszkópok, még ha nem is vannak rengetegen. :)
80. Lávli* (válaszként erre: 79. - Soyle74)
2020. júl. 19. 15:35
Főleg, hogy rengeteg férfi mit nem adna azért, ha vele együtt olvashatná a horoszkópokat 😀
79. soyle74 (válaszként erre: 78. - Valakivagyok1984)
2020. júl. 19. 15:31

Tudod: sok kicsi sokra megy.

Sok ilyen apróság, de együtt ez azért már sok.

Én megértem a fórumnyitót, bár a helyében dobnám a pasit, és azt mondanám neki, hogy: "Ha én fogjam be a számat, akkor te meg szedd a sátorfádat!" :)

78. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 76. - Soyle74)
2020. júl. 19. 15:22

Pedig egy ilyen nőnek aki egy ilyen apró hülyeségen így fenn akad és ez a legnagyobb problémája,teljesen normális,hogy ezt mondja az ember.

Gondolom nem ez volt ez első eset,hogy ilyen apróságon kiakadt.

Azért végtelen türelem senkitől nem várható el szerintem...

77. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 19. 15:20
A tanulság az, hogy: Nem szabad senkire ráerőltetni semmit..
76. soyle74 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 19. 15:16

Látom megoszlanak a vélemények, én csak annyit tennék hozzá, hogy akinek ilyet mond a párja, hogy: "Fogd már be a szádat te házi sárkány!", azzal a pasival minek vagy még együtt?!

Bár gondolom nem ez az egy hasonló beszólása volt eddig, igaz írtad is, hogy mostanában elég sokat veszekszetek egymással.

De amúgy sosem értettem az ilyen pasikat, hogy ugyan van nekik egy barátnőjük, de igazából csak úgy tartják őket úgymond, meg persze "arra" is megfelel nekik, de tisztelni, megbecsülni már nem képesek őket.

Ja és amúgy van olyan pasi, akit igenis érdekel /legalább valamennyire/ a horoszkóp. :)

75. vigyefene (válaszként erre: 74. - Epresturmix)
2020. júl. 19. 15:14
Méghozzá nagyon.
74. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 19. 15:13
Gyerekes vagy és ostoba!
73. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 72. - Birebora)
2020. júl. 19. 15:00
Húú de agresszív vagy😂csakhogy éljek a fórumindító szavával.
72. birebora (válaszként erre: 71. - Bichi)
2020. júl. 19. 10:20
Nálunk is így van, csak az enyém nem mondja tovább mert mondom, hogy "tudod, hogy nem érdekel":)
71. Bichi
2020. júl. 19. 10:02

Áruld el légyszi, hogy miért vagy vele, ha szerinted nem illetek össze?

Nem azért mert igazad van, hanem mert semmit pozitívat nem írtál róla.

Hozzátenném, hogy 27 éve ismerem a férjemet, és ha olyan dologról kezd beszélni, amiről tudja, hogy egy porcikámat sem érdekli, csak mosolyog és mondja tovább, de nem várja, hogy nézegessem és még izgasson is a dolog...

2020. júl. 19. 09:35

Szerintem tedd össze a kezed,mert a párodnak ritka nagy türelme van hozzás.Ilyen baromságon felkapni a vizet😳

Ha úgy érzed te semmit nem változtál, akkor lehet ideje lenne mostmár változni,mert hosszútávon nem biztos,hogy elvisel majd téged.

Agresszív?Miben?Te tudod mit jelent az a szó egyáltalán?Ennél finomabban nem is beszélhetett volna egy ilyen erőszakos nővel.

69. ariana (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 19. 09:01
Amit leírtál párbeszédet, azért nem lehet róla teljes véleményt mondani, mert másként jön le írásban,mint amikor élőben hallani.A másik meg az, ha a a barátod nem hisz az asztrológiában, akkor ez fárassza őt, nem lehet ráerőltetni.A férfiak amúgy sem szeretnek lelkizni.Hagyd békén ilyesmivel.
2020. júl. 19. 08:56

Tényleg hp vagy. Horoszkópolvasgatás mint közös csevejtéma. Ettől én nőként is a kardomba dőlnék. Még az elolvasására se tudnál rávenni, nem hogy önállóan magam vegyem elő.


Egy wellnes pihenést elrontani ilyen badarsággal. 🤦‍♀️

67. Scherlock (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 19. 08:30
Biztos igaza van.
2020. júl. 19. 08:08
Zsák a foltjat. Nagyszerű páros vagytok. El ne hagyjátok egymást. Magyarul:" más életet ne tegyétek tönkre.
2020. júl. 18. 22:07

Huh..

Nagyon jókat nevettem.

Mind rajtad kedves fórumindító mind a kommenteken. 😅🤣🤦‍♀️ Egyik jobb mint a másik.

Szerintem nagyon fárasztó egyén lehetsz.

64. 5236d12e25 (válaszként erre: 27. - Globus)
2020. júl. 18. 22:06
Én igen, csak az meleg volt 😅🤣
63. Érdekes73 (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 18. 20:58
Ez csak halogatás. Szerintem mondjad el neki konkrétan hogy megbántott a bunkó szavaival. Ha fontos vagy neki változtat ezen. Legyél te is belátóbb az a közös program ami mind a kettőtöket feltölt. Pl. horoszkóppal kapcsolatban beszélgess a barátnőddel inkább. Nem muszáj mindent együtt csinálni ahogy írták is többen.
62. 8d00a82c06 (válaszként erre: 61. - Druzsina)
2020. júl. 18. 20:53
Remélem!
61. druzsina (válaszként erre: 59. - 8d00a82c06)
2020. júl. 18. 20:53

:D

Talán akkor már meghatározóbb lesz az élettapasztalat :)

60. Fauna10 (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 18. 20:49

Mondjuk annyi tippem lenne, hogy ezt az önfényezős dolgot nem hogy a pasik, de senki sem szereti.

-Ilyen olyan értékredjeim vannak, úgyhogy igenis becsülj meg!

Meg hogy :

-hány màsik pasi örülne ha itt olvashatna velem 🤔

ez nem túl szimpatikus.

Ezeken kívül egyébként én azt mondom, hogy oké hogy nem szereti a témát, de azt tudja hogy Te igen, téged ez érdekel, szóval igazán szánhatott volna 15percet erre a projektre. Úgy gondolom te pont a fent említett dolgok miatt nem reagáltál a legjobban, de legközelebb talán jobban fogod tudni kezelni. Viták, összeugrások ezután is lesznek. Ha túl tudtátok tenni magatokat ezen, akkor az szuper. Ja, és tuti nem kérnék bocsánatot, már csak a "fogd be a szád" miatt sem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook