Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Telekinézis.Valóban tanulható? Ismersz olyan embert aki képes rá? fórum

Telekinézis.Valóban tanulható? Ismersz olyan embert aki képes rá? (tudásbázis kérdés)


7. mese (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2010. ápr. 11. 23:28
nos, sokan ajánlották már nekem a reikeit, de annyira nem vonz.nem vagyok képes a telekinézisre, csak érdekel a téma, és hogy vannak-e ilyen jellegű tapasztalatok. Itt gondolom energia használatáról van szó.
6. 3c0814215c (válaszként erre: 2. - Mese)
2010. ápr. 11. 00:37
Ez nem hit kérdése. Egyszerűen ellenőrizhető állítás, ami nincs tudományosan, de sehogy bebizonyítva. Leginkább mutatványként találkozunk vele, általában egy vékony, harisnyából kihúzott szállal csinálják a trükköket. De lehet ilyen szálat bűvész boltokban is kapni.
2010. ápr. 10. 22:36

nekem meggyőződésem, hogy létezik, de csak nagyon kevesek képesek rá, és azok nem is kérkednek vele.


Viszont ha ilyen irányiltságú az érdeklődésed, nem akarod inkább emberek felé fordítani, pl. gyógyítani? Reiki, ilyesmi?

4. mese
2010. ápr. 10. 18:23
valaki! írjon még ide!légyszike!
2010. ápr. 9. 00:47
igen tanulhato de sok munkaval es kitartassal jar.Vannak akik termeszetesen rendelkeznek ezzel es nekik csak iranyitani kell meg tanulniuk.De sajnos vannak akik nem hiszik el meg akkor sem ha latjak!
2. mese
2010. ápr. 9. 00:27
Foglalkoztat a téma, a tárgyak gondolattal, vagy inkább enregiával való mozgatásáról van szó. Van valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban, aki hisz benne?
1. mese
2010. ápr. 9. 00:25
Telekinézis.Valóban tanulható? Ismersz olyan embert aki képes rá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook