Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha nem töltöttük fel időben a kártyás telefon egyenlegét, és a szolgáltató megszüntette azt, van még esély aktiválni azt a számot? fórum

Ha nem töltöttük fel időben a kártyás telefon egyenlegét, és a szolgáltató megszüntette azt, van még esély aktiválni azt a számot? (tudásbázis kérdés)


12. andi6020 (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
2020. dec. 15. 12:25

Nem ügyintézésre gondoltam, csak érdeklődésre. Amit a címben feltett.

Amúgy vicc. Igen, te nem intézhetsz semmit, de egy bármilyen hímnemű egyed igen.

2020. dec. 14. 21:05
90 nap áll rendelkezésre a lejáratot követően. Ha azon belül újra feltöltésre kerül, az addig rajta lévő összeget is fel lehet használni.
10. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 14. 19:38

Bizonyos ideig még igen.

Már én is jártam így! Szolgáltató válogatja, van ahol feltöltés után, azonnal visszaáll, van ahol azt mondják automatikusan visszaáll, de nem, ennek ellenére kérni kell és van ahol kérni kell az újraaktiválást. Hívd fel ōket azért, mielōtt feltöltöd!

9. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. dec. 14. 19:33
Én nem beszélhettem a papa nevében pl. Hiába mondtam, hogy 80 éves, nem hall, nem érti amit mondani fog, nem hagytak ügyet intézni telefonon.
8. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 14. 19:00
Voda.... rugalmas ügyfélszolgálaton intézve még az egyenleg is megmaradt.
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 14. 12:10
Ügyfélszolgálat megmondja.
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 14. 12:04
Úgy tudom, igen. Attól függően, hogy milyen régen lett inaktív.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. dec. 14. 11:46
Köszönöm! Először megpróbáljuk csak feltölteni, ha gikszer van, akkor természetesen bemegyünk! : )
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Auróra2010)
2020. dec. 14. 11:45
Igen, neki is jött sms, de teljesen elfelejtetük. Talán jó hír, hogy tegnap még tudott telefonálni.. Köszönöm!
2020. dec. 14. 11:38

Fiamnak pár héttel ezelőtt 1-2 napi késés miatt megszüntettték a számát. Amikor észrevette azonnal feltöltötte, akkor magától visszaállt. /telekomos volt, de nekem pár fel nem töltés miatt hét miatt már törölt számomat a telenor. Nem tudtam visszaszerezni pedig a világ egyik legjobb telszáma volt /

Nekünk minden telónk kártyás, és feltöltéskor sms-ben küldi, meddig érvényes, függetlenül attől hogy van-e rajta pénz .

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 14. 10:53

Igen.

Amúgy melyik szolgáltató?

De nem lenne egyszerűbb, és biztosabb, ha felhívnád őket?

2020. dec. 14. 10:42
Családban van egy idősebb férfi, akinek még telefonkártyás telefonja van. Jött neki értesítő, hogy 5 napon belül töltse fel az egyenlegét, mert megszűnik a szám. Sajnos elfelejtettük. :( Ha hívjuk a számot, azt mondja be, hogy "a hívott szám átmenetileg szünetel." ami azt jelenti, hogy még van remény? Ha ma feltöltjük és megérkezik rá a pénz, akkor újra aktiválódik? Valaki járt hasonlóan? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook