Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek bezárnak a drogériák? fórum

Szerintetek bezárnak a drogériák? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2020. márc. 17. 17:13

"NetPincér

A szolgáltatás zavartalanul üzemel, rendeléskor a „Megjegyzés” rovatba írd be, hogy érintkezésmentes átvételt szeretnél kérni, így nem kell személyes kapcsolatba kerülnöd a futárral."


Sorra jönnek a hasonló tartalmú mailek.

107. Lávli* (válaszként erre: 105. - Banános Zselé)
2020. márc. 17. 13:09

Te sem érted? Mert a fórum az üzletek nyitvatartásáról szól. 😀

Igaz, a drogéria kivétel.

Szóval ne menjetek 3 után üzletbe (cipő ruha könyv bútor stb) vásárolni 😀

106. Lávli* (válaszként erre: 104. - Csalános)
2020. márc. 17. 13:06

Üzletek és éttermek. Mit nem lehet ezen érteni?

Még az ikeja is bejelentette 😀 mert el kellett fogadnia

105. Banános Zselé (válaszként erre: 104. - Csalános)
2020. márc. 17. 11:30
igen, nem értem miért így írta
104. Csalános (válaszként erre: 29. - Lávli*)
2020. márc. 17. 10:42
Nem az üzletek, hanem az éttermek.
103. New(l) (válaszként erre: 100. - Bless the child)
2020. márc. 17. 10:03
Mit is kezdhet egy férfi a tamponnal...Boltbéli tömegverekedés okán kialakult heves orrvérzés elállítására? :D
2020. márc. 17. 09:57
Nem
101. Banános Zselé (válaszként erre: 29. - Lávli*)
2020. márc. 17. 09:39
pont a drogériákat nem érintik, meg a a élelmiszerboltokat, gyógyszertárakat, pontosabban írjál
2020. márc. 17. 07:00
Nem, de tampont alig lehet kapni. Azt is el tudom képzelni, hogy nem a célközösség vásárolta fel. 100 guriga wc papír mellé pár dobozzal vesznek azt is, hátha.....
2020. márc. 16. 23:49
Nem.
98. Guruljka (válaszként erre: 97. - Globus)
2020. márc. 16. 22:38

Láttam egyszer egy BBC-adástm hidratáló krémeket használók csoportjait hasonklították össze.

Nem volt nagy eltérés, a végén egy bőrgyógyész azt mondta, kívülről nem lehet vizet vini a bőrbe, de azt meg lehet akadályozni, hogy a víz kijusson. És hogy erre régóta a glicerin a legalkalmasabb, amely a naptejekben a legnagyobb arányban előforduló összetevő.

Kenegettem a naptejet, mondván, amúgy is hasznos. Kellemes volt a bőrön, csak persze nehezen szívódott be. Anyám régi módszerével, a nedves tenyerem közt való elmasszálással kentem fel, akkor még úgy-ahogy beszívódott, mire elindultam itthonról, erre időt kellett hagyni.

Szóval semmi sem tökéletes, de ősz felé majd megnézem a DM-ben, mire cserélték a régi jó feszesítő-hidratáló krémemet.

97. globus (válaszként erre: 95. - Guruljka)
2020. márc. 16. 22:10
Hát ez ziher nálam is... beérem egy-egy bevált hidratáló arckrémmel. Olyan ritkán vásárolok, hogy közben megváltozik a csomagolása.
96. Guruljka (válaszként erre: 92. - Globus)
2020. márc. 16. 22:02
Más a reflex, ha kocsid van. Én a szekeret se viszem ki, de ha nem koncentrálok, addig forgolódom, hogy ottmaradhat valami.
95. Guruljka (válaszként erre: 90. - Df1e1c376c)
2020. márc. 16. 22:01

Tényleg nem tudom elképzelni. :D

Én a sminkcuccoknál bámészkodom, rengeteg van, amiről azt se tudom, hova kenik. :D Ez is elszállt már fölöttem.

94. globus (válaszként erre: 93. - Rabankari)
2020. márc. 16. 21:55
Egyszer fordult elő, hogy visszamentem az információhoz megkérdezni, nem maradt-e ott, másnap megtaláltam : hozzáragadt a felvágottas vonalkódhoz és betettem a hűtőbe :DDD
93. rabankari (válaszként erre: 92. - Globus)
2020. márc. 16. 21:50

Mintha ezt rólam írtad volna:-)

Az a szép amikor tényleg ott hagyod,mert kapkodsz...

Van,hogy két hónap múlva kapod vissza, mert két hétig a ruhàkban,táskàkban keresed,mire rájössz lehet haza sem vitted,már a boltban azt mondják nincs náluk,visszaküldték a központba,majd postázzák:-)

92. globus (válaszként erre: 85. - Guruljka)
2020. márc. 16. 21:42

Mióta a Sparban nem viszek nagy szekeret, csak kisebb kosarat, azóta nagyon kell figyelni, hogy visszaadják a kártyát és hova teszem. Mert a szekeret ki lehet hozni a boltból, azaz fizetéskor beledobálhatok mindent, de a kosarat már bent le kell rakni.

Namármost: pakolok ezerrel az én táskámba, a pénztárcából előre kivettem a bankkártyát, supershop kártyát. Fizetés után a supershopra még várni kell, pénztárca meg alul van... jobb híján bedobom a cekkerbe, és itthon teszem végleges helyére. De ha pont a zsebembe dugtam és azt a kabátot pár napig nem hordom, akkor fejetlenség van, hol a rákban tudtam elhagyni :) Eddig még nem sikerült. Tény, hogy kis kosár használata másféle technológiát kíván.

2020. márc. 16. 21:27
Istenem, adj hogy boldogan élhessek tovább
90. df1e1c376c (válaszként erre: 62. - Guruljka)
2020. márc. 16. 21:24
Nem tudod elképzelni! :) Vekimszagolom az elorewhszavolt módszereket, és a régit választom
89. michelle.r (válaszként erre: 55. - Epresturmix)
2020. márc. 16. 21:08
Én lereszeltem, vízzel összekevertem és beleraktam egy tégelybe. A ruhát is jobban kíméli, ha egy krémmel bekenem, mintha egy vizes szappannal sikálom.
88. Guruljka (válaszként erre: 86. - Epresturmix)
2020. márc. 16. 21:07

Itt a pék csak délután nyit ki rendes időben, dohányboltba nem járok, zöldséges nincs, csak a boltokban kis részleg.

A buszra szoktam tartani kápét, oda tényleg kell.

A fiamat meg ingyenes gyári járat hordja.

87. Guruljka (válaszként erre: 85. - Guruljka)
2020. márc. 16. 21:05

Arról nem beszélve, hogy én nem havi egy fizetést kapok, hanem alkalmankénti utalásokat. Ezért az SMS-értesítőt is kértem, hogy lássam, melyik pénzem mikor érkezett meg, mennyi van aktuálisan a számlámon.

Ezt megnézhetném esténként a netbankon ingyen, de nekem jobb, ha azonnal értesülök még a saját költéseimről is.

86. Epresturmix (válaszként erre: 85. - Guruljka)
2020. márc. 16. 21:04
Pékségben nem tudok pl reggelente. Húsboltban sem. Két dohányboltnak sincsen kapacitása rá. Zöldségesnêl sem. Buszon sem. Az ember azt gondolná manapság már mindenhol lehet. Hát sajna nem. Vagyis nem sajna, mert úgysem hagyok rajta!
85. Guruljka (válaszként erre: 84. - Epresturmix)
2020. márc. 16. 21:02

Én régóta ahol csak tudok, kártyával fizetek.

Készpénzt többször hagytam már el, kártyát még csak egyszer.

84. Epresturmix (válaszként erre: 82. - Guruljka)
2020. márc. 16. 20:56

Én az egész fizunkat leveszem, csak a ltp és lh-t hagyjuk rajta. Meguntam, hogy ide eltűnt 500, oda 300...

Kártyával vásároltam mint a fene. Kp-val tudatosabban vásárolok és mindenhol elfogadják.

2020. márc. 16. 20:54

És csak megsúgom, hogy én is el fogok menni a boltba, bárhogy nem szeretnék, mert nincs, aki vásároljon, és élelmiszert elméletben sem tudok házhoz rendelni.

A fiamék dolgoznak, mire ő hazaér, minden bolt zárva.

Sok mindent nem tudok hazahozni, csak az alap szükségletet, mert nem autóval megyek, csak bringával.

82. Guruljka (válaszként erre: 80. - Channa*)
2020. márc. 16. 20:52

Nem azt mondom, hogy feláldozható, azt se mondom, hogy én akarom ezt eldönteni, de azt tudom, hogy a fiam és a kortársai kevésbé veszélyeztetettek.

Egyébként végig a kis webboltokról beszéltem, akiktől nem kellene megvonni a létfenntartás lehetőségét.

Én szeretek előre fizetni, a csomagot nem is vehetem át tételesen, mert csak idebent bontom ki. Ha mostanában csak leteszi a futár a járdámra, nem haragszom meg.

Mint írtam is már valahol, van webbolt, ahol kifejezetten kérték a vevőket, hogy ne kp-vel fizessenek, ha már utánvéttel akarnak fizetni.

81. Channa* (válaszként erre: 79. - Guruljka)
2020. márc. 16. 20:34
Ott felétek lehet, hogy így van...
80. Channa* (válaszként erre: 73. - Guruljka)
2020. márc. 16. 20:33

Nekem sincs nagy kedvem erről írni, de csak úgy mellesleg a férjem egy webáruházban dolgozik, ahol átveszi az árut, összepakolja a rendelést, majd kiviszi a megrendelőnek. 63 éves. Persze, szép magas, kb. 50-nek néz ki, de nem annyi. Igen, kesztyűben dolgozik. Textil kesztyűben, amiben szépen benne marad a vírus.

Nem, nem teheti meg, hogy leteszi a csomagot, mert át kell vetetnie tételesen az árut, át kell vennie a pénzt, vissza kell adnia, stb. És igen, ráköhögnek, közel mennek hozzá, stb., mert mindenki úgy gondolja, ahogy te, hogy a futár feláldozható.

Tehát, annyit erről...

79. Guruljka (válaszként erre: 77. - Sziszi69)
2020. márc. 16. 20:27
Sokszor nem is kell. Pl. ha siet a futár. :D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook