Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tényleg bezárnak a bíróságok 2021. május 27-ig? fórum

Tényleg bezárnak a bíróságok 2021. május 27-ig? (tudásbázis kérdés)


2021. márc. 7. 12:25
igen
2021. márc. 7. 10:59
Nem, ítélkezési szünet nem lesz, mint amilyen nyáron van. Helyette tárgyaláson kívül, iratokból fognak dolgozni, illetve online lesznek megtartva a tárgyalások. Tegnap este kormányrendelet is megjelent erről.
2021. márc. 7. 10:06

"A bíróságok működése, azaz az igazságszolgáltatás biztosítása különösen fontos még a jelenleg kialakult veszélyhelyzetben is, ezért nem véletlen, hogy bár március közepén döntés született a bíróságokon a rendkívüli ítélkezési szünetről, pár hétre rá feloldották azt."


[link]

3. globus (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2021. márc. 7. 09:41
Elképzelhető. Szeptemberi haláleset hagyatéki tárgyalásáról sincs hír, efféle ügyeket sarokba dobnak.
2. birebora (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2021. márc. 7. 08:56
Ügyvédi irodák, jogtanácsosok működnek. Bíróságot nem olvastam.
2021. márc. 7. 08:48
Tegnap este olvastam az egyik hírportálon ezt az információt. Irreálisnak tartom, ez majdnem 3 hónap. Azért érdekel ez engem, mert elkezdődött a vagyonmegosztási perem, éppen az első hullám idején, eltelt egy év, és nem jutunk a végére...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook