Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg egy hisztigép lennék, csak mert normális értékrendjeim vannak? fórum

Tényleg egy hisztigép lennék, csak mert normális értékrendjeim vannak? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
29. unom (válaszként erre: 27. - Globus)
2020. júl. 18. 19:29
Én nem is szeretnék 😃
2020. júl. 18. 19:28
Kérdés:Előfordult már hasonló szituáció? Ha igen,akkor egyértelmű.Nem illetek össze.Ennyi.
27. globus (válaszként erre: 7. - Druzsina)
2020. júl. 18. 19:26
Igazad van :) Én még olyan férfivel nem találkoztam, amelyik a horoszkóposdit érdekfeszítőnek találta volna.
26. Amaunet (válaszként erre: 23. - New(l))
2020. júl. 18. 19:24
Kevés ez ahhoz. :)
25. 8d00a82c06 (válaszként erre: 24. - 71ddaa07fa)
2020. júl. 18. 19:24
Ennyi nekünk is jár! 😉
24. 71ddaa07fa (válaszként erre: 23. - New(l))
2020. júl. 18. 19:23
Kellett már egy újabb konc, hogy a szokott csapat darabokra szedje. :))
23. New(l)
2020. júl. 18. 19:22

Remélem te meg a hidegburkolás csínjáról-bínjáról szóló videókat nézed vele együtt lelkesen.

Amúgy szerintem ez a szombat esti trollparty lesz.

22. 8d00a82c06 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 18. 19:21
Csak bólogatni tudok!
21. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 18. 19:19

Hisztis vagy, nagyon hisztis!

Ez az asztrológia baromság őt nem érdekelte, te rá akartad erőszakolni. Most meg itt hisztizel, mikor nincs igazad!

Tiszteletben kellene tartani, hogy őt mi NEM érdekli!

2020. júl. 18. 19:17
Én elszoktam olvasni a horoszkópot.Van azért benne igazság.Néha szóba kerül,beszélünk róla.Olyan embernek aki nem hisz benne nem szoktam erőltetni a témát.A párodat neked kell ismerni,ha tudod hogy nem vevő rá ne erőltesd.Azt hogy ő milyennek lát téged, azt ő tudja.Gondolom ő csak pihenni akart és veled lenni.Talán nem a megfelelő szavakat használta,de te sem.Lehet helyre kellene hozni a dolgot,ne menjen rá a hétvégétek.
19. 360f7ea7e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 18. 19:11
Nem vagytok egymáshoz valók, ennyi.
2020. júl. 18. 19:01

"csak mert normális értékrendjeim vannak"


Ezt nem látom az eddigi hozzászólásaidban.

Ezt a fogalmat nem szokták többesszámban használni. Egy ember ált. egy értékrenddel rendelkezik. Nincs neki több, hogy azt ahogyan a hisztije kívánja váltogassa.

17. druzsina (válaszként erre: 12. - Garabonciás)
2020. júl. 18. 18:53
Oké, utolsó mondatod be kell vallanom aranyos. :D
16. Amaunet (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 18. 18:53
És milyen igaz!:D
15. vigyefene (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 18. 18:53
Igaza van.
2020. júl. 18. 18:50
Azt mondta rám, hogy egy zsörtölődő házisárkány vagyok..
13. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 18. 18:48
Teljesen független ez attól, hogy nő/férfi mondja, vagy akinek szól.
12. Garabonciás (válaszként erre: 7. - Druzsina)
2020. júl. 18. 18:48
Csak mar ne a horoszpokokról :D A rák egye ki az ilyennek a mobil térerőjét, mi a horoszkópja? Lehet nem illetek össze, oszt ezen húzta fel magát ennyire. 😁
11. unom (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 18. 18:47

Mert baromságon hisztiztél.

Elolvasta a kedvedért, örülj neki.

10. df1e1c376c (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 18. 18:45
Az is elég erőszakos, ahogy te viselkedtel vele. Eleve tudod, hogy nem érdekli, nem hisz benne, ennek ellenére elkezdi olvasni, te meg letorkolod. Szerintem totál HP-n viselkedtel.
9. Lávli* (válaszként erre: 8. - Gyöngy:))
2020. júl. 18. 18:45
Nekem is ez a rész tetszett a legjobban. Még a hosszú közös beszélgetések. 😀
2020. júl. 18. 18:43

"rengeteg férfi mit nem adna azért hogy együtt felolvassa velem"


De jót nevettem:DDDD

2020. júl. 18. 18:42

Ha én közös programot szeretnék a párommal, akkor valami olyat keresnék, amiben ő is kedvét leli. Ha távol áll tőle az asztrológia, az neki kínzás. Egy ilyen elemzést az tud értékelni, aki szintén érdeklődik ilyesmi iránt. De ugyanakkor meg vehetné játéknak is a partnered, meghallgathatná az elemzest. Összevetni a tapasztaltakkal akár, viccelődni rajta.

Ha olyan típus lenne.

Egyébként innen, a világháló ezen részéről,fogalmam sincs, hogy hisztis vagy-e. : )

Szerintem kommunikáljatok még...

2020. júl. 18. 18:42
Az élet már csak ilyen kegyetlen.. 😁
5. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 18. 18:37

"Rengeteg férfi mit nem adna .. " 😳

Sztem ne lepődj meg, ha legközelebb azt mondja, hogy menj nyugodtan, próbáld ki.

Ez a stílus is elfogadhatatlan.

De ne sértődj meg most ezen légyszi.

2020. júl. 18. 18:35
Az húz fel, hogy ilyen agresszív velem... hogy mondhat egy nőnek ilyeneket hogy “fejezd már be a hisztit / fogd már be a szádat?”
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 18. 18:31
De hát ez semmiség. Igazából csak arról szól, hogy nem lehetett tiéd az utolsó szó. Fontos dolgokban egyetértetek amúgy?
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 18. 18:28

" 3 és fel év alatt én mit sem valtoztam"

Ezt gondold át újra! Minden ember változik, akár egyik napról a másikra. 3,5 év alatt biztosan változtál te is.


"barátnőm csinált rólam egy asztrologiai elemzést"

Ez rólad szól és neked szól. Nem másoknak. Már ha igaz, és képes vagy ilyesmikben hinni.

Miért akarod a barátnőd hülyeségeit a párodra erőltetni, akitől valószinüleg távol állnak az ilyen dolgok?

2020. júl. 18. 18:20
Párommal mostansag elég sokat veszekszunk. Ő agresszív én hisztis. És egyre inkább ezt hozzuk ki a másikból. 3 napos wellnessen voltunk eddig nagyon jól éreztük magunkat. 3 és fel év alatt én mit sem valtoztam: imádom a közös programokat közös élményeket. Egyik barátnőm csinált rólam egy asztrologiai elemzést alig vártam csillogó szemekkel hogy megmutassam páromnak. (Ő egyáltalán nem hisz az ilyesmiben nem is érdekli. ) feküdtünk egymás mellett a medencénel majd elkezdte felolvasni hogy nem igazán érti. Mire én “szívem úgy gondoltam hogy én majd felolvasom neked az elemzést együtt akartam volna veled átbeszélni, hisz közös program” “nem mindegy hogy olvasom el, így jobban tudok figyelni, hogy én olvasom” “ennyire nem vagy képes nehezedre esik egy közös program amire kérlek?Örülhetnél hogy ilyen értékrendű lány vagyok, akinek nem a pénz kell stb. Hanem már egy ilyen élménytől csillog a szeme” “tudod jól hogy nem is szeretem az asztrologiat, örülj hogy elolvasom.” “Örüljek? A párod vagyok minimum hogy elolvasod, hisz rólam van szó” “hagyd már abba 10 perce hisztizel” “miért lennék hisztis, mert fontosak a közös élmények? Már értem miért mondta a barátod, hogy nem becsülted meg az előző barátnőidet.. rengeteg férfi mit nem adna azért hogy együtt felolvassa velem” “fogd már be a szádat Te házi sárkány, erre nem vagyok kiváncsi elmentem” (s otthagyott a medencénél.) úgy gondolom ez a stílus elfogadhatatlan. Nem gondolom hogy olyan nagy dolgot kertem volna. Baj az hogy ennyire együtt szeretnèk csinálni mindent? Hogy nem az a bajom hogy esténként a tv előtt üljünk? Hanem hosszú közös beszélgetésekre, programokra vágyom?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook